Takových 50%. Na českou seriálovou produkci je to opravdu skvost. Nicméně v porovnání se zahraničím samozřejmě těžce nestíhá. Je to v podstatě snaha natočit seriál tak po americku. Což se až tak nedaří, protože český styl je hodně poznat. Co se týká děje, tak tam o nic objevného nejde, je to už 100x viděné a předvídatelné. Co se týká vtipu, také ho tam moc není, určitě by tomu svědčilo více. Nějaké hlubší myšlenky a zápletky také není dobré očekávat. Na druhou stranu to není vyloženě trapné a otravné a nenutí to přepnout program a dá se na to tedy koukat bez újmy na zdraví. Koukat pravidelně na to asi nebudu, ale když k tomu sednu a v TV nebude nic jiného, tak se klidně juknu. Takže hodnocení 3* proto, že na české poměry kvalitní a krásně se kouká na Evu Sakálovou. Kdyby to bylo z Ameriky, tak si za 2. Každopádně 27% se mi zdá dost málo, natočilo se tady mnoho horších počinů. Howgh!(23.9.2010)

Za mě velice příjemné překvapení. Intenzivně pohrdám všemi těmi českými seriály, které produkují naše televize, a které jsou jen tupými požírači času. Dokonalý svět je taky požírač času, rozhodně má ale vtip. Atraktivní prostředí, lehkost a docela zajímavé postavy u mně prolomili kletbu nenávisti a já zhltla všech 16 dílů. Největším kladem seriálu snad je fakt, že hrdinové se v různých situacích zachovají úplně jinak a mnohem realističtěji, než nám káží klišé jiných seriálů. Tolik se tam neobkecává každý problém, nebrečí, neuráží, prostě se tam nemele dokola o jedné a té samé věci. Jen bohudík, že seriál má jen těch 16 dílů, tvůrci moc dobře věděli, že i tady by při dalších pokračováních mohli zabřednout do bahna, kde se topí všechny ty růžové zahrady a Ulice.(27.8.2011)

Nejsem fanynka českých seriálů, tedy aspoň těch, které vznikají v poslední době. Ale tenhle mě opravdu chytnul, z úspěšných zahraničních seriálů si bere povětšinou jenom to dobré. A já se u toho dobře bavím. Ano, jsou tam občas mírně trapn chvíle, ale to se může stát i sebelepším seriálům. Pro mě, po dlouhé době, seriál, který má šmrc (a na to, že to jede na Nově, to je co říct ;) )(21.12.2010)

• KR4T4S

Normálně hodnotím seriál min. v polovině série, ale tohle se prostě nedá. Během 40 minut jsem dokázal předpovědět, co se v asi ve třech minipříbězích/liniích stane. Klišé se střídá s karikaturníma (?) postavama, několik herců neskutečně přehrává, nebo hrají svou klasiku, ten zbytek zase hrát moc neumí. Tím, že hodím několik herců do rádoby moderně a stylově vyzdobených scén v ateliéru, rozhodně moderní seriál a odlišný od ostatních rozhodně nevytvořím. Může si směle stoupnout po bok VKV, Ordinace, Pojišťovny, Letiště,... A originál to rozhodně teda je :-) Sorry. Myslel jsem, že to už tentokrát vyjde, ale bohužel. überodpad(1.9.2010)

Myslím, že si seriál nezaslouží takové množství odpadů. Děj je - pravda - trochu jednodušší a některé postavy bych často nejradši praštila, kdyby to šlo. Zároveň jsem se párkrát přistihla při přemýšlení, občas se objevilo nějaké to "moudro" :). Co mě ale vyloženě baví, jsou exteriéry a interiéry, stejně tak jako pozorování "hadrů" jednotlivých slečen. Je jasné, že spousta lidí tento seriál odsoudí právě na základě výše uvedeného, ale pro mě je to jedinečný ---český--- seriál svého druhu. Obecně však jedinečný není, protože v něm najdeme prvky z Ošklivky Betty (ošklivé káčátko, střelené sekretářky, nepochopený umělec gay), Sexu ve městě (móda, vztahy, trapas na molu), ale i Zoufalých manželek (záhada, vyšetřování, "moudré řeči" velké pani z Grace)... A jestli je "novácký" nebo ne... to už opravdu neřeším. Tak trochu se styďte, pseudointelektuálové!(12.6.2011)

• - Byt Michelle Pavlíkové (Jitka Čvančarová) se nachází v prvním patře domu na Malostranském nábřeží č. 3. (hermiona)

• - Když se poprvé potkaly seriálová šéfredaktorka Tereza Brodská a scenáristka Mirka Vopavová, která řídí redakci módního časopisu, zjistily, že mají tolik společného, jako by byly obtiskem jedna druhé. (Lolita)

• - Exteriéry vydavatelství se natáčely v areálu bývalého holešovického pivovaru, v němž v současnosti sídlí firma Ringier. (Lolita)