Reklama

Reklama

Obsahy(1)

To, co chvíli vypadalo jako zvláštnost, se nečekaně mění v drama! Malé víry nad New Yorkem se spojí v tornádo a rozmary počasí nabírají stále děsivějších rozměrů. Meteoroložka Nicole de Boer je jediná, kdo může zachránit město před katastrofou - pokud včas odhalí tajemství podivných přírodních úkazů... (oficiální text distributora)

Recenze (76)

Stejšn 

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem dát aspoň jednu, za scénu s obojky. Ale ne, nejde to. Je to typický kanadský televizní katastrofák. Film padlý na palici, s debilním dějem i námětem, strašnou režijí a nulovými hereckými výkony. O tricích nemluvě, to ja kapitolka sama pro sebe. Otázka je, jestli nám naše televize tyhle sračky vybírají záměrně, podle nějakého děsivého tajného plánu na likvidaci divákova IQ, nebo jestli prostě Kanada natáčí jenom sračky. ()

corona 

všechny recenze uživatele

Ak chcete vidieť pekné tornádo pustite si ho radšej na youtube v tomto filme sa ho nedočkáte. A prečo to skoro vždy schytá Paríž? Lebo ten ako jediný dokážu Američania z európskych miest identifikovať /aj to len keď ukážu Eiffelovku/. Ako som už dávnejšie raz napísala, jedinou katastrofou je sledovať tento film. ()

Reklama

Triny odpad!

všechny recenze uživatele

uuu, to byl nádherný a přínosný film!! *vypnout lhací režim* Eh, jako co to mělo být? polovinu filmu jsem nedávala bacha, pže dialogy typu - "Nasa je banda byrokratů - jedině mé řešení je správné.." "jste blázen doktorko", mě vyloženě vytáčely.. A když jsem se donutila na chvilu se soustředit, bych se jako zase "vnořila" do děje, tak tam najednou lítal nějakej červenej kulovej blesk a taky tam všude probíjely schody a nějaké zelené něco.. no přípomínalo to Ghostbusters...a tak jsem si je šla pustit a byly mnohem lepší než nějaký ušmudlaný tornádo s pudlem s mašlí na konci...:D:P ()

T-pack odpad!

všechny recenze uživatele

Tak jo. Jednu hvězdičku ještě oželím. Sice nevím proč, ale udělám to. NYC: Tornado Terror? Spíš NYC: Movie Terror. Tohle je vyložená Novárna, nevim, jaká jiná stanice by to kupovala... možná TV Barrandov. Efekty hrozný, prostředí nudný jak štafle a koncept přírodní katastrofy je prostě ta největší debilita, kterou můžou dokola zpracovávat... nesnášim katastrofický filmy! Rozmyslel jsem si to, dávám odpad! ()

lennyd odpad!

všechny recenze uživatele

Malé větrné víry, které spíše pobaví než vyděsí se náhle mění na velká tornáda, která pak devastují různé části New Yorku. Jediný, kdo může celé město zachránit je meteroložka Cassie Lawrence (Nicole de Boer), která se nevšedním úkazům snaží přijít na kloub. Musí ale pospíchat, neboť vědci z NASA se snaží o totéž, a jejich pokusy celé procesy naopak ještě urychlují ... Tak tenhle film představuje všechno, co si můžete představit pod pojmem Odpad!. Jednotlivé postavy se chovají tak (s prominutím) blbě, že by tomu jeden ani nevěřil (pár příkladů - mladá dvojice se potácí v podzemí, a když dojde k vratům se zámkem, párkrát do něj drbne a jdou zpátky. To by se tam nenašel kus trubky, kterým by ten řetěz rozbili? nebo když odešlou SMS z cizího čísla, tak velechytrou doktorku nenapadne kdo by jí o své poloze mohl informovat?). Nu což, čekal jsem, jestli se z filmu něco vyklube nebo ne - a nezlobte se na mně, že to prozradím - je to sračka až do konce. Navíc se pan režisér nenápadně snažil naznačit, že by to mohlo mít i druhej díl - já říkám, jen to ne... ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. (willy1)

Reklama

Reklama