• Jacinda
  odpad!

  příšerný...úvodní písnička: "nudí tě manžel? tak koukej na šarádu...zruš rande a koukej na šarádu...omrzel tě život? tak koukej na šarádu..." a u toho se kroutí 6 kurviček v příšerným dresu. v publiku se po každé větě rozesměje klubko infantilních babek v tesilových sukních a komunistických úpletech...bože bože bože(21.7.2010)

 • mi-ib
  ****

  "To zas bude dopisů." Táta si to náhraval, takže jsem měl možnost vidět několik dílů vícekrát. Hodnotím podle toho, jak se mi to uložilo v paměti, ale určitě bych se na to rád podíval, kdyby to dávali ještě někdy v televizi. Uhlíř a Šíp tvořili vtipný scénky na aktuální (porevoluční) témata a zvali si spoustu hostů i hudebních. Určitě by stálo za to jak téměř před 20 lety, tito všichni umělci vypadali.(12.6.2009)

 • Adam Bernau
  ***

  Dnes už bych z Šípova a Uhlířova humoru asi nebyl tak odvázaný jako tehdy, ale každopádně to byl poslední takový zábavný pořad, u nějž jsem se mohl smát. Šaráda byla sice permanentně nakloněna směrem do trapnosti, ale vysoko nad orgiemi trapnosti, které propukly po ní. Pokud si vzpomínám, obzvláště výborná byla scénka "orchestr", parodující tehdejší federální remcání slovenských politiků (to se ještě nevěřilo, že by Československo mohlo zaniknout) nebo Šípova "protestní jedlovka". Ti dva šli prostě do tehdejších společenských jevů opravdu vtipně. Šíp potom v podobných pořadech pokračoval sám, ale bez Uhlíře byl trapný jako Šimek bez Grosmana.(2.7.2011)

 • MarekT
  ****

  Spolu se současnou talk-show Všechnopárty nejlepší tvůrčí počin Karla Šípa, zesměšňování v našich zemích batolícího se kapitalismu baví stále i přesto, že se nejedná v žádném případě o komiku aktuální, kterou osobně uznávám víc. Jsem rád, že Česká televize zařadila během letních měsíců r.2010 tento pořad do svého programu.(6.7.2010)

 • otík
  ***

  Šarádu jsem měl ve svém mladém věku rád. Dnes už se na to dívám trochu jinak, ale i tak Šíp s Uhlířem vytvořili nesourodou dvojici, která dokáže i po tolika letech bavit a nebýt trapní. Nedávno jsem viděl Šarádu - speciál z roku 1997 (http://www.ceskatelevize.cz/porady/878640-sarada/29735212555-sarada-special/), kde se snažili tvůrci vybrat to nejlepší ze Šarády. K vidění byly scénky jako praní peněz přes bezdomovce, návštěva klasika - scénka Jediný hrobník od Shakespeara, scénka s ruským chlastometrem a scénka s Donutilem o mistru Janu Husovi. Slušný výběr, ale překvapila délka scének, ta byla opravdu veliká.(19.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace