Dokonalý svět

(seriál)
  • Slovensko Dokonalý svet

VOD (1)

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

Wishkah odpad!

"Co tohle sakra zase je?" : říkal sem si. když sem koukal na nový seriál ze života. Přiznám se, že už podle námětu sem si to podvědomě zařazoval do sekce jménem Kravina, ale rozhodl sem se že tomu dám šanci. Chyba. Věřte mi. Je obrovská chyba tomuhle dávat šanci. Dostanete to co vždycky u jakéhokoli mýdlového produktu. Plytké postavy, nudná režie, klasické zápletky...prostě jen další seriál pro ženy u žehlícího prkna. Myslím si ale, že to nepřežije. Je to jen další seriálový omyl stejně jako tomu bylo u seriálů Světla pasáže nebo třeba Zázraky života. Udělá se jedna sezona a pak se zapomene ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +sympatická a neokoukaná Eva Sakálová, zajímavý Saša Rašilov, potěší Juraj Kukura, vypravěčka Jana Hlaváčová, zajímavé situace, občas dobrý humor a romantika -z počátku jsem si těžko zvykal na postavy, na jejich chování, na prostředí, které jsem docenil až v pozdějších dílech, vadila mi občas kamera a až přehnaně časté záběry (např. na budovu redakce) které se opakovali/// Tak tohle je úlet. Nemyslím jen ten seriál, ten vlastně ani tak ne. Spíš to, že jsem se na tento na první pohled hodně "umělí" seriál díval. A dokonce se mi to líbilo a bavilo mě to. Ze začátku jsem si řekl, že dám jednu část a popravdě moc jsem se do seriálu nedostal, hodně věcí se mi nelíbilo. Hlavně jeho stylizace. Ale zaujala mě hlavní hrdinka a tak jsem si dal druhou a třetí část a už jsem se vezl. V domnění že to bude mít přes 100 dílů jako obvykle jsem děj moc neřešil a měl to víceméně jako kulisu. Později jsem se ale dozvěděl, že to má mít jen 16 dílů. V tu chvíli jsem koukal na nějaký třináctý díl a příběh ještě zdaleka nebyl uzavřen. Závěrečnou část jsem nakonec hltal minutu po minutě a byl zvědavej co se ještě uděje. Hold je to takový moderní příběh o Popelce a to já asi můžu v jakémkoliv provedení. Teď jen doufám, že tohle nikdo nečetl, musel bych se stydět :-D/// Celkem 75%/// ()

mysiak odpad!

Oproti ostatným užívateľom..po pilote...nie je to vôbec také zlé ako napr. podobná šou Ošklivka Katka, vyzerá to solídne na československé pomery, herci sú fajn..Zuzana Norisová váli vo svojej roli podobnej ako v seriáli Letisko - tupá sliepôčka...seriál je celkom dobre rozbehnutý som zvedavý na ďalšie časti..dávam tomuto seriálu šancu... ()

NinadeL

16/16 A je to pryč. Hurá! Po všech těch úletech na téma kombinace lifestyleové (ne)chtěné parodie na dnes již dávno vyčpělé seriály a filmy jako Sex ve městě, Ďábel nosí Pradu, Pretty Woman, Láska nebeská nebo Flashdance... se postupně propracovali ke crossdressové detektivce (!). Aneb Hra na pláč po česku? Cože? Kam se poděla snaha o backstage komedii a romanci sladkou jako cukrová vata? Však tu chvilku byla snaha i o duchařinu... Jak tohle mohlo stát na tak elipsovitých hereckých výkonech a nekonzistentní dramaturgii, to mi jednoduše hlava nebere. Například Norrisová si jen zopakovala svou roli z Letiště, Brodská z Ulice, Pechlát se připojil k Brodské, Dyk vytvořil cosi mezi VKV a variací na Ošklivku Katku, věčně "klukovský" Saša se stal mladším Kukurou, Čvančarová dostala do vínku story, kterou jistě Napsal sám život, Hlaváčová skutečně nepřesvědčila o tom, že její rozhodnutí odejít z ND mělo smysl... Hybnerová jen zkarikovala své možnosti, takže zapadla mezi všemi těmi Krainovými a Poullain, takže už nebylo kam hloub klesnout. Hlavní hrdinka Evy Sakálové by potřebovala celou řádku dramaturgických změn. A co Dvořák a Polášek? Cameo Ivy Pazderkový? Úvodní titulky kreslený v Malování? Leichtová opět jen přihrává, ačkoli už měla za sebou větší role? Takže jediná Stryková neprohloupila a pojala svou linii jako sólo ze zcela jiného seriálu? Bohužel ale toto minimum pravidelně vždy srazila slovenština v duálu a trio drben na úrovni již zmíněné Ošklivky Katky. Když dorazil i Sagi Tofi, Darinka Prdelka a Andrea Kerestešová... bylo mi zle. Jediné, co mělo skutečně styl, bylo epizodní hostování Hanky Maciuchové, za což by si zasloužila vlastní seriál, žel. Ve výsledku je tedy jediným 100% výhercem matička stověžatá Praha, která zřejmě snese inscenovat cokoli. ()

ilemas odpad!

Už z reklamy na tenhle seriál jsem věděl, že to bude megashit, ze zvědavosti jsem se na pár minut koukl co je to za sračku a musel jsem tv s velkým znechucením vypnout. Po prvním dílu s pěkným názvem „ Vánoce v Karibiku" už na další nemám chuť se dívat. Kam to spěje? Fakt budu muset zkusit i tu 16% Ordinaci, určitě to bude lepší. ()

• Před kamerou prošlo zhruba 100 herců, 24 profesionálních modelek a řada známých osobností, mimo jiné topmodelka Simona Krainová, vítězka Elite Model Look International 2003 Denisa Dvončová či známý umělecký fotograf Robert Vano. (Lolita)