• Haymar

Je mi líto! Rád bych dal alespoň jednu * ale ptám se: "Za co, proboha?!" Kde nic není, ani smrt nebere a tady vážně není odkud brát! Při sledování pilotního dílu se mi doslova kroutila chodidla v pěsti... Jakékoli další komentáře na adresu českých původních seriálů by bylo jen házením hrachu na zeď achjo!... P.S.: A označit Sašu Rašilova (se vší úctou k němu) za "Oldřicha Nového 21. století" je vážně na facku!!(13.9.2010)

• prome

Hodnocení prvního dílu (viděl jsem ho celý). Na další díly nemám sílu a mozek mi to nedovolí. Tohle je typický český televizní odpad. Trapnost nadevše. Každý dialog a každá scéna je odporná. Herecké obsazení téměř totožné jako v ostatních nováckých seriálech, takže žádná sláva, žádný průměr a ani podprůměr. Styl jihoamerické telenovely. Takže kategorie sama pro sebe. Že to těm hercům stojí za to, se takhle ztrapňovat. Kdo tohle vymýšlí a kdo tohle schvaluje? Nechápu, jak se takové věci vůbec mohou vyskytovat v televizi.(1.9.2010)

Nejsem fanynka českých seriálů, tedy aspoň těch, které vznikají v poslední době. Ale tenhle mě opravdu chytnul, z úspěšných zahraničních seriálů si bere povětšinou jenom to dobré. A já se u toho dobře bavím. Ano, jsou tam občas mírně trapn chvíle, ale to se může stát i sebelepším seriálům. Pro mě, po dlouhé době, seriál, který má šmrc (a na to, že to jede na Nově, to je co říct ;) )(21.12.2010)

• ilemas

Už z reklamy na tenhle seriál jsem věděl, že to bude megashit, ze zvědavosti jsem se na pár minut koukl co je to za sračku a musel jsem tv s velkým znechucením vypnout. Po prvním dílu s pěkným názvem „ Vánoce v Karibiku" už na další nemám chuť se dívat. Kam to spěje? Fakt budu muset zkusit i tu 16% Ordinaci, určitě to bude lepší.(2.9.2010)

• mysiak

Oproti ostatným užívateľom..po pilote...nie je to vôbec také zlé ako napr. podobná šou Ošklivka Katka, vyzerá to solídne na československé pomery, herci sú fajn..Zuzana Norisová váli vo svojej roli podobnej ako v seriáli Letisko - tupá sliepôčka...seriál je celkom dobre rozbehnutý som zvedavý na ďalšie časti..dávam tomuto seriálu šancu...(6.9.2010)

• - Nejvíc natáčecích dnů měla Eva Sakálová, následovali Jitka Čvančarová, Jana Hlaváčová a Saša Rašilov. (Lolita)

• - Seriálové děti postavy Terezy Brodské jsou skuteční sourozenci, jejich otec, herec Karel Zima, hraje policistu. (Lolita)

• - Exteriéry vydavatelství se natáčely v areálu bývalého holešovického pivovaru, v němž v současnosti sídlí firma Ringier. (Lolita)