Cajka

Kdo se vyžívá v nechutnostech a hledá trochu primitivního pobavení, tak se určitě nezklame. Příběh tak dokonale průstřelný, že po 15 minutách už hrdě zařezáváte. Docela jsem se pobavil, hlavně díky ironickému komentáři hlavního hrdiny, ale jinak dost špatné. Klasický problém ze střelbou, kdy zpětný ráz dívčině vrásky nedělá. Hold zombokomedie. ()

Xpat

Z dvou stran mi lidi radili, na co se podívat. Jeden říkal Zombieland a druhej říkal, že je to blbost. No nic, radši jsem nelezl na CSFD, abych nebyl ovlivněnej a hold jsem si říkal, že to bude můj další úlet a zbytečně strávené dvě hodiny. A ono se nic nekonalo. Nuda nikde a docela jsem se pěkně zasmál. Musím říct, že jsem čekal ledacos, ale tak dobré překvapení ne. ()

pallladin

Super film!! Myslím, že kdyby si to tvůrci někdy rozmysleli a rozjeli to jako seriál v tom samém hereckém obsazení tak by to mohli být ještě lepší :) ()

Stuck

Máte na někoho vztek, ale je jasné, že zabít jej nemůžete! Zajděte na film Zombieland. Viděl jsem žánr -komedie, ok beru manželku do kina ať se zasměje. Prvních 10 min mi křečovitě zařezávalá nehty do paže a druhou rukou zakrývala oči. Při tom vyhrožovala, že odejde nebo se pobleje. Vydržela to. Ještě aby ne, lístek za 150Kč.. Zvykla si na absurditu zabíjení každých 10 vteřin. Příběh jednoduchý - dostat se od někud někam a přežít. Případně si užít srandy. Zvyknete si na likvidaci bývalých lidí celkem rychle - pak už lze říci, že to komedie je. Nezapomeňte se pak ale rychle vrátit do reality, aby jste cestou z kina někoho nevzali basebalovou pálkou.. ()

chunue

Vtipné, ironické, chytlavé. Né že bych chtěl hodnotit Zombieland jen a jen kladně ale něco se Fleischerovi musí nechat : ta lehkost. Je to proste zábava a zábava. Nesedíte před televizí a nelekáte se při každém silnějším tónu hudby, ani vás nezajímá že zbraně mají buď nábojů nepočitatelně a nebo třeba tři. Oddychovka jak má být ! 80% ()

SelfishMan

Srovnání se Shaun of the Dead se nedá ubránit, inspirace je zřejmá, ale pojetí (rozhodně né na škodu) trochu jiné. Trošku mě překvapilo, že mě nečekala od prvních minut až do závěru zombie vybíjená, ale namísto toho vcelku příjemný film o trochu ujetém asociálním frajerovi, jeho problémech a nové "rádoby rodině". Nemůžu říct, že mě to nebavilo...ale Britové jsou pro mě holt Britové, a tady mi prostě scházel Simon Pegg a ten britský humor. To by bylo ke srovnání... Téma je to omleté nesčetněkrát, ale já tady ten pohled na zombie téma,( jak už jsem psal i u Soumraku) mám rozhodně radši než "vážně myšlený" hororový. Musím souhlasit s tím, že z filmu se dalo vytěžit ještě daleko víc a v první polovině filmu bylo pár hluchých míst, (věnoval bych více prostoru soutěži o nejlepší zabití zombie, 1 vtipný způsob je žalostně málo). Teď k pozitivům... zaprvé musím ocenit vizuální stránku (v poslední době jsou filmy příjemně originální v tomto), dobrý výběr herců... Woody Harrelson je řízek největšího kalibru a jeho přízvuk a vály mě neskutečně bavily, Emma Stone nádherná a skvělá, tu holku jsem si docela oblíbil, a ta malá hrály taky skvěle. Samostatnou kapitolou je minikoncert Billa Murrayho, který mě téměř sundal ze židle. Celkově doplněno pár dobrými songy, vyvolalo poměrně příjemné pocity při sledování i po skončení a další plus dávám za úvodní titulky (dobře mě nabudily, potom lehce zchladil úvod). 90% ()

