Reklama

Reklama

Futurama: The Lost Adventure

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi
USA, 2008, 30 min

Obsahy(1)

Je tady konec světa tak, jak ho známe! Maminka se stává nadpolovičním majitelem planety Země, když ji profesor Hubert Farnsworth prodá celou expediční firmu Planet Express. Maminka Zemi přinese diktaturu a přetvoří ji ve válečnou loď, aby mohla získat celý vesmír! Jediný, kdo může situaci změnit jsou členové posádky Planet Expressu: Fry, Leela a Bender, kteří se vydávají za učitelem profesora Farnswortha, Adoyem, který vlastní stroj času. Na cestě se ale potýkají s mnoha problémy. Dostanou se do minulosti včas, aby mohli profesorovi zabránit v prodání Planet Expressu? (masw)

(více)

Recenze (84)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ale jo, porad je to ta stara dobra Futurama. Pribeh neni sice z nejoriginalnejsich, ale jelikoz to ma jen 30 minut a da se to brat jako natazenejsi dil serialu, tak to staci. A co se tyce animace, je misty divna no, ale clovek si na to zvykne a to vcetne tech hracich casti, kdy jsou videt zivoty a penize hrdinu. Mel bych jen dve takovy vyraznejsi vytky. Chybelo mi tu par postav a misty dej moc skace, tvurcum asi chybely animace. Ale jelikoz jsem se stejne jako u filmu a serialu bavil celou dobu, tak tech 5* dam, i kdyz slabsich. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Že by se autorům líbila hra The Simpsons Game? Vypadá to tak, protože The Lost Adventure působí jako sestříhaný "příběh" ze hry s pár arkádovými vsuvkami. Výsledek je tak hodně rozpačitý a smutný, protože to co na první pohled mohlo na papíře být vtipné, naprosto nefunguje stejně jako animace, která je tu zbytečně změněná v počítačovém herním stylu. Další nepovedený pokus o další Futuramu, naštěstí délka pouhých 30 minut zachraňuje tuhle nudu a divák ji nemusí předčasně vypnout:). ()

Reklama

Fary 

všechny recenze uživatele

O tomhle pocinu jsem dlouho nevedel, nicmene je to asi nejslabsi z filmu dotacenych k Futurame. Ma to potencial, ale ten je uplne zahozeny animaci jako z intra spatne XBOXove arkady. :-/ :( Kdybych nevedel, ze to tak neni, rekl bych, ze to sestrihala banda nadsencu z nejake videohry... (Po precteni zajimavosti bych se mel asi opravit...) ()

Dado 

všechny recenze uživatele

Čo sa týka vizuálneho spracovania, ten dnes pobaví už skôr svojou zastaranosťou ako nejakými kvalitami, nič iné sa však zo zostrihu záberov z hry pre Playstation 2 ani nedalo čakať (čo však zjavne viacerí hodnotiaci jedinci nedokázali pochopiť). Príbeh je však vtipný a nápaditý navyše s nečakaným vyvrcholením, vsuvky zo samotného hrania hry zaujímavé a pre mňa bol plusom jednoznačne aj dabing od skupiny Fénix ProDabing oplývajúci vynikajúcim prekladom a nezabudnuteľným nadabovaním profesora Farnswortha. (70%) ()

rubik1 

všechny recenze uživatele

Stará dobrá Futurama je opäť tu so svojim neopakovateľným sarkazmom. A kvôli tomu predsa všetci Futurku milujú, nie kvôli tomu ako je nakreslená, ale kvôli tomu koľko zábavy si pri nej užijeme. Mne sa tento diel Lost Adventure teda fest páčil. Akurát tie videohry tam nemuseli byť a aj preto asi dávam "len" 4* ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

  • Súčasť bonusov na DVD filmu Futurama: The Beast with a Billion Backs. (Mihail123)
  • Cutscény a zábery z hrania boli použité z hry Futurama (vydanej na PS2 a Xbox v roku 2003) na vytvorenie tejto epizódy. (Mihail123)

Reklama

Reklama