Kouzelná školka (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový

Česko, 1999, 30 min

Já dávám tři. K některým uvádějícím mám výhrady, ale děti je nepochybně berou, jinak by je asi vyměnili. Majda se mi líbila na začátku, ale na diblíka už je dost ve věku nediblíků. Jitka Molavcová, Jana Hlaváčová, Libuše Havelková a děda Kostelka byli fajn. Ne už tolik mužský diblík Michal, který někdy vypadá, jako by si odběhl z Mimtria. Ale nápady, co má, ujdou.(9.4.2014)

Nástupnický pořad kužátek jsem kdysi dávno ještě sledoval, sic už jsem pomalu docházel na druhý stupeň základky. Nicméně ta první léta s babičkou Libuškou nebo Majdou nelze hodnotit špatně a soudě dle spokojenosti synovce a neteře funguje jako pořad pro nejmenší stále dobře i s novými tvářemi. Ostatně kdo by nechtěl mít za dědečka (byť jen televizního) pány herce Zindulku, Kostelku nebo Trojana.(18.5.2014)

Jako malé dítě jsem na Kouzelnou školku hodně ráda koukala... Hodně pohádek a milí moderátoři. Co víc průměrné dítě chce? Nejradši jsem měla Michala Nesvadbu, Magdu Reifovou a František je náhodou super :). Je to pořad pro děti a dětem se to líbí. Co jiného by podle vás tedy pořad pro děti měl být? 60%(29.1.2013)

• MM_Ramone

Program českej verejnoprávnej televízie, ktorý je určený tým najmenším divákom, ďeťom v predškolskom veku. Nahlúpli moderátori, nahlúplo sa správajúci hostia a do toho celkom pekné animované rozprávky. Ťažko sa hodnotí niečo podobné. Pre malé deťúrence to má určite veľkú hodnotu a zmysel, čo je celkom fajn. No ja nemôžem dať "Kúzelnej škôlke" viacej ako jednu hviezdičku. *(21.12.2010)

• Karlos80

Toto je těžké hodnotit i těžké jednostranně odsuzovat, s rodinkou nebo s děckem se nato alespoň jednou občas rádi podíváte, ale že bych to vyhledával sám to opravdu ne, takový masochista zas nejsem..Irituje mě tam vždy na začátku ten trochu pitomoučký hlas když se ozve "KOUZELNÁ ŠKOLKÁÁ":-) Pohádky tam zas tak dobré nejsou to si nemyslím, spíš nové a neznámé věci. Ale i tak na Kuřátka či starší pořady pro děti to nemá..(28.4.2009)