Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

Šimpy

Sice je to chvílemi slušná slátanina pro americké děti, co celej den čumí na bednu, ale když začne Jackie mydlit protivní´ky dětským jízdním kolem nebo vodovodní baterií, je na co koukat. A zdá se, že po Karate Kidovi se mu zalíbilo mlátit děti :-D ()

KajusaK

Nebylo to nejhorší :)) .. Zasmála jsem se, nenudilo to, i když to byla dětská blbovinka...Výborný výběr hudby..3* silnější ()

otík

Jackie Chan se tímto filmem pomalu loučí s Amerikou a jeho rozlučka, alespoň dle mého osobního názoru, dopadla VELMI dobře. Ano, lze napsat, že to byla zbytečně kýčovitá moralitka s pár dobrými bojovými scénami, ale to by bylo hodně laciné. V rámci žánru rodinné komedie s akční hvězdou hlídající malé spratky však je tento snímek jedním z těch nejlepších. Zatímco Arnieho Policajt ze školky je dnes klasikou, The Rockova Zuběnka i Plán hry už byly pouze solidní a Dieslův Dudlíkátor (nebo chcete-li Ochránce) či Hulkův Pan chůva byly vyložený průser. Jackie stojí tak někde mezi. Jeho film je zábavný, i ve svém věku ukazuje (pomocí lan) svou gymnastiku a dobrou kondičku, některé bojové scény (a není jich málo!) jsou opravdu dobré. Na druhou stranu těch moralitních řečí je zde opravdu hodně a chování dětí spíše nevěřitelné. Čím ale tento film u mně zabodoval byla báječná atmosféra plná humoru, radosti z filmu a pohody. Kromě uvolněného a na rozdíl od čínských vážných rolí velmi úsměvného Chana k tomu přispěla i výtečná hudba Davida Newmana. Jackie, díky ti za tvé americké filmy a i když ne vždy to bylo ono, toto je dobrá tečka za tím tvým případem. Hudba: David Newman PS: oproti oběma posledním Křižovatkám smrti je tohle hotový poklad ()

st.jim

Ano, Jackie už nám stárne, ruku na srdce, kdo ne. Ze svého humoru ale nic neztratil a je to taková pohodová rodinná komedie. ()

baruss

Úplná, spoločnosťou tolerovaná zlodejina. Absolútne zbytočný film určený len na vysávanie peňazí ľuďom z vreciek. Dnešná mládež nevie, kto je Jackie Chan a vďaka tomuto filmu zistí, že je to človek čo zoberie rolu v každej somarine z ktorej cítiť slušný zárobok. Pre dospelých príliš infantilné, pre deti strašne tuctové a pre ľudí čo holdujú Jackiemu absolútne potupné. ()

st.verka

Jackie Chan tu byl takový miloučký, že ten jeho pohodový obličej přiměje člověka k úsměvu. I když to není bůhvíjaký film a původně jsem uvažovala jen o 3*, tak za tu pohodovou náladu, kterou dokázal vytvořit, dávám 4*. ()

ecceHOMMO

Síce nič nové pod slnkom (ani príbehovo, ani prevedením), ale ako oddychovka to u mňa zabralo .....Jediné čo mi tak trošku vadilo bola tá krimi zápletka + záporný hrdinovia, ktorý celý snímok strhávali do dimenzie úpadkovej.... ()

Maki89

je vidno ze Jackie uz ma to najlepsie za sebou, ale stale je ocividne v perfektnej forme - narozdiel od takeho Seagala... zaner ako romanticka alebo rodinna komedia prave nemusim, ale toto bolo pomerne vydarene, vyborne som sa skoro cely cas bavil... akurat klasika Chanovych filmov => nepodarene sceny na konci boli dake onicom - vela breptov, malo nepodarenej akcie... kde su tie casy, ked sme sa najviac smiali na tom ako sa Jackie snazi prepchat cez rebrik alebo nakupny vozik? :) ale aj tak - 7/10 ()

ivan bohatyr

Neuvěřitelná krávovina, určitě nedoporučuji filmovým fanouškům, kteří prahnou po kvalitním propracovaném filmu. Ale pokud se někdo rád zasměje usmívajícímu se Jackiemu ve smokingu a v brýlích (tady se fakt neudržíte) a nemá nic proti rodinným komediím s trochou akce, může s klidem v duši dát minimálně ty tři jako já. Co si budeme říkat, určitě to nebude žádný trhák, ale jistě si fanoušky (převážně z řad základní školy) získá a na sebe si vydělá. ()

lennyd

Zasloužilý agent Bob Ho (Jackie Chan) po dopadení posledního zločince, ruského teroristy Poldarka se rozhodne odejít na odpočinek, a žít poklidný život po boku krásné Gillian. Problém je, že Gillianiny děti Boba moc nemusí, neboť jej považují za nudného patrona - ale on chce jim i Gillian dokázat, že jako otec bude ten pravý. Jenže to netuší, že bude potřebovat všechny své špionské schopnosti, aby tři nezbedy uhlídal - a uchránil před pomstou uprchlého ruského teroristy... Kde já jsem to jen viděl ... aha už si vzpomínám, asi v tisíci dalších filmech na stejné brdo (namátkou třeba Policajt ze školky). A čím se tedy Chůva v akci liší .. snad jedině tím, že zde hlavní roli hraje Jackie Chan, ale přijde mi, že už nám chlapec taky stárne. Jeho kreace jsou (bohužel) mnohem umírněnější než v jeho předchozích filmech a do vážných rolí se Jackie moc nehodí (i ty děcka ho s přehledem přehrávají). Akčních scén je tady poskrovnu, marně si vzpomínám, jestli některá z nich stojí vůbec za zmíňku. Celkově - pokud je vám něco mezi 5 a 15 lety, tak si pár hvězdiček k mému hodnocení klidně přidejte, mě je to fuk ... ()

Beky odpad!

