Tornádo nad New Yorkem (TV film)

• Kanada

NYC: Tornado Terror

Tornádo v New Yorku

NYC Tornado

Akční / Drama / Thriller / Katastrofický

Kanada, 2008, 87 min

• Kaucuk

Bože ten závěr vypadal fakt na pokračování...teda byl bych rád, kdyby si některé filmy tvůrci nejdřív sami pustili, než to vypustěj do koloběhu filmového průmyslu. Takhle chabý triky a milionkrát přehrávaný scény mě opravdu uzemňovaly. I když místama sem se od srdce zasmál, ale to v danou situaci neměl bejt diváckej projev, kterej by pachatelé tohohle filmu očekávali. Dávám odpad, protože díky tomu filmu na mě došla divná nálada...jdu to spravit něčím lepším....třeba televizníma zprávama, počasím nebo reklamama...Jééé sladké reklamy.(17.7.2009)

• SKA

Tohle sem neměl vidět a doufám že na to brzy zapomenu. Herecký výkony byly trapný a ty takzvaný speciální efekty stály taky za houby. Ani to nebylo napínavý, nebo jinak zajímavý. Jednu hvězdu dám, že to je nízkorozpočtový film a víc s tim asi udělat nešlo a je to z Kanady. 15% (první komentář 17.7.2009)(17.7.2009)

• silentname

Keby išlo o komédiu - dávam aspoň 3 hviezdy, ale nakoľko ide o seriozny katastrofický film, tak z toho pohľadu to padá absolútne všade. Hrozná réžia, príšerné efekty, klišéovitý dej, klišéovité postavy. Postava povie, že sa vráti a už sa nevráti... sú uväznení pod rukou "TEJ" sochy (nemohol som sa prestať smiať) a je to len sprostejšie a sprostejšie. Odpad. Každopádne je to jeden z tých nádherne příšerných filmoch, kde sa človek nemôže ubrániť a len sa rehoce na plné kolo. Čiže napriek odpadovému hodnoteniu som sa zabavil ako dávno nie.(15.7.2014)

• Echelon1

No, zo začiatku to vypadalo na celkom dobrú 1*. Ale ako to išlo ďalej a ďalej...Nakoniec sa z toho stal odpad! Čo je škoda. Efekty, to hádam nemusím ani pripomínať, samozrejme klišovité, smiešne dialógy- "Je to svetový problém."__"A toto je svetové mesto." A tých blbostí...Ľudia zamrzli (žeby Deň po tom?), ale tu sa to stalo len tak, bez zmyslu, samozrejme nezlomnosť a hrdosť amerického národa (tu to len umocňuje hroznú stránku filmu), mini-tornáda (vždy bola pri nich zima, museli byť veľmi silné, keď stiahli chladný vzduch z hornej atmosféry, pri tom ich ale naháňali deti), koniec filmu a mnoho krádeží z iných filmov... Strašné.(27.10.2011)

• SOLOM.

Zas tak špatný ten film není. Podle zdejších komentů jsem očekával další odpad, ale podívat se na to určitě dá. Sice to není žádná bomba s kdovíjak skvělými triky či hereckými výkony, ale zas až taková tragédie taky ne. Nicole de Boer je asi tím nejlepším co je zde k vidění + několik docela vydařených scén.(4.6.2010)

• - Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. (willy1)