Docela se to tahlo a byla to nuďárna. Ale to jen do chvíle, co se objevil Saša Rašilov. Svým příchodem dal seriálu úplně nový rozměr. Televizní stanice Nova má podle mého názoru opravdu štěstí, že jim na roli ředitele Saša kývl, protože tím tuhle trapnost bez děje dokázal povznést na úroveń nejlepších seriálů.(2.9.2010)

Mě ten seriál prostě baví a to jsem odpůrce českých telenovel a podobných srágor ze soudku VKV a Růžovky. Pěkně obsazené, některé postavy jsou velmi vtipné (třeba Michaela Jitky Čvančarové), jiné bych zrušila (ale to je problém téměř všech seriálů; Red Dwarf vyjímaje)... Dokonalý svět je natočený s nadsázkou, dělá si legraci z konfrontace módního světa s tím běžným "nedokonalým", má to šmrc, vtip i trošku klišé, ale stále se jedná o nadprůměr ve vodách komerční TV produkce. Budu doufat, že seriál skončí u 16 dílů, aby mu případná pokračování nekazila reputaci.(29.11.2010)

Jsem nucena opravit své půvoní hodnocení tady a musím se přiznat, že každý týden ráda zasednu před obrazovku a sleduji další nový díl. Pilot se mi vskutku nelíbil, ale nyní zjišťuji, že se opravdu bavím. Seriál má skvěle napsané dialogy, perfektně vymyšlené postavy a jejich charaktery a hlavně, má tah, není to jen plitké žvanění, je tam děj!!!! Duch Dyk tam naštěstí moc nevystupuje, což jsem vážně ráda a jelikož to má tedy asi jen 16 dílů, je velká naděje, že to nezklouzne do trapnosti.(17.11.2010)

O tento seriál jsem málem přišla!! Automaticky jsem ho po zhlédnutí ukázek zařadila do "něčeho" co se snaží být americky šik a nemá na to. Potom, v jeden poměrně nudný den, jsem zašla na stránky televize Nova a pustila si první díl..ten mě natolik chytl, že jsem se podívala na druhý, třetí, čtvrtý...no a teď Dokonalý svět zbožňuji. Je to pořád "jen" český luxus, ale na víc si DS nehraje. Jsem milovnicí kabelek Louis Vuitton, parfémů a módy..a samo sebou mě hlavně proto zajímá co se děje v redakci časopisu GRACE...(30.10.2010)

Naše komerční televize na nás chrlí tolik protivných a hloupých telenovel, že když jednou za čas vystřelí něco dobrého, stačíte to odpískat dříve, než se to vlastně rozjede. Dokonalý svět není dokonalý seriál, na naše poměry je ale velmi zábavný, s jistým odstupem by se dal přirovnat ke stylu "zoufalých manželek". Oceňuji kvalitní herecké obsazení (tedy s výjimkou zbytečně agresivního ředitele Kukury a nezajímavé Márie) a zároveň příjemný nadhled. Pro mě je to velmi milý seriál.(27.10.2010)