Scaevola

Z plných plic jsem se smál filmu plnému mrtvol a krve, kde zemře jistý slavný a oblíbený herec... Přesně zvládnutá směs černého humoru, situační komedie a špetky nechutnosti - bohužel tak na jedno shlédnutí. ()

TheMe

Film, který extrémně neoslní, ale troufnu si říct, že ani nikoho neurazí. Něco tomu chybí, ani nevím co, ale ten pocit prostě mám. Postavy jsou dobré, člověk se u filmu docela zasměje a hlavně (alespoň tedy u mě to platí) ho ten děj vtáhne, což mi přijde docela důležité. Podruhé bych si to asi nepustil, ale to nejspíše proto, že mě to prostě už nemá čím překvapit :-) ()

Pajuska

Je to správná blbost. Odporní zombíci, klasická love story, lekavé scény ( když Columbus pustí dovnitř sousedku která ho posléze chce sežrat ) i pobavení v jednom. Prostě film na spestření sobotního večera:-) ()

benqsiemens

Po prvním shlédnutí se mi tento film líbil daleko více, při druhé projekci jsem si všimnul, že kromě vtipných scén a Harrelsonových průpovídek doprovázených čvachtáním nemocných mozků pomocí silných úderů baseballové pálky, jsou zde i scény nudné - vlastně jsem si uvědomil, že jsem před tím viděl snad jen první půlku, páč ta byla fakt dobrá, jo a pak to šlo do hoven. ()

Hrus

Perfektní oddychovka. Hodně vtípků nebo akce nebo vtipné akce. Nenáročné. Dobrá výplň času - není to dlouhé. Zombies (masky) ujdou. Není to film na trhání rekordů či umístění v žebříčcích, ale já se nenudil. Jen teda Emmu Stone se svým emo stylem bych vyměnil za nějakou sympatičtější fešandu, ale tak člověk nemůže mít všechno. Krásných 70%. Bavila mě zobrazení pravidel pro přežití. Dobrý nápad a stylisticky dobře realizovaný. ()

Bornd

Celkem dobrá pohodovka i na více zhlédnutí. Humoru tam bohužel nebylo tolik jako zabijení zombiku, ale někdy jsem se opravdu dost zasmál. A skoro jsem se u toho ani nenudil. 75%. ()

Vitous22 odpad!

TOHLE JE MŮJ PRVNÍ KOMENTÁŘ, TAKŽE SI TENTO ULTRA-MAXI-TRAPNĚ-DEBILNÍ FILM VYCHUTNÁM. ÚPLNÁ ZTRÁTA ČASU, TRAPNOST SE KAŽDOU SCÉNOU NAVYŠUJE. Ani jednou jsem se nezasmál. Příběh zřejmně vymyslel nějaké americké osmileté dítě, protože jet do zabavního parku plného zombií jen aby si dvě blbky vlezly na ,,houpačku" by napadlo jen člověka s mozkem o velikosti mandarinky. Zabijení zombií je tady nesnesitelně nudný. RADĚJI SE PODÍVEJTE NA SOMRAK MRTVÝCH A BRAINDEAD - ŽIVÍ MRTVÍ. ()

DansteR

"Where are you, you spongy, yellow, delicious bastards? "....Hororový námět podaný jako komedie, fakt dokonalé. Vlastě námět je to jediné hororové, jinak hláškama nabitá komedie o partě zdrhájící před bandou zombíků. Woody je jak Rambo v zombie světě. Jesse zase působí trochu jako dítě a Abigail jakožto nejmenší dítě občas působí až moc dospěle. Takže výsledkem je hodina a půl drsné komedie u které se člověk zasměje a navíc se na to dá dívat a někdo se i možná z filmu něčemu přiučí např."Enjoy the little things". 80% ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku