Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

Tatianistka

Mohol to byť taký dobrý film..ale bolo to nudné..stále som čakala na nejakú väčšiu zápletku medzi colinom a keirou..nejaké ich vzájomné spoznávanie, ale miesto toho tam boli dokopy dva rozhovory. Odhliadnuc od dvojice, gangsterské pozadie bolo celkom zaujímavé. ()

TommyDiamond

Nudná londýnská gangsterka o zlým hochovi, který zrovna vylezl z basy a slavné filmové herečce, která je unavená svým životem hvězdy. Tento film mě vůbec nebavil. Nic novýho nenabídnul, nepobavil ani nezaujal. Jediný co na mě udělalo alespon trochu dojem byla smrt hlavního hrdiny na konci. Vážně jsem myslel, že to dopadne jinak. S Colinem Farrellem jsem minulý týden viděl film Útěk ze Sibiře a ten byl o dvě třídy lepší. Celkově 40% ()

Sollozzo

Nevím proč je zde tak nízké hodnocení. Mě se to líbilo...i když se to snažilo napodobit Rietchieho - což ostatně není na škodu. Farrel výbornej a jiskření mezi ním a Keirou vydatný...Ostatní postavy napsány na jedničku a rozhodně i černý humor stál za to. Jinak konec k nasrání:-). 80%. ()

Shitonit

Pohodová gangsterka ze starýho poctivýho Londýna, kde poctivý není vlastně vůbec nic. Pomalu se táhne pořád dokola, a než Vám dojde vo čem to je, tak to už není. Ale celkově je to fak moc fajn. Fakt ? Fak. ()

papadoce

Taká celkom streštená gangsterka z Londýna. Ritchiovka to síce nie je, ale myslím, že to je viac ako pozerateľné. Colinovi rola sadla jak uliata, Keira je určite jedna z najškaredších herečiek vôbec, ale neurotickú psychicky labilnú hviezdu zahrala super a David Thewlis dostal a skvele zahral tú najlepšiu rolu vo filme, vypečeného flegmu. Potom tu máme ešte aj Ray Winstonea, krutého bossa Londýna, či Annu Friel, j***čku alkoholičku, no a kopec dalších dobre napísaných malinkatých vedľajších rolí ako bezdomovec, mladý vrah-futbalista, či indický doktor, nezabudnime ani na smažku Billiho. Teda film je plný exotov, slušne odsýpa a podľa mňa pomerne nečakane končí nehappyendom. Zvláštnu pozornosť si u mňa získala hudba, ale ako mi bolo vysvetlené, je to britská hudba v britskom filme. Rozumiem. Asi. Videl som pred pár rokmi a dal štyri. Videl som dnes, ostávam na štyroch a pridal som koment. Spokojnosť. Mám rád tento typ filmov o gangstroch. Dobré. ()

TaNya_

Překombinované tak moc až to byla celkem nuda. Několik linek a žádná z nich nebyla pořádně využita natož uspokojivě dotažena do konce. Bohužel ani Collin Farrell svým výrazem drsňáka ten film neutáhne a tak jenom zbývá nemastná neslaná záležitost, na kterou si za pár dní ani nevzpomenu. ()

Hydr0gen

Zklamání i s nulovým očekáváním. Co to mělo být? Děj je povrchní zplácanina několika linií, motivace postav nedávají smysl (hlavně proč se Colin chová tak ja se chová? nevíme...) ale to nejhorší je jednoznačně střih, který usekává scény do ztracena a hned skáče jinam... Proč? Nevíme, asi se střihačovi chtělo... Slabý odvar Layer Caku, popř.Ritchieovka bez humoru a s dementním střihačem. 2* ()

radys.v

Líbí se mi gangsterky a tahle není výjimka. Výborný film s ještě lepším soundtrackem. C.Farrell nezklamal :). Za konec jsem taky rád, protože nemám rád happy endy :D ()

ratpile

Jako příběh hodně hloupé, až blbé - s nepochopitelnou rolí Keiry Knightley. Jako zábavička táhnoucí se na bedrech špičkových herců je to ale slušné. Když je na scéně Farrell, Friel nebo Winstone, není vůbec co řešit a nuda nepřichází v úvahu. Co naplat, že to bylo nelogické nic o ničem. Bavil jsem se přesto slušně. ()

oasismanik

Neskutočne nelogický, plný debilných akože "cool" dialogov a rozhodne nie veľmi presvedčivo zahraný. Vlastne v tomto filme absolútne nič nefunguje tak, ako by malo, okrem hudby / Kasabian veľmi potešili/ a londýnskeho prízvuku. ...3/10 ()

Týnidlo

Jak tu už bylo několikrát řečeno, celý film vyzněl jaksi nedotaženě... Padala tu slova typu slátanina, guláš a já nevím, co ještě. Můj pohled na film je takový, že to mělo být celé buď o gangsterské dráze Farrella - samozřejmě dotaženo do zdárného konce, nebo naopak film o tom, jak se napravený gangster snaží ochraňovat křehkou Knightley.. Ale film jako celek mě neodpudil, rozhodně mě nepohoršil, myslím dokonce, že se jedné možná i dvou budoucích projekcí ještě dočká. Jinak závěrečný titulky doplněny skvělou musikou. ()

Peter-1307

Na pravú nefalšovanú gangsterku tento film príliš vykráda iné filmy - včítane záveru. Mitchel (Colin Farrell) má rešpekt, ktorého pôvod príliš nechápem. Dialógy, tie nie sú vôbec gangsterské, skôr len slovné prekáračky. Režisérovi celý tento film pravidelne niekam ulietol. Vôbec ho nebol schopný ukočírovať. 1000 vecí rozrobených ani jedna ukončená. Častokrát jeden sek a ty, divák myslí si čo chceš. Musím však povedať, že Farrell, "Thewlis (výhul)" s bosom Winstonom sú skutočne dobrí. Keira ta je tam len ako stafáš, nič nerieši len vypĺňa osnovu deja. ()

miki68cz

Nebýt toho, že se první polovina táhne jak smrad, dal bych pět hvězd. Druhá polovina je jak ok Gaye Ritchieho a Tarantina dohromady, má to šmrnc a odsejpá to. Bomba závěr bez happy endu, super záležitost, skvělá muzika, Colin kraluje a Thewlis mu úspěšně sekunduje, povedlo se. VŘELE DOPORUČUJI ()

MaxForValue

Colin je veľký sympaťák a skvelá voľba do podobných filmov, ale z priemerného námetu a zo scenára, z ktorého by sa dalo vyťažiť viac, ani on nedokáže spraviť nadpriemerný akčný krimi trhák a hit letnej sezóny. Obsadeniu K. Knightley som skutočne neporozumel, ku Colinovi by sa rozhodne hodila nejaká drsnejšia herečka, Keira, pri všetkej úcte k jej schopnostiam, pôsobila viac ako estetický doplnok ku Colinovej štýlovej kravate. ()

DJ Kritik

Nazval by som to psycho gangsterkou, pretože viac ako na akciu je dôraz kladení na správanie sa hlavného hrdinu. I keď je to čitateľné a predvídateľné, spôsob, akým je to podané určite zaujme. A vskutku sa to približuje realite. Vtiahnutie do deja: ***** Akcia: ** Dramatičnosť: *** Realita: **** ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)