Reklama

Reklama

Obsahy(1)

To, co chvíli vypadalo jako zvláštnost, se nečekaně mění v drama! Malé víry nad New Yorkem se spojí v tornádo a rozmary počasí nabírají stále děsivějších rozměrů. Meteoroložka Nicole de Boer je jediná, kdo může zachránit město před katastrofou - pokud včas odhalí tajemství podivných přírodních úkazů... (oficiální text distributora)

Recenze (76)

Marek1991 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak toto bola neskutočná hovadina, po všetkých stránkach odpad. Ak ste navyknutí na dobré filmy, tak toto nepozerajte. Vizuálne scény k smiechu, realita takisto úplne mimo, herci to nezvládli, scenár, dej, to všetko hrôza. Po anglicky by som to zhodnotil slovom disaster. V Kanade by si mali tĺcť hlavu o múr. Režisér Tibor Takács sa u mňa na dlhý čas odpísal ako režisér. Nechcem ten film už viac vidieť. ()

SarumanKo odpad!

všechny recenze uživatele

Milí páni vodiči autobusu nám počas (úmornej!!) cesty do Londýna boli ochotní zapnúť niekoľko filmov. Väčšina z nich bola slušná a ubehla rýchlo, no Tornádo nad New Yorkom mi len predstavilo nový odtieň tunajšieho hodnotenia "odpad". Ak som za zmysluplnejšie považoval sledovanie nemeckých diaľnic, niečo s tým filmom fakt nebude v poriadku. (10%) ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Příroda se zase hněvá a jak obloha nad N.Y. patří za všech okolností pyšnému americkému národu, tak k nedělnímu odpoledni na Nově náleží katastrofický film, u kterého pokaždé zažijete Danteho Božskou komedii v podobě příběhového Pekla, Očistce vyblitých dialogů a počítačových defektů a závěrečné titulky nesoucí nebeský Ráj. Scházel mi už jen na vrcholu Empire State Building přivázaný Václav Klaus, jenž by tak dlouho uprostřed ničivých vírů tornád a elektromagnetických bouří dostával rány bleskem do tenisového lokte, až by odvolal vše hezké, co řekl o globálním oteplování. Úplně ho slyším: „Ne, ne, ne, to je falešná hra, Matičko přírodo…“ ()

lennyd odpad!

všechny recenze uživatele

Malé větrné víry, které spíše pobaví než vyděsí se náhle mění na velká tornáda, která pak devastují různé části New Yorku. Jediný, kdo může celé město zachránit je meteroložka Cassie Lawrence (Nicole de Boer), která se nevšedním úkazům snaží přijít na kloub. Musí ale pospíchat, neboť vědci z NASA se snaží o totéž, a jejich pokusy celé procesy naopak ještě urychlují ... Tak tenhle film představuje všechno, co si můžete představit pod pojmem Odpad!. Jednotlivé postavy se chovají tak (s prominutím) blbě, že by tomu jeden ani nevěřil (pár příkladů - mladá dvojice se potácí v podzemí, a když dojde k vratům se zámkem, párkrát do něj drbne a jdou zpátky. To by se tam nenašel kus trubky, kterým by ten řetěz rozbili? nebo když odešlou SMS z cizího čísla, tak velechytrou doktorku nenapadne kdo by jí o své poloze mohl informovat?). Nu což, čekal jsem, jestli se z filmu něco vyklube nebo ne - a nezlobte se na mně, že to prozradím - je to sračka až do konce. Navíc se pan režisér nenápadně snažil naznačit, že by to mohlo mít i druhej díl - já říkám, jen to ne... ()

Smok odpad!

všechny recenze uživatele

Proti lacným katastrofickým tv filmom v zásade nemám nič, keď sú uvádzané v televízii v neskoršom vysielacom čase sa kľudne dajú pozerať s jedným okom zatvoreným. Dokonca odomňa sem - tam dostanú aj nejakú tú hviezdu. Zarazilo ma však, že s týmto filmom som sa stretol na dvd a po dopozeraní mám pocit, že aj lacná edícia by mala mať svoje hranice :) Za túto somarinu je fakt aj 1,5€ veľa. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. (willy1)

Reklama

Reklama