Kupte si smích Karla ŠípaJaroslava Uhlíře v jejich zábavném pořadu. (Česká televize)

Jacinda odpad!

příšerný...úvodní písnička: "nudí tě manžel? tak koukej na šarádu...zruš rande a koukej na šarádu...omrzel tě život? tak koukej na šarádu..." a u toho se kroutí 6 kurviček v příšerným dresu. v publiku se po každé větě rozesměje klubko infantilních babek v tesilových sukních a komunistických úpletech...bože bože bože ()

Paity

Vznik pořadu rok 1990, uvědomme si prosím, co se tehdy točilo. Začalo Co týden dal a další "lahůdky". Proto dávám čtyři hvězdy, protože některé scénky byly skutečně perfektní, jako třeba soutěž dvou párů z nich jeden byl homosexuální či Gól v síti. Určitě to nebylo to nejlepší, co se u nás udělalo, za posledních 40 let, ale rozhodně to patřilo ve své době k tomu kvalitnímu. ()

slunicko2

Z Hitšarády do Šarády. 1) Šíp a Uhlíř opouštějí svůj přisprostlý komunální více či méně trapný humor minulých Hitšarád a vytvářejí zbrusu nový pořad, plný přisprostlého komunálního více či méně trapného humoru. U hostů sázejí na osvědčené baviče či pěvce, s lehce alternativními pokusy je konec. Na první pohled tedy nic nového._____ 2) A přesto si nemohu pomoci, ale svobodné polistopadové poměry jdou jeich humoru více na ruku. Zásahy jsou trefnější, vtipy odvážnější a celkový dojem tedy výrazně lepší. Ono také začátkem devadesátých let byla spousta nových jevů k smíchu (dnes už často jen k pláči). ()

Zagros

Další z televizních zábavných pořadů naší nedávné historie. Šaráda byla výjimečná v tom, že obsáhla poměrně krátkou dobu po revoluci mezi lety 1990 až 1996, vysílala se nepravidelně a měla jen dvacet jedna dílů. Je vždy dobré, když tvůrci ví, kdy se má končit. Jako mladý jsem Šarádu sledoval pravidelně. Byla tím lepším, co se v televizi v rámci zábavných pořadů vysílalo. Dvojka Šíp-Uhlíř dokázala povětšinou pobavit a rozesmát. Klasické doplnění písničkami mě nebavilo, ale patřilo to neoddělitelně k estrádnímu formátu. Dnes už bych asi byl více kritický, ale z tehdejšího pohledu to byly slušné tři hvězdy. ()

topi80

Skvělý zábavně - satirický pořad, kde se jako hudební hosté překvapivě nezřídka vyskytovali tehdejší vlasatí hrdinové rockové a metalové scény. Nezapomenutelné satirické scény (Hospodin se po vzoru plazení před sudeťáky omlouvá Adamovi a Evě za vyhnání z ráje, Bartoška hraje tři role v jedné, protestní jedlovka, ministr pro kulturu a zábavu a mnoho dalších). Do toho dokonale prvoplánově pokleslé rekvizity v podobě kroutících se holek, jak se na správný začátek devadesátek sluší. ()