poster

Bratři Karamazovi: Vzkříšení (divadelní záznam)

Drama / Psychologický

Česko, 2008, 121 min

 • Moviegod
  ****

  Výborná hra. Teď ještě zhlédnout ten film.(1.11.2008)

 • arcticsky
  ****

  Souhlasím s Moviegodem, těším se na film.(2.11.2008)

 • PaRi
  **

  Naprosto se ztotožňuji s komentářem, který tu napsal DaViD82. Lépe bych to nenapsal. Čím to je, že autoři tak rádi dělají klasiku takzvaně "jinak"? Nebyl jsem to schopen ani dokoukat.(10.5.2011)

 • M.Macho
  *****

  Morávkovi se povedlo uzavřít největší dílo jeho kariéry vůbec. Z Raskolnikova se stal ještě pochybovačnější Ivan. Ze Stavrogina se stal pobožný, všechny utěšující Aljoška. A z Myškina se vyklubal bohabojný světák Dmitrij. Nejnehoráznější osoba Starého Karamazova se "provtělila" mezi ně a vznikl brutální, rituální mutant. Největší román všech dob v Huse na provázku...(15.12.2008)

 • Ehrmantraut
  ****

  Morávek a jeho brněnská parta v nejlepší možné formě. Obracet postavy i jejich charaktery byl od Morávka geniální nápad. Představení které jsem viděl už vícekrát v jiných nastudováních tak dostalo jiný rozměr. Ďábelský rozměr v tom nejlepším možném slova smyslu. Starý Karamazov už není tak zcela člověkem. Je na pomezí představitelného, obludného, ale bohužel stále z části lidského. Něčím z čeho jde strach. Jiří Vyorálek ten hnus a smrad utáhne s velkým přehledem přes dvě hodiny, klobouk dolů ! Především na jeho výkonu celý kus stojí, ostatní prominou, tak to prostě je(21.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace