Královská hra

• Španělsko El rey de la montaña (více)

Teď se musí snažit o jediné: zůstat naživu. Na cestě za přítelkyní potkává Quim u benzinové pumpy atraktivní, vyzývavou Beu, a neodolá jejím svodům. Po kratičkém sexu však dívka využije jeho nepozornosti a zcizí mu peněženku i s doklady. Quim ji pronásleduje opuštěnou horskou krajinou. Jeho cestu náhle přeruší kulka vypálená z hlavně neznámého odstřelovače, který si ho znovu a znovu bere na mušku. Během útěku lesem narazí na Beu, která se rovněž stala cílem šíleného střelce. Oba teď musejí společně čelit nepochopitelnému nebezpečí a snažit se o jediné: zůstat naživu. Před smrtí je může zachránit pouze zběsilý útěk bez odpočinku... (oficiální text distributora)

oveckaoa

Čekal jsem teda více podle hodnocení. Zaprvé není to žádný pár ale jakýsi chlap a jakási ženská (kteří spolu nic nemají - žádný vztah ) Za druhé jestli ten pes byl agresivní tak teda nevím :-). K filmu dobrý thriller, kterého pohřbívá konec je takový dost blbý. Na podívání dobré i po čase bych se na něj podíval. ()

Campbell

Španělské filmy mě poslední dobou lehce zklamávaly a ne jinak je to i tady, poslední opravdu parádní Španělský horor co jsem viděl byl film Sirotčinec a to je kurňa dlouho co jsem to viděl. Tohle je průměrná thrillerová záležitost na kterou hodně rychle zapomenu, blbej chlap si jde pro peněženku, když tu náhle..... Já bych možná z konce byl překvapený ale bohužel na csfd je tu plno blbců co neumí držet hubu. Takže tentokrát se překvapení nekonalo. Film je prakticky jen o utěcích a to byla po čase nuda. Navíc záporáci byly strašně špatný, a to nemluvím o konci. Průměr. ()

Ruut

V letech 2007 - 2009 vzniklo několik hororů v Evropě s novým tématem a všechny jsou zajímavé. King of the Hill mezi ně taky patří - dva mladé lidi někdo celou dobu ostřeluje v lese, není vidět kdo a proč. Na konec přijde zajímavé vysvětlení, které trochu rozpačitému pobíhání po lesích dodá slušnou šťávu. 70% ()

SaNcHeZ_cz

Skvěle vypilovaná atmosféra, slušná gradace napětí, neotřelé zpracování a k tomu ještě neobvyklé a neokoukané exteriéry. Zároveň ale také množství logických zádrhelů a prvoplánovosti, kterou by mohl kde kdo závidět. Na rozdíl od konkurence ale alespoň Královská hra dodává tu potřebnou trochu originality. Na čtyři to ale u mně nestačí. ()

villon17

Nápad ucházející, napětí pěkně se stupňující, jen mi to nepřineslo to, co jsem očekávala. Čekala jsem, že mě to prostě posadí na zadek, bude se mi o tom ještě několik nocí zdát, pokud vůbec budu schopná ze strachu usnout. A nic z toho se nedělo. Film skončil, já si sice oddychla, ale zaklapla noťas a šla v klidu na kutě. ()

• V celom filme, ktorý sa odohráva v španielskej divočine, sa objaví iba 7 hercov, resp. postáv. (MikaelSVK)

Časové pásmo bylo změněno