• Jacinda
  odpad!

  příšerný...úvodní písnička: "nudí tě manžel? tak koukej na šarádu...zruš rande a koukej na šarádu...omrzel tě život? tak koukej na šarádu..." a u toho se kroutí 6 kurviček v příšerným dresu. v publiku se po každé větě rozesměje klubko infantilních babek v tesilových sukních a komunistických úpletech...bože bože bože(21.7.2010)

 • topi80
  *****

  Skvělý zábavně - satirický pořad, kde se jako hudební hosté překvapivě nezřídka vyskytovali tehdejší vlasatí hrdinové rockové a metalové scény. Nezapomenutelné satirické scény (Hospodin se po vzoru plazení před sudeťáky omlouvá Adamovi a Evě za vyhnání z ráje, Bartoška hraje tři role v jedné, protestní jedlovka, ministr pro kulturu a zábavu a mnoho dalších). Do toho dokonale prvoplánově pokleslé rekvizity v podobě kroutících se holek, jak se na správný začátek devadesátek sluší.(15.11.2018)

 • mi-ib
  ****

  "To zas bude dopisů." Táta si to náhraval, takže jsem měl možnost vidět několik dílů vícekrát. Hodnotím podle toho, jak se mi to uložilo v paměti, ale určitě bych se na to rád podíval, kdyby to dávali ještě někdy v televizi. Uhlíř a Šíp tvořili vtipný scénky na aktuální (porevoluční) témata a zvali si spoustu hostů i hudebních. Určitě by stálo za to jak téměř před 20 lety, tito všichni umělci vypadali.(12.6.2009)

 • MarekT
  ****

  Spolu se současnou talk-show Všechnopárty nejlepší tvůrčí počin Karla Šípa, zesměšňování v našich zemích batolícího se kapitalismu baví stále i přesto, že se nejedná v žádném případě o komiku aktuální, kterou osobně uznávám víc. Jsem rád, že Česká televize zařadila během letních měsíců r.2010 tento pořad do svého programu.(6.7.2010)

 • otík
  ***

  Šarádu jsem měl ve svém mladém věku rád. Dnes už se na to dívám trochu jinak, ale i tak Šíp s Uhlířem vytvořili nesourodou dvojici, která dokáže i po tolika letech bavit a nebýt trapní. Nedávno jsem viděl Šarádu - speciál z roku 1997 (http://www.ceskatelevize.cz/porady/878640-sarada/29735212555-sarada-special/), kde se snažili tvůrci vybrat to nejlepší ze Šarády. K vidění byly scénky jako praní peněz přes bezdomovce, návštěva klasika - scénka Jediný hrobník od Shakespeara, scénka s ruským chlastometrem a scénka s Donutilem o mistru Janu Husovi. Slušný výběr, ale překvapila délka scének, ta byla opravdu veliká.(19.2.2014)