Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

Terva

Hudba ala Bond, James Bond nás nenechá na pochybách, že to bude hodně špionážní. Jedna věta se mi obzvlášť líbila. CITÁT : Zmizel jak rumová bábovka na srazu anonymních alkoholiků...mluví se o Poldarkovi ( Magrus Scheving ). V tomto snímku Bob Ho ( Jackie Chan ) " vyfasuje " tři děti své přítelkyně na hlídání a ještě má v patách nebezpečného protivníka. Otázka je, co je horší, tři děti nebo Poldarek ? Špionáž je sranda, hlídání dětí je hrůza. A tak se tu dostáváme do spousty srandovních a zajímavých situací, které se nás snaží pobavit. Například Chanova spolupráce se želvou je sranda. A co děti ? No, ty si mají kde hrát. CITÁT : Mami, ten pán umí lítat !!?? Vcelku docela sranda filmeček se spoustou soubojů, vtipných dialogů a čeká nás i rodinný smutek a loučení, kdy ukápne i slza. Závěrečné titulky opět nabídnou nepovedené a vtipné scény ( Želva dostane taky slovo ). Hudbu k filmu dělal David Newman a použil také songy " Secret agent man " http://www.youtube.com/watch?v=6iaR3WO71j4 od Johny Rivers, " One May Dr. Another " od Blondie nebo " Ba Me De Hes " , kterou přednesl Jackie Chan osobně. ()

corpsy

Tak toto si Jackie Chan mohol odpustiť. Film nadchne možno len deti pod 10 rokov, a aj to je otázne. Klasicky detinsky vyrozprávaný príbeh s fušerskými hereckými výkonmi a detskou akciou. No čo už. ()

Kryton

Jackiemu už je 56 let a jak jsem někde četl tak postupně bude víc a víc ustupovat ze scény. Možná se do budoucna přesune na režisérské křeslo. Doufám, že o něho film nepřijde uplně. Tohle hodně vysvětluje jak film dopadl. Chůva v akci si nehraje na nic než čím je. Je to oddychová rodinná komedie hlavně pro dětské publikum. Ve filmu se nenadává,neteče krev (snad jen jedna kapka), bitky nejsou brutální a vše to má tzv. USA FAMILY LOOK. Na filmu mi však vadily 2 věci. Jako dospělého mě ty 3 děti neskutečně otravovaly. Ta druhá věc je pak viditelná i ze satelitu na oběžné dráze. Chůva v akci nevlastní inteligentní scénář a není zrovna výkvětem toho nejlepšího na poli filmu (ruský tým záporáků přehravá jak to jen jde). Na druhou stranu Jackie stvořil v USA daleko horší patvary viz. v úvodu scéna z TUXEDO. Nakonec už v začátku je pěkná akční scéna. Osobně se nejvíce bojím remaku Karate Kida, který dle traileru už dopředu vypadá jako neskutečná blbost. Pokud bych si měl v nabídce kin nyní vybrat kam s rodinou klidně bych je vzal na Chůvu v akci. ()

frashmaker

Prímový film a-lá James Bond pro malé děti. Jackie Chan rozdává úsměvy kam se podívá a i když co se týče romantiky jeho herecký um silně pokulhává, pořád je to skvělý akční hrdina. Celkově vzato je to poměrně hodně srandovní komedie, o Jackie Chanovi a asi 20ti totálních nehercích. Což mi vůbec nevailo. Už nechci být princezna, chci být kyborg. ()

mysiak

Ako to ten Jackie dopadol?...dávať sa dokopy so Cyrusom a Lopezom?...a v detskej akčnej komédie, ktorá je veľmo zlá?...takto asi vypadá americký smutný koniec Jackieho kariéry...všetko zlé...Levant ruky preč od kamery... ()

ArsenalEagle

Mám divný pocit, že to tentokrát tahali spíš děcka než sám Jackie.. :) Ale možná je to jen můj pocit. Ale ten dabing byl děsnej. ()

blackrain

Jackie Chan je pořád ve formě. Opět se dočkáme jeho kaskadérských kousků, i když už ne tak divokých. Získat si tři dětičky nebylo pro cvičeného agenta vůbec jednoduché. Filmů na podobné téma už bylo natočeno hodně. Na závěr nesmí chybět ani sestřih nepovedených scén. ()

