poster

Noční můra v Elm Street

 • USA

  A Nightmare on Elm Street

 • Slovensko

  Nočná mora z Elm Street

 • Nový Zéland

  A Nightmare on Elm Street

 • Velká Británie

  A Nightmare on Elm Street

 • Kanada

  A Nightmare on Elm Street

 • Austrálie

  A Nightmare on Elm Street

 • Irsko

  A Nightmare on Elm Street

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  Blu-ray/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +celkově jsem rád, že to znovu natočili, originální dabing Freddyho je povedený, když zazní hudba navodí slušnou atmosféru, pár dobrých efektů se tu najde, některé známé tváře potěší (Dekker, Gallner, Mara, Cassidy) -Freddy je jen jeden a to je Robert Englund, Haley i když jsem si z počátku myslel, že by mohl, tak zřejmě ne, za celý film jsem si na jeho face nezvykl, mohlo to být strašidelnější, akčnější a ještě více efektnější, čekal jsem i jiný scénář/// Mám z tohoto díla smíšený pocity. Zklamán nejsem, ale jsem si jist že to jde i lépe. Důkazem toho je film Freddy vs. Jason. Mohl z toho být velkolepý návrat nebo možná i restart série a Haley čistě teoreticky mohl převzít štafetu. Zřejmě se tak nestane. Až na pár lekaček jsem se vůbec nebál, ani svou krvavostí mě to nepřesvědčilo. Jedna zapamatovatelná hláška na konto Freddyho je hodně slabej čajíček: poté co naporcuje psa "Chtěl jsem ho jen pohladit". Snad se někdy dočkám pořádného filmu. ON by si to zasloužil./// Celkem 69%///(31.10.2010)

 • playboxguest
  *

  A já myslela, že horší než Freddy vs. Jason to být nemůže, no chyba lávky. Hned při prvním záběru na Freddieho mi bylo jasný, že tady něco nehraje. Robert Englund je jen jeden a herec, ztvárňující Freddieho zde, mu nesáhá ani po kotníky, o primitivní masce, která se leskne jak namazaná lubrikantem, radši ani nemluvím, děs běs, ale v tomhle smyslu s tím děsem asi režisér nepočítal. Jinak totální vykrádačka předchozích dílů, jen je směšné, že místo legendárních scén jsou tu zkopírované ty nejmíň nápadité, tudíž nejnudnější, Freddieho snové hrátky. Nic extra jsem od remaku mojí milované hororové klasiky nečekala, ale i přesto jsem zklamaná a je mi líto, že Freddieho vůbec znovu probudili a nenechali ho raději odpočívat v nepokoji.(1.1.2011)

 • Tom Hardy
  *

  Všechno špatně. Nejnovější remake z producentské stáje Michaela Baye má blízko k filmovému odpadu. Postavy do jedné nesympatické, každý se tu chová jako debil (nezvykle vedou rodiče), filmařsky to o strachu neslyšelo a kdysi velký Freddy je upozaděná figurka s pár hláškami a naprosto mrtvolnou (a směšnou) novou ohořelou maskou. Žádná mimika, žádný styl - šeptající béčkový psychopat, který svému předchůdci nesahá ani po kotníky. Věřil jsem, že když naběhne onen známý hudební motiv a Freddyho drápy začnou úřadovat, vezmu to na milost. Jenže atmosféra se z tohohle remaku vypařila. Osobně doufám, že má Bay za tuhle ubohost pořádné noční můry. Více zde.(2.10.2010)

 • JohnnyD
  **

  Prekvapivo nie až také strašné, ako sa zdalo. Scenár je vhodne inovovaný a preto aj skúsený fanúšik je napätý, čo sa deje a najmä, čo sa stalo. Prepojenie detí s Kruegerom je zaujímavé (i keď hlúpe, to si to fakt NIKTO nepamätal?), no škoda, že žijeme v dobe, kde všade, kde sú deti je "cool" vtrepať pedofila, a tak aj z Kruegera sa stáva mainstreamový pedofil a nie "iba" úchylný vrah ako v originále (navyše niekto sa inšpiroval Simpsonovcami a Freddy už nie je kotolník ale záhradník!!!). Kameňom úrazu je Jackie Earle Haley, ktorý je inak skvelý herec (čo dokazuje v "nespálených" flashbackoch, ktoré by si zaslúžili väčší priestor), no ako Freddy Krueger je priamo katastrofálny. Haley má čudný hlas, jeho maska je ešte pračudesnejšia, hlášky sú mizerné a ak aj sa nejaká naskytne podáva ju ako treťotriedny imitátor Englunda v amatérskom fanmade filme. A čo je najdôležitejšie, vôbec z neho neide strach. Castingový (a maskérsky) fail na kvadrát.(13.9.2011)

 • CANNIBAL
  odpad!

  Opravdu mizerný remake. Předně je Krueger pitomě udělanej. Jeho ksicht, který spíš značně připomíná mumii (z filmu téhož názvu z roku 1999) je naprosto nedostatečný, ba dokonce s touto souvislostí i směšný. Oproti klasickýmu, který je nejen zjizvenější, ale hlavně jsou na něm perfektní detaily přiškvařené kůže a to na postavě Kruegera dělá právě ten správný šmrnc. Dále je ve filmu hodně mizerné a nízké napětí u kterého člověk jenom zívá a snad nejhorší na celém filmu je slabá brutalita. Pravý Krueger si oběť vždy maximálně vychutnával. V několika případech dokonce doslova. Také herci budí špatný dojem a to nejen svým výkonem. Jest-li to dělá to oblečení nebo opravdu jsou tak přestárlý (ve smyslu jakožto hlavních obětí) už přesně nevím a znovu se na to dívat mě opravdu neláká. Stačí mi to jednou a dost. Co, ale vím, že ve všech ostatních filmech byla jasně vidět minimálně doznívající puberta. Jedna z největších hovadin pak na celém filmu je, že by všechny oběti v pěti letech měli tak velké okno, aby si nic nepamatovali. To mi nejde moc na rozum. Celkově tak film opravdu nepřináší nic nového nebo převratného, že by to stálo byť za jednu hvězdičku. Nakonec musím dodat, že postavu Freddyho Kruegera si stejně budu vždycky spojovat s Robertem Englundem. Jemu se jiný herec v tomto směru nevyrovná.(16.4.2011)

 • - Propagační materiály k filmu byly rozváženy pod názvem „Back Scratch". (Langy10)

 • - Jedná sa o ďalší remake amerického hororu firmy Platinum Dunes, ktorú vlastní Michael Bay a ktorá v predchádzajúcich rokoch produkovala úspešné krváky Texaský masaker motorovou pílou (2003), 3:15 zomrieš! (2005), Texaský masaker motorovou pílou: Počiatok (2006), Stopár (2007), Jazdci Apokalypsy (2009), Nenarodení (2009) a Piatok trinásteho (2009). (tron)

 • - Kyle Gallner utrpěl zranění břicha, když se při natáčení jeden z nožů na rukavici Fredyho neohnul. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace