Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

wOOzIe

Uvolněte se prosím je jasná jednička, ale proč zatracovat MR.GS. Uvolněte se a GS nejde srovnávat, úplně jiný humor, úplně jiné zacílení, úplně jiný důvod proč existuje. MR.GS si na nic nehraje , jde jenom o srandu a tu GS zvládají o tom není pochyb... ()

dj_kure

Zdaleka ne tak dobré jako Kraus nebo Šíp, ale Suchoše a Geňu mam prostě rád, takže 4* hlavně za ně + za nějaký ten povedený joke :) ()

P.H.

Největším problémem je nerespektování faktu, že talkshow by měla v prvé řadě být o hostovi, ne o moderátorech. Ne, že bych u toho vysloveně trpěl, ale povětšinou jsem cítil jistou lítost, zejména u hostů, kteří mě zajímali. U Krause je to celé o řád výš, ale stejně - Eben je holt Eben... ()

Nelishka91 odpad!

Genzer se Suchánkem a jejich comeback se moc nepodařil. Hoši by si měli uvědomit, že ty jejich vtípky, jim už nikdo nežere. ()

Misha

Nejlepší je, jak se smějou sami svým vlastním vtipům... Jediná hvězdička pro Koptu, kterej mi příde sympa. ()

Maxmilian odpad!

Nechápu, proč se snaží napodobovat jiné. Možná proto, že Uvolněte se, prosím je hodně, ale hodně dobré. Bohužel, v podání dua Genzer, Suchánek je to trapná parodie. Možná kdyby přesně kopírovala pořad na ČT, tak by to dostalo 1 - 2*, ale to, že za 30 minut, stihnout předvést 3 své scénky a pak debatovat mezi sebou, to je až moc. ()

Bigfuckman odpad!

Genzer a Suchánek a jejich odpádní, místy až fekální humor mě naprosto nic neříká a jen dokazuje vytříbenost vkusu televize Nova. Odpáááád, okamžitě spláchnout spolu s prasečím lejnem do nejbližší močůvky. A mluvit vulgárně necelou čtvrt hodinu po 22 a říkat doslovně "píč..iny" svědčí o prostoduchosti a intelektu hlavních GS tragédů. ()

ktzc odpad!

Tak neuvěřitelná trapnost jako je tohle se jen tak nevidí. Viděl jsem asi 4 díly a zasmál sem se asi 2x (to už se víc nasměju u Televizních novin). Pánové Genzer a Suchánek by měli skončit se svojí kariérou, protože jsou rok od roku horší. Poté co pohřbili Tele Tele se pustili do talkshow která je snad ještě trapnější. Jestli chtěli konkurovat Krausovi a jeho Uvolněte se prosím, tak se jim to těžce nepovedlo... ()

LuNaj

Záleží na výběru hostů. Některé hlášky mě pobaví, ale mnohdy se jenom stydím za ty 2 pošuky, kteří si ani neuvědomují, jak moc jsou trapní. ()

brzozin odpad!

Pokus TV NOVA natočit něco na způsob talk show podle jejich gusta. No jak jinak to mohlo dopadnout. Toto je příklad nekonečné slovní masturbace dvou šašků. Pořad, ve kterém dva "moderátoři"i zvou do studia hosty, aby je pak nepustili ke slovu a vzájemně se překřikovali a uráželi. Má to být asi vtipné, ale není to ani odporné. Je to nudné, protože sledovat Genzera se Suchánkem, jak se překřikují tak, že člověk v podstatě nemá šanci chytit nit, je prostě o ničem. ()

Mr.nachos odpad!

Díky bohu, že tohle peklo už skončilo. Tohle duo už je tak vyšeptané a bez nápadu, že z toho nemohlo vzejít nic dobrého. Cokoliv vymyslí, je to stále to samé. Bavili mě v době TELE TELE a to jen ze začátku. Od té doby to jde s kopce a ten je stále prudší a prudší, ale Suchánek s Genzerem se přesto snaží zuby nethy udržet na cestě, přestože z nich padají samé nudné, nezajímavé, trapné nápady. ()

eFOXsize

Trochu nepovedené, ale co čekat s genzerem a Suchánkem? Jsou mistry trapného humoru, pokud je nikdo nevede správným směrem a talk-show má humor jemný, spíše důvtip. Hvězdu dávám za chudáka Koptu. ()

RigorMortis odpad!

Ich humor v TELE TELE som mal celkom rád, no toto je fraška. Stačil mi silvestrovský diel, v ktorom si robili "srandu" z akéhosi dietológa. Takisto ich nemám rád ani v ďalších českých reláciách. Ak mali chlapci niekedy kvalitný humor, tým časom už odzvonilo. ()

kubilov

Jak známo, ptát se jednoho člověka ve dvou je šílenost. Až mě překvapilo jak dlouho to na Nově trvalo, než to pochopili. Upřímně, jak Genzera, tak Suchánka mám docela rád, jenže ačkoliv se hodně snaží, tak Ríša stejně nezamaskuje to, že je úplně vymletej. ()