Naprostá pitomost a odpad s nadstandardním obsazením, kterému docházejí prachy? Pro někoho možná. Ale jen pro ty, co to myslí smrtelně vážně. Vždyť tenhle seriál se vážně naprosto nebere. Za to si bere na paškál jednu z nejvíc zprofanovaných oblastí, jakou móda je... a s ní ruku v ruce povrchní lifestylové časopisy... A lidi v nich... Krásná parodie na dnešní věcmi přebarvený a předimenzovaný svět, prázdnotu stránek naleštěných časopisů, které radí, jak nejlépe žít a kde si na sebe koupit co nejvíce in a trendy kousků za nekřesťanské peníze. Tady máte docela slušnou možnost vidět rozehrané karty podobných výtisků. Netřeba brát všechno naprosto vážně, stačí trocha nadhledu...(29.8.2011)

Tady se a priori nadává na všechny seriály, které vzejdou z české produkce, ale proboha, hodnoťme objektivně, podle toho, jak seriál vychází ve srovnání s konkurencí. V první řadě, Dokonalý svět obstojí technicky, protože je to jeden z mála seriálů (s Okresním přeborem a oběma Kriminálkami), na který se dá koukat - slušná kamera, normálně nasvícené, kulisy nejsou z bakelitu a často i v exteriéru. Ano, stejně jako všechny seriály je i DS příšerně nazvučen, ale na to jsme si jaksi zvykli a stojíme k televizi nastavení uchem... Scenář je prostě průměrný, ale má tu nespornou výhodu, že než aby ho chladně a bez zájmu spíchl kolektiv tv pisálků, napsala ho žena, která si světem módy prošla a vložila do něj něco autentického a psala ho s nadšením. Herci jsou vybráni sympatičtí, naštěstí se neobjevují žádní typičtí seriáloví lumeni. Koukat se na to prostě dá, místy hloupé, místy vtipné, na české poměry nadprůměrné. A kdo tu o tom píše, aniž by se pořádně zamyslel, nebo to vůbec viděl, nebo si uvědomil kontext nejen české seriálové tvorby, než to hodnotil, je vůl.(23.9.2010)

Neuvěřitelné. Tak jsem dnes v repríze shlédl pilot tohoto seriálu se značnou skepsí - přiznávám - už jsem se těšil, jak dám "fundovaný" odpad! Ale ono ejhle. Tohle na odpad rozhodně není. Ano, prostředí seriálu mi prachnic neříká, nejspíš se na to koukat nebudu, ale mé obavy, že půjde o další sr*čku stylu Ordinace, Pojišťovny či Světel pasáže se ukázaly jako naprosto liché. Nejde o žádný zázrak, podobné seriály ze zámoří mají samozřejmě navrch, ale za tohle se Nova výjimečně stydět nemusí. Scénář má nápad i ironický nadhled, některé vtípky byli nadmíru vyvedené (viz. kahuna - "Ty mlč a buď hezká!) a celkové obsazení není špatné (i když na Norisovou hrající otravnou a tupou nánu už se příliš koukat nedá). Celkově tedy hodnotím pilot za 3* a věřím, že seriál má šanci si najít své publikum. A i když se Nova všemožně snaží svými pitomými upoutávkami a reklamními hesly nalákat své standardní ovcoidní stádo (čímž mě primárně odpuzovala), myslím, že tohle je pro jinou sortu diváků.(4.9.2010)

Nelíbí se mi tady to hodnocení. To jako jen kvůli tomu, že je to seriál z české produkce, tak tomu automaticky každý třetí dá odpad! po 5 minutách sledování a dál se tím jako nezabývá? Podle mě za poslední dobu rozhodně jeden z nejlepších českých seriálu. Zábavný, vtipný, svěží, něco nového pro český šoubyznys. Herci perfektní, určitý děj to taky mělo. Já nemám co vytknout, ovšem na plný počet to není. To tomu opravdu chybí jistý punc dokonalosti.(12.1.2011)

Nebudu tenhle seriál hodnotit jako odpad jen proto, že ho vysílá TV Nova. Co od její vlastní produkce vlastně čekají ti, co seriál bez shlédnutí jediného dílu sepsou? Já očekávala další seriál ve stylu Ordinace atd., u kterého se dá vařit, žehlit a podobně. Má očekávání v tomto ohledu naprosto splnil a možná i trochu překonal. Má to vtip, nechybí promyšlené hlášky a díky tomu, že autorka skutečně v módním časopise pracovala, není to jen 50 minut nesmyslů. A díky plejádě zajímavých herců a docela dobře napsaných postav to má na Novu fakt překvapivě dobrou úroveň.(22.11.2010)

• - Malého Toníčka hraje v prvních dílech jiné batole. Jonáš Zíma ho nahradí až v druhé polovině seriálu. (hermiona)

• - V seriálu „vystupují“ i dvě legendární kabelky, a to „loquitka“ od Louise Vuittona a Birkin Bag značky Hermès, každá za zhruba 50 000 korun. Jednu z nich Michelle (Jitka Cvančarová) vyhazuje z okna. Navzdory snaze štábu uchránit ji co nejlépe se přece jen trochu odřela. Naštěstí jsou takovéto rekvizity proti nehodám pojištěny. (Lolita)

• - Kulečníkový stůl pro Davida (Saša Rašilov) a Kruťandu (Vanda Hybnerová) musela produkce do klubu Avion nastěhovat, protože ho tam nemají. (Lolita)