Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

AlohaAnty

Olala, tak to jsem nečekal. Do tohoto filmů, jsem šel bez očekávání, a dostalo se mi velmi příjemný překvapení. Collin jako gangster, který se chce změnit, ale společnost mu to nedovolí. Když chce ušetřit život 16 letého kluka, tak ho nakonec sejme on, takže z toho plyne "Sejmi je všechny, jinak oni sejmou tebe". 30 kilová Keira Knightley hot, David Thewlis příjemně překvapil. Takže 85% ()

davebono

Vcelku je to poctivé krimi-drama. Dobrý scénář a výborní herci. Jen ta pořádná filmařina tomu uniká. Zasloužené 3* ()

raru

Mám rád Colina Farrella,má veľa dobrých filmov,ale o tomto kúsku sa dá povedať len nemastné-neslané. ()

Ruslan

Holý průměr žádná sláva se nekonala. S takto nabitým hereckým obsazením bych čekal víc. Film se zdá být dlouhý , akce je málo , romantická vsuvka je nemastná neslaná , nápětí tam není žádné a chyběl nějakej ten příběhovej zvrat. Nic moc tři hvězdy 55%. ()

lepinla792

Mě film hodně překvapil, protože hodnocení je nízké. Ale mě to sedlo. Dobrej příběh, zajímavý postavy, dobrá akce a hudba, místy správnej cynismus a taky trochu úsměvného. ()

Apofis28

Ten film je supr, výborný, skvěle rozjetý, výborný Farrell, i hudba skvělá, prostě všechno výborné!!! jenže pak film skončil  a já si říkám: to je vše? to bylo ono? Prostě nějak mi přišlo, že to je výborně rozjeté, ale finiš k pláči. ()

Bragi66

Je to sice "odevšeho kousek" a nejde to do hloubky postav, ale jako gangsterka se to dá vidět. Má to poněkud rozviklanou stavbu, ale není to zase nějaká americká stupidita učesaná pro rodinné účely, kterých už tady prošly kýble a s lepším hodnocením. Colin Farell tu podle mně docela hraje, a navíc je tady dost podobný Mikymu https://www.instagram.com/majkl_iv/. ()

ditri

Pokud Vám stejně jako mě přijdou "ričího" filmy jako bezobsažné pohádky pro děcka se zápletkou která nemá s realitou co dělat - tak věřte, že v tomhle najdete film s přesahem. Velmi těžce uchopitelným přesahem něčeho přirozeného, poctivého...Pokud někdo tvrdí, že tahle gangsterka se snaží být "cool" - pak se zřejmě plete. Mě osobně přijde "natural" :-) ()

Lazy87

Co se mi na tomhle filmu líbilo byla hudba a Keira Knightley. Chvilkama hodně slabé, ale jinak měl film docela grády. Jen poněkud jednodušší příběh s občasnými zvraty, které mi tam nějak nepasovali, ale celkově to nebylo špatné. Gangsterky mám rád, ale tohle je tak na hranici. ()

madline24

Úplně o ničem. Skvělí herci, kteří bohužel nemají moc co hrát. Popravdě je to jeden z mála filmů, který jsem ani nedokoukala. ()

jobina

Vlepená třetí hvězda je pouze za Farrella. Už od začátku film jde mimo mou logiku - tak jako "vyléčený" alkoholik si těžko pořídí bar (jedině tak ze zlomyslné škodolibosti či čistého masochismu), tak bývalý kriminálník, který se údajně vězení chce již nadále vyhnout, se nebude hned dobrovolně paktovat s bandou grázlů, sotva vyleze z věznice. Nějaký nátlak jsem skutečně nepostřehla, pokud neberu v úvahu tu "velmi krutou" možnost bydlet v luxusním x+1 domě. Postava Charlotty pro mne byla taky naprosto plochá, pokud nemám mít pocit, že jediná její úloha je ukázka nepřesvědčivé hysterické neurotičky. ()

nukacola

Colin Farrell zachraňuje jinak nudný film, od kterého jsem čekal mnohem víc. První polovina je rozvleklá, v druhé se sem tam něco začne dít a relativně zábavných je tak posledních 15 minut. Celý film je podivná splácanina nesmyslů vykrádající gangsterské i jiné klasiky. Dvě hvězdy za dvě hvězdy. ()

