Připoutejte se a připravte se na divoké, necenzurované pokračování nervy drásajícího kasovního trháku Joy Ride! S “dvojitou porcí napětí a akce oproti originálu” posouvá Joy Ride 2: Dead Ahead “hrůzu na silnici na zcela novou úroveň!” (DreadCentral.com) Když se čtyři přátelé vydávají do Las Vegas za zábavou a trochou levného vzrušení, nemají ani tušení, že na ně místo toho čeká hrůza, utrpení a ryzí strach nasáklý krví! Když se jim uprostřed pustiny porouchá auto, přátelé chtějí co nejdříve nalézt cestu zpět do civilizace. Ale jejich plány brzy neujdou pozornosti nebezpečného řidiče kamionu jménem Rusty Nail. Tohle vraždící a pomstychtivé monstrum, které je ovládáno neukojitelnou touhou po mrzačení a způsobování bolesti, je odhodláno od každého z nich vybrat krutou daň… (oficiální text distributora)

demented

Zatiaľ čo jednotka bola pri trochu dobrej vôle prinajmenšom uveriteľná, Dead Ahead je maximálne pritiahnutá za vlasy - či už je to naozaj divné chovanie hlavných hrdinov alebo teleportácia truckera (ku koncu sa pre zmenu už teleportujú všetci :) ) plus úplný záver si tvorcovia tiež mohli odpustiť. Na prvý diel sa nechytá, ale stále je to slušná zábava. ()

zdenny

Ale jo, dám tři. Ikdyž tento příběh už se milionkrát opakoval a milionkrát ještě bude. Jeden úchylák v kamionu a kolik dokáže nadělat pekla. V těchto filmech je nejhorší (což sebere divákovi i ten kousíček naděje), když kluk, který vypadá rozumově i postavově na to, že by partu dokázal ochránit a najít cestu z té zapeklitosti ven, umře jako první. Jinak klasika tohoto subžánru i s povinnou dávkou brutality. ()

Blue.Poison

Film je sice hloupoučká slátanina a oproti jedničce hodně bezduchá, ale za postavu Nicka musim dát ***. Ten týpek mě vážně bavil (když tedy pominu jeho trapnou proměnu v uplakaného ubožáka). Byť to zavání přílišnou vykontruovaností a působí to trochu uměle, dívat se na to dá. ()

sedm.1

Jízda do pekel 2 je jedním z nejtuctovějších thrillerových béček, co jsem za poslední dobu viděl a přesto jsem se u ní bavil poměrně dost slušně. Je totiž pravda, že s tak kupředu pádící zápletkou nemá nuda šanci, navíc se tvůrcům podařilo navodit velice působivou atmosféru a spousty funkčních momentů napětí. A z poslední čtvrthodinky jsem byl upřímně nadšen, ta totiž měla skutečné koule a dovolím si jí nazvat dokonce drtivým finálem. Co to vše ale naplat, když se po celou dobu film utápí v těch nejprofláklejších vodách. V zápletce se nenašel snad jediný moment, který by se nedal očekávat, který by už nebyl někde použit, prostě tvůrčí nápaditost a touha po originálnosti je tu zcela nulová. Všechny postavy se tu chovají jako ti nejdementnější figurky, jejich rozhodování, myšlení, dialogy, to vše bylo triviální a jednoduše hloupé. Navíc herci ke kvalitě svých postav také příliš nepřidali, především pak ta nesympatická dívčina v hlavní roli mi tu až vyloženě vadila. Ovšem všemu kralují fakt hromady nelogičností, nepravděpodobností a těžkých nereálností, především co se týče záporáka za volantem kamionu, ten tu měl snad vlastnosti všech superhrdinů z veškerých komiksů, a to mě skutečně nevídaně vytáčelo. A úplný závěr byl pak už jen těžkým výsměchem všemu předešlému. Joy Ride 2 má zkrátka spoustu příjemných pozitiv, které z něj udělali ve výsledku docela slušnou zábavu, nicméně i přes to všechno jde pořád jen o velmi naivní a krutě tuctové béčko. ()

Wicky

Druhý díl není už ničím nijak výmečný..První díl byl napínavej,rychlej a místy aj vtipnej..Tohle už spíš hraje na tu Krvavě mučící stranu takže už to nebylo ono..Průměr..50% ()

MareT.

