Tady se a priori nadává na všechny seriály, které vzejdou z české produkce, ale proboha, hodnoťme objektivně, podle toho, jak seriál vychází ve srovnání s konkurencí. V první řadě, Dokonalý svět obstojí technicky, protože je to jeden z mála seriálů (s Okresním přeborem a oběma Kriminálkami), na který se dá koukat - slušná kamera, normálně nasvícené, kulisy nejsou z bakelitu a často i v exteriéru. Ano, stejně jako všechny seriály je i DS příšerně nazvučen, ale na to jsme si jaksi zvykli a stojíme k televizi nastavení uchem... Scenář je prostě průměrný, ale má tu nespornou výhodu, že než aby ho chladně a bez zájmu spíchl kolektiv tv pisálků, napsala ho žena, která si světem módy prošla a vložila do něj něco autentického a psala ho s nadšením. Herci jsou vybráni sympatičtí, naštěstí se neobjevují žádní typičtí seriáloví lumeni. Koukat se na to prostě dá, místy hloupé, místy vtipné, na české poměry nadprůměrné. A kdo tu o tom píše, aniž by se pořádně zamyslel, nebo to vůbec viděl, nebo si uvědomil kontext nejen české seriálové tvorby, než to hodnotil, je vůl.(23.9.2010)

• Nihlathak

Vykastrovaný Ďábel nosí pradu. Se Sexem ve městě se to srovnávat dá, protože to je sračka. Já prostě nevěřil svým očím, vždyť je to naprostá katastrofa, jak je to opět celé takové "rádoby" a polovina stopáže je slovní průjem zaručeně platících životních mouder. Také se musím podivit nad dlouhodobým talentem seriálů z Novácké produkce, který spočívá v pojmenovávání postav. Jakoby ta Ordinace nestačila na pravidelný příděl povrchnosti, idiocie a špatného vkusu. A ať se na to dívá kdokoliv, sleduje nejnovější dno močálu české televizní seriálotvorby. A přestaňte prosím to, že se vám to líbí, svádět na fakt (domněnku), že je to "na české poměry" fakt dobré, to je přece k smíchu. Nějaké poměry. Stejně tak můžem říct, že Krysy: Noc hrůzy je na italské filmové poměry druhé poloviny dvacátého století, co se týče filmů o postapokalyptickém světě, fakt špica, a proto mu dám 5* a to nikoliv proto, že bych to považoval za "tak idiotské, až fajn". Ubohost na n-tou. PS: Tyto typy seriálů a filmů už ve mě nevyvolávají čirou škodolibou radost, jak je to stupidní, ale považuju to za reálnou hrozbu. Když nezničí svět tyhle měkčiče mozků, tak co jiného. editace 9.10.10 - duch Vojty Dyka tomu dal korunu. Na druhou stranu ale přiznávám, že jsem zvědavý na další díly. Přišlo mi zprvu dobré, že je to "vyprávěné", ale to teď musím pohanět. Už to začíná být trapné, a to nemálo. Postavy Juraje Kukury, Vandy Hybnerové a Jitky Čvančarové vydávají každá na jednu *, protože kde je málo, ceníme si i toho. Naopak postava Rašilova působí tak primitivně, až je mi z něj skoro špatně. Ustálím to na dvě hvězdy a budu to dál pozorovat. Samozřejmě vás všechny strašně zajímá, co si o tom zrovna já myslím, a tak budete sledovat další editace mého stanoviska :). Ještě jednou stráčně k průjmu životních mouder od královny patosu a marasmu Jany Hlaváčové - pomoc!(2.10.2010)

Mně je celkem jedno, že tu s tolika hvězdičkama musím působit jako nenormální magor, protože mně se ten pilot celkem líbí .. jasně, je to tak trošku kopie amerických módních seriálů, ale má to celkem příjemný look a jsem zvědavá na další díly .. (jinak, na čisté 4 hvězdičky to samozřejmě není, ale na odpad už vůbec ne, proto je dávám, abych to trochu "vyrovnala" .. když extrémy, tak na obou stranách :)) aktualizace 20.10.10 - Teď už nebudu mluvit o extrémech na obou stranách (odpad vs. 4-5*) .. pro mě je ten seriál na čisté 4 hvězdičky a dokonce uvažuju, že dám 5. Opravdu po dlouhé době český seriál, který se povedl. Jasně, pro někoho, komu jsou móda a věci kolem ní ukradené to asi musí být nuda, ale pro milovníky Sexů ve městě apod. je tohle povedený seriál :-) aktualizace 3.11.10 - Ano, tak těch 5 hvězdiček opravdu dávám. Mám proto jediný důvod. Mě ten seriál prostě těší. Baví mě, zvedá mi náladu a krásně se mi u něj sní. :)(1.9.2010)

Nejsem fanynka českých seriálů, tedy aspoň těch, které vznikají v poslední době. Ale tenhle mě opravdu chytnul, z úspěšných zahraničních seriálů si bere povětšinou jenom to dobré. A já se u toho dobře bavím. Ano, jsou tam občas mírně trapn chvíle, ale to se může stát i sebelepším seriálům. Pro mě, po dlouhé době, seriál, který má šmrc (a na to, že to jede na Nově, to je co říct ;) )(21.12.2010)

• WANDRWALL

Už tu máme zase další seriál. slibuje "Dokonalý svět". Ohrkaná T. Brodská, vyčvachtaná J. Čvančarová, pro kapesné si sem chodící S.Rašilov nejml., ohleděná Z. Norisová, doma se nudící J. Hlaváčová, vyčpělý J. Kukura, na alkohol si vydělávající F. Čapka, na dovolenou šetřící M. Pechlán, na přestupky v dopravě šetřící Ch. Poullain (stále otřesná čeština), herečka co nepohrdne žádným seriálem H. Maciuchová (kdyby si raději našla mužského), ve své hospodě oblíbeného J. Dvořáka atd. Inu zábava k popukání. Jen tak dál.(21.9.2010)

• - První řada seriálu vznikala 146 dní, během nichž bylo natočeno zhruba 450 hodin záznamu. Na rozdíl od jiných seriálů štáb pracoval filmovým způsobem, tedy na jednu kameru, kterou podporovala druhá. (Lolita)

• - Exteriéry vydavatelství se natáčely v areálu bývalého holešovického pivovaru, v němž v současnosti sídlí firma Ringier. (Lolita)

• - V seriálu „vystupují“ i dvě legendární kabelky, a to „loquitka“ od Louise Vuittona a Birkin Bag značky Hermès, každá za zhruba 50 000 korun. Jednu z nich Michelle (Jitka Cvančarová) vyhazuje z okna. Navzdory snaze štábu uchránit ji co nejlépe se přece jen trochu odřela. Naštěstí jsou takovéto rekvizity proti nehodám pojištěny. (Lolita)