prera

...no musím říct že jsem se na tenhle film těšil, ale to asi byla hned první chyba...začátek je tak zmatenej že mne z toho bolí hlava ještě teď a může mně někdo vysvětli proč jsou všichni z toho Farrela tak posraný ??? jako pochopil jsem že byl asi velká gangsterská hvězda než šel do tepláků ale mohli tam střihnout nějaký vysvětlení z minulosti, nebo co jako ? ...samozřejmě Ray Winstone tady pouští jednu perlu za druhou a jde z něj strach a respekt jak se z pravého bosse patří a když se rozmluvil Chaplin se svým londýnským akcentem tak jsem šel taky do kolen, nicméně to je pro takový film málo....celý to bylo nějaký zmatený, mrtvej kámoš co je slepej ale nakonec slepej není, Thewlis alá vyhulenej hippík s povolením zabíjet .....no prostě průměrná gangsterka na kterou zapomenete a ruce budete mít ještě umaštěný od popcornu. ()

Pavliable

Mno, má to nápad, dobré obsazení a výkony jsou k pokoukání, bohužel se to lehce vleklo, filmem vládl chaos a jak už tu bylo řečeno, i ta romantika mi tam unikla. Vzhledem k tomu, že mám ráda černý humor, i jsem se párkrát zasmála, bohužel mi ve filmu pár detailů unikalo, což se nezlepší, ani když se podívám znovu - a to nemluvím o tom, že ani nemám chuť se dívat znova. Možná proto, že jsem před týdnem viděla jiný Farrellův film - V Bruggách -, který tuhle polívku jasně přebil. Bylo to holt slabší. ()

Godlieb

Musím souhlasit s tím, že hlavním plus tohoto filmu je jeho obsazení. Colin Farrell předvádí podobně jako v 'In Brugges' dobrý výkon, David Thewlis, Ray Winstone a Ben Chaplin nijak nezaostávají, Keira Knightley je opravdu "žehlicí prkno s hezkým obličejem" jak se vyjádřil jistý nejmenovaný britský moderátor (tímto zdravím Top Gear) a její štíhlost už opravdu nevypadá příliš dobře, ovšem celkem nemám vůči jejímu výkonu výhrady, pro Annu Friel mám velkou slabost takže jenom slova chvály. Bohužel, příběh a jeho vyprávění je velice roztříštěné, nečitelné, neprůhledně a zmatené, klišé se vrství jedno na druhé a filmů o "hodném" gangsterovi tady už bylo nezpočet, ale na druhou stranu jsem se nenudil, film slušně odsýpá, pořád se něco děje a chladná atmosféra Londýna je tolik podobná Newcastlu z 'Get Carter' až jsem se neubránil nadšení. Ne, na ritchieovky nebo moje oblíbené britské gangsterky ze 70. let to nemá a romantické linii schází něco opravdových citů, ale zase jsem se bavil jako už dlouho ne u moderního filmového díla. Hodně subjektivně 4*. ()

Lízomila

Znáte filmy, který nestojí za nic, ale díváte se na ně kvůli hudbě? ( Něco jako: Ehm? Co to ten týpek dělá?! mmm ale ten song je luxusní) Tohle je přesně ten typ. A ani hezká tvářičky Keiry Knightley to tentokrát moc nezachránila (vlastně ona byl jedinej důvod, proč jsem se na to dívala). Příšerná nuda a když se člověku zdá, že už to konečně začne, zase se nic neděje. No aspoň, že ten soundtrack se dal poslouchat. ()

Sesonet

Podle mě tento film snese srovnání s Trainspotting, Rocknrolla a Snatch. Ze všech v něm najdete něco, ale jen malou špetku. Je to taková Light verze anglické "gangsterky" s trochou romantiky. Myslím, že film hlavně stojí na hvězdném obsazení. Konec mě naprosto odrovnal, proto hodnotím tak vysoko. ()

floppy4

Slabota, ale s prizmurenym okom holt, ze to je rezisersky debut. Od zaciatku neni nic co by ma nutilo film dopozerat, absolutne nezaujal ani len Farrell, ktory je v tychto gangsterskych filmoch stale rovnaky. Chybali tomu gule, nejaky vacsi drive, alebo nejaky necakany zvrat. Tazkopadne sme sa pregrcali cez 90 minut zbytocne natahovanej minutaze a v zavere, z nicoho nic bez akejkolvek logiky ten "kolosalny zvrat", ktory chybal, a bol bohuzial tragicky... ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)