Film téměř vůbec nezaostává za jedničkou, akorát by tam slušeli známější herci, protože v jedničce to byl jeden z největších kladů...jinak postava toho úchyla je dost nosná a v dobrých rukou by to byl i dobrý Micheal Myers "na silnicích"...:-) ()

Holina

Takže co se změnilo oproti jedničce. Místo dvou bratrů tu máme dvě sestry, herecké výkony jsou otřesné, chování postav naivní. Na druhou stranu je dvojka mnohem drsnější a disponuje slušným hudebním podkresem, chvílemi mi připadá promakanější i atmosféra. Jinak je ale film celkově klasickou jednohubkou, která se dá dobře strávit, pokud máte pro podobně laděná béčka slabost. A samozřejmě i tady cestuje americkými silnicemi čtveřice přátel (ne trojice, nebo pětka, zase čtyři)...Oprava původního komentáře: Herecké výkony nejsou otřesné. Jsou katastrofální! ()

cskomando

Vrahové jsou prostě nesmrtelní. :D Nakonec může být člověk stejně zklamaný! Nasáklé krví to opravdu moc nebylo, podle mě slabota než v jiných zombie ''trhácích'' ( zdali se to tak dá nazvat). Dá se říct, že občas to stupiditou a naivitou herců jenom vřískalo...'' musíme dělat co řekne jinak ho zabije''.. a tímto stylem dostane nakonec stejně všechny :D Občas sem se zasmál, oproti jedničce to bylo slabší v ději, ale co se týče té brutality tak zde se jí člověk dohledá víc než v předchozím díle. ()

Flopik

Tak dopozerané a musím povedať že je to slabšie ako 1.hlavná postava je mi sympatická a dej celkom ujde. Na konci mučenie dosť odfláknuté . Ale ten nápad s kockami fakt super . Chcel som dať 2 * ale dám 3 za striptíz . Takže keď to zhrniem 2* za film +1* za už spomínané 3 :). ()

Mat21

Jízdou do pekel se stává jízda dvou partnerských dvojic mířících na výlet do Las Vegas poté, co se rozhodnou sjet z dálnice a přes "americký venkov" si ušetřit cestu. Poté, co se jim zadře motor a oni si v nedalekém zdánlivě opuštěném stavení "vypůjčí" auto, rozběsněný majitel a řidič kamionu v jedné osobě se rozhodne s nimi začít hrát hru, hru na život a na smrt. ● Thriller sestříhaný dle konceptu: nejprve oddělit hlavní představitele jednoho od druhého a poté je pod pohrůžkou zabití uneseného donutil plnit jeho morbidní úkoly, aby je posléze stejně rituálně zavraždil, se nese spíše na béčkové vlně. Přesto si uchovává slušnou porci napětí. Obzvláště hra v kostky, při které má řidič trucku krví na zdi napsáno, jaké číslo obnáší likvidaci části těla, byla originální. Poučení pro příště: nikdy nejezděte zkratkou. Nevyplatí se to! ║5.4.2009║ ()

Teardown

Včera večer jsem tenhle dvoudílný "Truckterror" spláchl naráz a abych řekl pravdu, nášup, který čiší z některých komentů, nepřicházel a nepřicházel. Netvrdím, že to bylo vyloženě špatné, jenom oproti Johnu Ryderovi, byl tenhle maník jednoduše neoriginální mamlas. Když ty dva kousky zprůměruji...tak s odřenýma ušima 50% ()

molcan2

Obvykle nesledujem filmy ktoré idú rovno na video, pretože si myslím, že mám predsudky o ich kvalite. Avšak pre tento krát som urobil výnimku, pretože "Joy Ride" bolo celkom dobré. - ošuntelý film: ľahko si môžete v niektorých scénach všimnúť ako Peterbilt ide rýchlo dopredu, aby to vyzeralo, akože ide rýchlejšie. Trápne. Chápem, je to nízky rozpočet, ale no ták! Avšak je tu jedna scéna, ktorá za to určite stojí: v nej dvaja chlapci sú v garáži RN a sú mučený, nútený hádzať kocky a ake padne číslo, také bude mať ten druhý "prekvapenie", ktore je na stene garáže. Je to prostezle, chlapci... ()

jamesjimbo

dvojku jsem přežil, ale pokud bude trojka, tak teda nevím nevím... není to špatné, dost solidní oddychovka, nic víc, nic míň ()

Olík

To už je fakt pešek – vždycky, když se nějaké skupince lidí jak rozbije auto, je to jak na sviňu v místech, kde jsou jen skály, nic a nějakej ten psychopat. Jízda do pekla 2 ztrácí oproti jedničce na hereckých kvalitách a originalitě děje, což se snaží dohnat přitvrzením v brutálnosti a surovosti scén. Vzájemný souboj Dahl vs. Morneau sice vyhrává prvně jmenovaný jen o pár bodů, ale natočení trojky už by vážně mohla být jízda do filmových pekel. ()

IGNI

Šilený zvrhlý kamioňák dává šílené zvrhlé úkoly partičce nelogicky se chovajících mladých lidí. Některé scénky byly parádní, jindy to bylo na pěst....průměr. ()

Lucas87

Možná to vychází z typické šablony tento thriller, podle mě není na tom špatně. Když sem viděl ten tahač, tak mi hned bylo jasné, že s ním není konec. Pro mě je to lepší průměr takových 60-65 %.. ()