Kouzelná školka (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový

Česko, 1999, 30 min

• Wiikii

Ty pohádky jsou tam dobré, ale jinak mě to nebavilo už jako pětiletého kluka. A vždy když jsem se chtěl dozvědět něco o světě přepnul jsem na nějaký kanál s dokumentárními pořady ..Pro mladší publikum bych volil trochu jiný dětský pořad než kouzelnou školku. .... HODNOCENÍ: 25% (2*)(25.5.2014)

• montenegro

Na to, aby se někam na chvílo odložilo dítě, je to asi dobré, ale fakt nechápu, kterého chytrolína napadlo, že je dobré na předškolní děti v televizi šišlat- patlají i tak samy dost. Jednu hvězdu za Michala, který je schopen něco i sám vymyslet. Pravda je, že se mě to již několik let netýká, takže všechny ty hodné babičky dědy a jiné hodné strýčky a tetičky neznám, ale občas někde letmo zahlédnu a zaslechnu- a zdá se mi to pořád stejné= trapné.(16.6.2011)

• lubospoti

Jako "chůva" jsem teď viděl Kouzelnou školku poměrně často. A musím říct, že jsem poopravil hodnocení. Směrem dolů. Pohádky, které se v pořadu objevují jsou víceméně dobré. Ale to co probíhá mezi nimi..většinou bída s nouzí. Zejména Michal Nesvadba je král trapnosti. A to neříkám jen ze svého pohledu dospělého.(1.6.2013)

• RedHot

Snad jediný Nesvadba mě jako dítě opravdu bavil a dokázal z Kouzelné školky udělat zábavnou, poučnou a komickou show. Pokaždé na děti vytasil něco nového (případné pubertální asociace si prosím nechejte pro sebe), pobavil svými neskutečně ulítlými vynálezy a nezřídka skončil na zemi zamotaný lepenkou nebo paralyzován pod hromadou smetí. A to nás ve školce bavilo. Později se však začali přidávat různí přestárlí herečtí penzisté, kteří toho dětskému divákovi mohli nabídnout už jen málo. A to i ve společnosti milého tupce Františka, který v jednom kuse otravoval dotěrnými dotazy. Pohádky se také modernizovaly, nejspíš ne k horšímu, ale celé školce najednou chyběl nějaký vtipuschopný moderátor, který dokáže caparty spolehlivě rozesmát. Snad jedině kdyby se nechal přemluvit pan Kraus... :)(13.1.2011)

• Gilmour93

Chudák František, někteří tady o něm píšou, jako by jim obhospodařoval starou.. Věřte tomu, nebo ne, má tříletá dcera se včera zaregistrovala na csfd, mrkla před spaním na Stalkera a dala mu, světe, div se, odpad! A asi to nebylo proto, že ji Tarkovskij na konci nepopřál, aby se měla fanfárově.. Nezbývá, než souhlasit se salahadinem.(8.4.2011)