Nezvyklá romantická komedie o lásce a osudu přináší příběh mladého reklamního textaře (Joseph Gordon-Levitt), který až dosud zoufale a bezúspěšně hledal dívku svých snů… A teď to vypadá, že by jeho nová kolegyně Summer Finn (Zooey Deschanel) mohla být tou “pravou”. Ale 500 dní jejich nekonvenčního vztahu dokazuje (na přeskáčku), že cesta ke štěstí může být nepředvídatelná, nekontrolovatelná — a neskutečně zábavná! (Magic Box)

^Rain^

Nadherny film, sympaticti herci, vyborna hudba. Nemam co dodat, jednoznacne za pět. Pro me nejlepsi film tohoto roku. ()

xxSmoldaxx

Jsou hlavně dvě věci, které se mi na tomhle dílku opravdu líbili. Zaprvé originalita - komedie o tom , jak se potkají dva lidé a řeší spolu potíže ohledně jejich vzájemného vztahu nebo nevztahu je tak hrozně neoriginální, že je pro mě poslední dobou stále těžší se ke sledování dokopat. Naštěstí pak přijde něco podobného jako (500) Days of Summer a nabije mne to na několik romantických braků dopředu. Pojetím mi to trošku připomnělo When Harry Met Sally - díky bohu za takové vyjímky. Zadruhé konec - trošku jsme se bál nějakého zvráceného happy endu, který lze vidět tak často a to pouze proto, aby se dalo zapomenout na prosmrkané kapesníky a naše drahé polovičky mohli v klidu usnout s pocitem , že v kině nešlo o vyhozené prachy. Tak je spokojená polovina populace ( nerad bych někomu křivdil ) a většina producentů. Ovšem tady jsem se bál zbytečně. Jak je krásné, když kýčovitě zbytečný happy end nahradí pouze veselá myšlenka a příslibem veselejší budoucnosti . 82% ()

Morico

Velmi netradiční, ne-Hollywoodsky se tvářící, romantika s vesměs originálním závěrem. Výborná hudba, zajímavé visuální zpracování ... nebejt cca 10 letý holčičky, která by z fleku mohla pracovat jako psycholog v manželský poradně, a která mi každým dalším "vstupem" víc a víc iritovala, dal bych asi za plnej počet! ()

rgrohol

Velmi příjemná komedie s mnoha vynikajícími nápady, odkazy na známé filmy světové kinematografie a velkou dávkou vtipu. Navíc v hlavních rolích se objevuje sympatičtí Joseph Gordon - Levitt a Zooey Deschanel. Debut se Marcu Webbovi jednoznačně povedl. ()

jorgus

uff jednou zase v mem pripade vyseko zdejsi hodnoceni lhalo..vcelku zajimave stridani casovych rovin ale co se tyce toho co v nich odehravalo, to uz mi tak zajimave neprislo..nekteri to prirovnavaji korejskym filmum ale chybi mi zde vetsi udernost, bylo to takove mdle a vlastne nijake..nuze zklamani a radsi jsem mel spat:) ()

Jabro

Úplně jiná romantická komedie než jsem čekal, ale myslím to v pozitivním slova smyslu! Za originalitu musím přihodit jednu hvezdičku navíc:), takže 4*. ()

Wawer

Příjemný svěži film, s naprosto dokonalou pointou v poslední scéně, P.S. ten výstup, když dává padáka má taky něco do sebe a něco pravdy na něm bude ()

Martyr

Keby som sa mal rozpisat tak napisem, ze to nebolo nic svetoborne. Po dvoch dnoch skor nudne a nezapamataniahodne, takze este jedna * dolu. ()

Fifer

Režie, hudba, střih, zápletka, scénář, to vše je výborné. Jen škoda, že si to hraje na nějaké novátorské sdělení. Přitom je to vlastně uplně stejná "soap", dokonce i s happyendem. Takže ano, výborná oddychovka, ale nic závratného. Takže ono motto "This is not a life story" je prostě lež. Je to lovestory, dokonce končí i svatbou, ač né tou úplně nejprovplánovější. Zajímavý komentář: Shadwell. Ač hodnotím jinak, souhlasím. Tohle je opravdu ukázka toho, jak mainstream vstřebává postupy indie-scény, jak je vykrádá a vstřebává. Ale každý film nemusí být umění a jako oddychovka je to výborné. ()

H4N1CK4

Mám pocit, jakoby byl tenhle film natočený o mně pro mě. Tedy až na to, že hlavní postava je muž, ale jinak jsem se v Tomovi a jeho problémech naprosto poznávala. Děsně nápaditý a vtipný a pravdivý film. A k tomu ten boží soundtrack, kdy jsem s prvními tóny každé písničky poznávala, že zase hraje jedna z mých oblíbených. Prostě paráda! ()

Vazbič

Krásný film s několika neuvěřielně vtipnýma a chytrýma momentama. Za neobvyklým kabátem se však pořád skrývá "obyč" romantická komedie, i když skrytá velmi dobře a zas tak "obyč" teda není. ()

Horak

Zvlaste mladi muzove se pri sledovani jiste chytaji za nosy, pri konfrontaci se svymi chlapeckymi predobrazy. To uz je ale fuc, panove, to vsichni dobre vime, ale bylo to svym zpusobem pekny a zivot by bez tohodle nebyl jaksi vono. Temer genialne zpracovany (do nejniternejsiho detailu) vyvoj jednoho vztahu, to od sameho zacatku az po odezneni poslednich srdecnich selesti dlouho pote. ()

Hraná Sněhurka našla režiséra

28.07.2015

500 dní se Spider-Manem

500 dní se Spider-Manem

22.01.2010

Studio Sony/Columbia to bere hopem. Je to pár dní, co se z pavučiny vysvobodil Sam Raimi, a už v ní uvázl Marc Webb. Ten po dlouhé a plodné kariéře tvůrce hudebních videoklipů loni celovečerně… (více)