Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

vBaker

vBaker (hodnocení, recenze)

Nějak šíleně se řehnící ženu jsem v hledišti nezaznamenal. Požitek mi kazila jen nehorázná bolest nohou z nemožnosti si je natáhnout, avšak to je moje chyba.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Bart16: A čo máme robiť? Ak si si nevšimol, na Slovensku to v kinách nebude, takže iná možnosť ako si to stiahnuť pre nás nie je.

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Tak já tedy přišel deset minut před (plánovaným) začátkem, protáhl se davem, co se tísnil u dveří (nechápu proč) až na schody a asi jako patnáctej dosedl na sedačku. Takže holky, co stály ve frontě za mnou, jsem neviděl a nevnímal a holky přede mnou v řadě a pak v kině. Každopádně celý kino asi ví, že tam byla minimálně jedna, jejíž smích přehlušil smích ostatních :)

Vesman

Vesman (hodnocení, recenze)

tak rozhodně byla v sále převaha klacků, ale ty holky, co sem tam viděl, byly jednoznačně epesní...

Bart16

Bart16 (hodnocení, recenze)

omlouvám se jestli se někoho dotknu,ale lidi,co si tohle stáhnou a nejdou na to do kina jsou trapní ubožáci,kteří nepodporují film,jako takový.ať aspoň potom nenadávaj jestli nevznikne dvojka,proto,že málo vydělá...

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

tyvole videli jste teka tu reportaz na prime z premiery postradatelnych jak se tam prisel podivat na to uzel ? nepochopil sem co tam delal

Krouťák

Krouťák (hodnocení, recenze)

Mertax: Tak to vážně netušim :-)
To je více než milé... ženské osazenstvo Atlasu by bez Báry neznamenalo NIC.

Mertax

Mertax (hodnocení, recenze)

Jeremy.jk: většinou tam je tak kolem 20, tak me zajímalo, jestli se to nějak změnilo:)

LukeCJ

LukeCJ (hodnocení, recenze)

Tak už mám taky po premiéře , a musím říct že expendables očekávání splnili .Je to hlavně film pro fanoušky akčních filmů ze starší školy ,kteří dostanou přesně to co chtěli :)

Krouťák

Krouťák (hodnocení, recenze)

Mertax: Nepočítal jsem, ale troufám si tvrdit, že dost ( pokud teda Báru považuješ za holku :-))

gramofonix

gramofonix (hodnocení, recenze)

Dnes som si pozrel tento film v Prahe. A mozem len v skratke skonstatovat , ze waau , taky skvely akcny film som uz hooodne dlho nevidel , skvela akcia , skvely vyzrety akcny hrdinovia a scena kde su spolu Arnold Schwarzenegger , Bruce Willis a Sly Stallone nema chybu , skvele hlasky. Jason Statham vyborny , takisto Jet Li a po velmi dlhej dobe ma svojou formou prekvapil Dolph Lungren . Mozem len odporucat , pretoze tie vsetky vycancane novodobe sracky plne digitalnych efektov mi lezu uz pekne hore krkom a toto je prava nefalsovana akcna vec , masaker ako za starych dobry cias akcnych hrdinov. 5 * :) .

x_LUKAS_x

x_LUKAS_x (hodnocení, recenze)

V Anglii je přístupnost od 15 a ne od 18 jak se píše v Zajímavostech. A bylo to dobrý.

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Viktoorka: no je na po....í, pardubický Cinemacity ani Cinestar je teď prostě v rezervacích nemaj. WTF??

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Že se na ten rip nevyse-ete a neobětujete pár korun na lístek :)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Kvalitný rip by mal vyjsť 9.9 .010.?To aby si ty naši babráci švihli, inak im to kino môžem okašlať.

Cerhenak

Cerhenak (hodnocení, recenze)

skoda ze tam nesjou Jean Claude-Van Damme a Steven Seagal a byl by to trhák všech dob i když trochu zastaralí možná

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Ale vždyť se ta paní jenom semta zasmála mimo mísu, ne? Nebo tam navíc prováděla nějaký zvěrstva?

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Melo4three: Skvelé, tak to už ani mesiac. Zatiaľ som skúšal ten TS Xvid a to som musel po desiatich minútach vypnúť, na to sa nedalo pozerať. A dúfam, že to ešte tento rok vyjde na DVD aj tu, nech si ho môžem čo najskôr kúpiť.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Arbiter: Díky, tak to snád´ nebude až také zlé. Snád´ čo najskôr bude DVDrip.

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama