Futurama: The Lost Adventure

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 30 min

No když to začlo moc jsem si nemoh zvyknout tu animaci, jednak neni nejzdařilejí a za druhý k futurama byla, je a bude vždycky kreslená :-) Nápad to byl asi zajímavej, ale nepoved se tak jak bych čekal. Nevím ale, jako co to mám hodnotit. Jesli jako film nebo natáhlejší díl. Na film je to moc krátké, ale na běžný díl se sem nehodí za zápletka zachránit svět (na to sem si zvyk u filmových verzí futuramy). No i když děj trochu pokulhává strhnu za něj jen hvězdičku a další za animaci. Možná jsem trochu přísnej, ale 4* si to asi nezaslouží.(19.7.2009)

• LionelHuts

Bohužel se opět potvrdila klesající tendence nových přírůstků do futuramí rodinky, což způsobilo, že jsem tento 30 min. "experiment" doslova protrpěl. Z původní série nezbylo zhola nic. Příběh furt dokola, vypadá to strašně, sranda žádná a zábava na bodu mrazu. Jak říkám, nikdy předtím by mě nenapadlo, že se u Futuramy budu nudit. Bohužel, bylo tomu tak.(23.9.2008)

• artuš

Tenhle film mi připadal jako úplná blibina, která kdy byla k Futuramě, jinak dobrému seriálu, natočena. 3D grafiku bych bral jenom jako nějaký experiment, protože vydět seriál celý ve 3D fakt nechci. Jinak bláznivý film jako vždy. Sice mi chybělo vysvětlení, jak se Dr. Zoidberg dostal na tu planetu, bez lodě. Jinak spojení filmu s hrou taky nic, moc. Toto mi spíše připomínalo reklamu na hru Futurama. Tu jednu hvězdičku dám za to, že se aspoň trochu držely šílenství seriálu.(19.9.2008)

No po pravdě řečeno nic moc. Docela slabě zpracované. Když už nic, tak alespoň postavy dabují stejní herci jako v normální Futuramě. Dokonce i humor a děj je slabší. Jednoduše řečeno normální seriály jsou nejlepší. Jo a tento díl prakticky nemá konec. Co je ješte zajímavé, tak tento "film" má jen 30 minut. Já bych ho bral spíše jako jeden díl ze série seriálů. Co se mne ale hodně nelíbí, tak se ve "filmu" neukazuje mnoho postav (Amy, Hermes... ). Zase musíme brát v potaz to, že je to pořád stará dobrá Futurama. = 65%(31.3.2009)

Čo sa týka vizuálneho spracovania, ten dnes pobaví už skôr svojou zastaranosťou ako nejakými kvalitami, nič iné sa však zo zostrihu záberov z hry pre Playstation 2 ani nedalo čakať (čo však zjavne viacerí hodnotiaci jedinci nedokázali pochopiť). Príbeh je však vtipný a nápaditý navyše s nečakaným vyvrcholením, vsuvky zo samotného hrania hry zaujímavé a pre mňa bol plusom jednoznačne aj dabing od skupiny Fénix ProDabing oplývajúci vynikajúcim prekladom a nezabudnuteľným nadabovaním profesora Farnswortha. (70%)(25.8.2012)

• - Súčasť bonusov na DVD filmu Futurama: The Beast with a Billion Backs. (Mihail123)

• - Cutscény a zábery z hrania boli použité z hry Futurama (vydanej na PS2 a Xbox v roku 2003) na vytvorenie tejto epizódy. (Mihail123)