ABLABLABLA

"A co děláš celý den ty? - Nic. Jsou mi 4." Typický Jackie Chan v trochu méně typické rvačce... Takové to nezamrzí, ale nenadchne. Už nám holt stárne a tak to není úplně ono. Bitky jsou fajn, ty děcka mě občas bavily, občas štvaly, ale jinak je to jen typická vata. Ta malá holčina aka Já jsem kyborg z budoucnosti a vyhodím tě do povětří mě asi dostávala nejvíce. ()

Mikita

Být mi deset let, jsem nadšená. Takhle je to pro mě jen film pro děti, který dokážu dokoukat, ale opakovaně si ho pouštět asi nebudu. ()

MATADOR

Pro spoustu diváků je Jackie Chan spíše akční hrdina, pro mnohé i komik, který si umí udělat srandu. Mnoho jeho filmů je dobrých a mnoho bohužel špatných, tenhle patří do druhé skupiny. Film je to o ničem a tak hvězdička pouze za ukrácení času a za mého oblíbence. ()

sssssycak

Jackie už stárne, a je to znát. Akce ubývá a stávý se z toho pomalu a jistě film rodinný určený pro menší publikum. Věk ale bohužel nikdo nezastaví a tak lze předpokládat, že do budoucna to lepší nebude. Filmy typu Křižovatka smrti jsou asi nenávratně pryč, a tak doufám že bude mít Jackie rozum a radši začne více režírovat. ()

Skip

V této komedii toho nebylo moc k smíchu, snad sem tam trochu k pousmíní, takže fakt nic moc. Aspoň že to nebyla vyložená trapárna. ()

hygienik

Brian Levant je režisér americkej TV zábavy. Pestúnka v akcii patrí ešte k tomu lepšiemu, čo natočil. Funguje, odsýpa to a vôbec pohoda. Vulgarizmy, čo tu na adresu filmu padajú neberú do úvahy fakt, že Levant nikdy nemal ambíciu točiť Shakespeara, ale iba povrchnú, rodinnú zábavu, čo je každému divákovi už vopred snáď jasné. Niektoré jeho filmy (Beethoven) sa stali klasikou a videl ich skoro každý. A ešte jeden detail. Nepochybne veľkú časť filmového rozpočtu zhltol Jackieho honorár, takže tak. ()

lioncel

ale no tak - ta kondice .. samozřejmě už to není takové jako bývalo, třeba si ale uvědomit : věk nezastavíš .. přesto u mě dosud stále platí: Jackie Chan neurazí .. potěší ... ()

M.i.k.e

neškodná rodiná podívaná,po které by v případě Chanovi absence neštěknul ani pes...až si člověk říká,jestli má tohle někdo Chanova formátu vůbec za potřebí...40% ()

pakobylka

Jackie po americku - a opět v akci. No ... ve skutečnosti se tady ta proklamovaná akce vyskytuje v menší míře, než byste čekali - a občas je i maličko trikově vylepšená. Na druhou stranu: I když Jackie už dávno není žádný mladík, je pořád těžký frajer - a komediálnost snímku není založená jenom na choreograficky zajímavých soubojích. Jde víceméně o rodinný film se všemi obvyklými rodinnými klišé - s dětskými herci, pro dětského diváka ... a pro mě ... ;-) ... Ani jedinou minutu jsem se nenudila, takže velkoryse přehlížím většinu jeho nedostatků ... 3,5* ()

Maty85

J. Chan už není nejmladší a jde to bohužel docela znát. I když zrovna v tomdle případě má na tom větší vinu samotnej scénář a celkové pojetí snímku. Takže na můj vkus málo legrace, málo akce a všech těch dovedností kolem co jinak vždycky Jackie předvádí....tady byl zkrátka omezován dětičkama, což mě rozhodně příliš nebere. Btw. už se moc těším na nového Karate Kida... to bude určitě jiná písnička ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)