Tornádo nad New Yorkem (TV film)

• Kanada

NYC: Tornado Terror

Tornádo v New Yorku

NYC Tornado

Akční / Drama / Thriller / Katastrofický

Kanada, 2008, 87 min

• Kaucuk

Bože ten závěr vypadal fakt na pokračování...teda byl bych rád, kdyby si některé filmy tvůrci nejdřív sami pustili, než to vypustěj do koloběhu filmového průmyslu. Takhle chabý triky a milionkrát přehrávaný scény mě opravdu uzemňovaly. I když místama sem se od srdce zasmál, ale to v danou situaci neměl bejt diváckej projev, kterej by pachatelé tohohle filmu očekávali. Dávám odpad, protože díky tomu filmu na mě došla divná nálada...jdu to spravit něčím lepším....třeba televizníma zprávama, počasím nebo reklamama...Jééé sladké reklamy.(17.7.2009)

• misulka03

Skutečně reálný film :D, snad ani nemá cenu komentovat jeho efekty, režii atd. To co se zde předvádělo bylo prostě nereálné!Prostě to byl děs. Herci možná byli dobří - já prostě ani nevím, protože u těchto filmů vás hned otráví děj a způsob natočení, že herecké výkony nemají cenu a nedostanou ani žádnou příležitost předvést, co v nich vězí, takže nemůžu hodnotit jinak :( Film jsme dokoukala do konce, protože jinak bych tento film nemohla kritizovat a ten konec v Paříži?? No comment :-D(17.7.2009)

• Crackonosc

Skupinka cca šesti lidí pomalu postupuje chodbou v jednom z vysších pater mrakodrapu, když tu se proti nim náhle vynoří kulový blesk, což jeden -zřejmě náčelník party snů- komentuje slovy "Najde si to cestu dovnitř!", načež všichni zkamení na místě. Poletující prskající koule si to klidným tempem přištráduje až ke skupince dobrodruhů, ladně obkrouží nejpomalejší kus stáda, švihem ji odpálí od smečky a zmizí. Naši kreté- pardon hrdinové se SAMOZŘEJMĚ rozhodnou, že si ohořelou mrtvolu prohlédnou zblízka, aby měli nějakou tu šokézní vzpomínku na trauma toho dne. A to ja ta chvíle, na kterou všemi mastmi mazaný blesk čekal! Ve chvíli kdy jsou zvědaví tupouni u ohořelé hromádky nejblíž, vyskočí prohnaný kuláč zpoza rohu a dá se do pronásledování roje po lobotomii. Hlavní trubec však navede vystrašené ovečky do kanclu a drze zabouchne dveře dřív, než se k mim stihne přidat i elekřinou zářící pronásledovatel. Tomu pak nezbývá nic, než číhat za dveřmi. - Takže asi tak! Tohle mimochodem je scéna, která ve filmu FAKT je! :-)(16.9.2010)

• Marek1991

Tak toto bola neskutočná hovadina, po všetkých stránkach odpad. Ak ste navyknutí na dobré filmy, tak toto nepozerajte. Vizuálne scény k smiechu, realita takisto úplne mimo, herci to nezvládli, scenár, dej, to všetko hrôza. Po anglicky by som to zhodnotil slovom disaster. V Kanade by si mali tĺcť hlavu o múr. Režisér Tibor Takács sa u mňa na dlhý čas odpísal ako režisér. Nechcem ten film už viac vidieť.(5.1.2012)

• Luqi

Ďalšia zmotanina cez kopirák o nejakej katastrofe, ktorá sa snaží byť realistická ............ ale potom napríklad príde do kancelárie tá elektrická guľa a zničí aj tie miniatúrne náznaky reality .............a na záver zaklincované neuveriteľné tupým záberom na pudlíka, dovidenia............... Ale napriek tomu, do kategórie "odpad" by som to nehádzal, sú stovky oveľa horších filmov.(17.7.2009)

• - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. (willy1)