Absolutní dno zábavy, škoda že i Jackie se upsal infantilnímu béčku, které ani on nezachrání! Já mám rodinný komedie rád, ale tahle béčková produkce mě neskutečně nudila, obsazení do vedlejších rolí totálně vedle, všichni vypadaj jak z levnýho porna, děti nepřiměřeně otravný a nesympatičtí. Tohle nemohu bohužel doporučit vůbec nikomu. ()

oveckaoa odpad!

Škoda slov to se musí vidět takové děcka mět tak to mlátím každý den. Kde jsou ty doby Kevina z Sám Doma. ()

terunka003

Jednoduché, nenáročné, dětské, akční, Jackie Chan × americké, rozmazlené, drzé. Klasický film o klasických rozmazlených amerických dětech z rozvedených rodin, kteří nechtějí přijmout nového rodiče. Navíc když je to agent. Jackie už stárne a akčních vtipných honiček moc nespatříte. Vtípky taky nic moc. ..ale musím říc, že se u toho bezvadně vybaluje.. ()

Trustme

Další nezničitelný bojovník v prošlé lhůtě. S obličejem Jackieho Chana lze hrát pouze v určeném žánru a tím jsou komedie. Hrál sice i ve vážných hongkongských akčních filmech, ale v Evropě jsou to komedie... V režii specialisty na rodinné filmy a za použití standardních šablon vytyčených slavnějším kolegou Chrisem Columbem se Jackie propůjčuje ještě infantilnějšímu humoru než obvykle. A tak demence záporných postav překonává i vysoko nasazenou laťku "zabijáků" v 3 nindžové v zábavním parku. Film je sice určen pro děti a mládež, ale to neznamená, že všude jsou diváky Američané... Nicméně filmem se dá pobavit a některé vtípky i rozesmávají, mnohdy nechtěně. Časy, kdy se čekalo na konec každého Jackieho filmu, kde předvádí co si vše poranil jsou pryč. Zde si maximálně poranil jazyk od přebrebtů... ()

zdenny

Skoro kopie filmu "Ochránce" s Vinem Dieselem. Ale tak hloupě pitomá... Jackie Chan ze sebe dělá pitomce, Billy Ray Cyrus je tam jen proto, že se veze na vlně své dcery Miley a i ostatní herci trapně přehrávají - hlavně ta malá kráva. A tvrdě ti kritizuji proto, že vím, že v tomto stylu se dají natočit kvalitnější rodinné komedie. PS: A ten trapný dabing ruského přízvuku... ()

VasaX

Tohle drží nad vodou jenom Jackie Chan a jeho skopičiny. A to za poslední prstík v rozbouřeném oceánu kýče, absurdity a nevkusu. "Chůva v akci" je totiž naprosto zoufalý film, pomalu hůře jak Béčkové kvality se zápornou šancí na jakoukoli dodatečnou kultovnost, která se ráda v těchto kategoriích vyskytne. Billy "Hillbilly" Ray Cyrus, známý především jako otec Hanny Montany, kde toho vlastně ani moc nemusel hrát, je zde naprosto nevěrohodný, že by ho vaše senilní a revmatická tetička z třetího kolene hravě herecky předčila. George Lopez pro změnu navozuje pocit, že tohohle týpka někde režisér za dvacet dolarů najal, když se stavoval na tacos. O parodii na mafiány/teroristy a jejich protagonistech nemluvě. Děcka jsou otravné a jejich představitelé děsní, Lucas Till (to se tady snažili přeobsadit herce z Hanny Montany???) je na facku po pěti sekundách a Amber Valletta a její osamělá máma s dětmi na krku vzbuzuje mnoho otázek, proč by se jí měl někdo jako "agent Jackie" líbit, proč ona jemu, proč je tak blbá a jestli existuje někdo, komu tenhle pár nepřijde groteskní. O ději, režii, příběhu či kameře se už asi nemá smysl rozepisovat, protože scénář zjevně vyhrabali na dně popelnice nejzoufalejších nepřijatých scénářů za budovou toho nejmarnějšího studia, režisér očividně přijel jen na zahajovací klapku, finální střihač má studio zavánějící toulenem na sto metrů a kameru ovládal některý ze spolužáků dětských herců, předpokládám že spolužák toho nejmladšího. Jediný důvod, proč nedát hodnocení o absolutním odpadu je nostalgie po Chanovi a to, že se člověk zasmál alespoň té absurditě. ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)