Intimní past

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš. (oficiální text distributora)

berusche

Vcelku průměrná kriminálka, která ovšem místo, aby vás v některých momentech šokovala svou hrůzou, vám přijde poněkud trapně "překvapivá" (viz. lekací scény, zvlášť ty v závěru). Swank napodruhé spolu s Morganem vytvořila docela hezký pár, ve kterém rozhodně není ona tou hezčí polovičkou. Škoda ho kluka, já mu fandila, víc než tomu bývalému, . ()

ilemas

Jednoduchý horůrek dle osvědčeného typu, který mám rád. Nepotřebuji hektolitry krve, nadpřirozeno, trapné zombíky a jiné nesmysly. Bohatě stačí tajemná atmosféra, která zde byla dobře zachycena, i když od samého začátku tušíte, jak se vše bude vyvíjet. Nic nového pod sluncem, ale dá se na to dívat. ()

M.i.k.e

drama?Kdeže.Horor?Ani náhodu.Thriller?Lehčí náznak...celkově spíše podprůměrná záležitost,kde se 3/4 stopáže prakticky nic neděje a kde je jediným lehčím pozitivem Morganův sick bastard a (i když celkem zbytečný) Christopher Lee...40% ()

peiton

J.D.Morgan a voayer?!To si robíte snád srandu.V roli šialenca mi rozhodne nepripadal,alebo je to vari tak,že psychopati sa zdajú navonok byť celkom normálnymi ľudmi,ktorý zapadnú medzi nás normálnych ako skladačka?No nech je to tak či onak ja v ňom žiadneho maniaka nevidela.Na takúto "špinavú prácu" mohli tvorcovia obsadiť menej známu tvár,čo je docela škoda,pretože takto to bolo len mlátenie prázdnej slamy.Ak toto malo za úlohu vystrašiť,tak ani omylom.Kde nič,tu nič.Strach ma obchádzal širokým oblúkom.A budeme sa tváriť,že sme nič nevideli.Strata času. ()

bourec

Filmů,jako je tenhle se začátkem devadesátek natočilo spousty(Spolubydlící,Noci s nepřítelem,Psychopat ze San Franciske atd,atd),takže to neni nic novýho.Hodinu vata,pak se pomlátěj.40%. ()

cariada

Poměrně stále se opakující námět žena se nastěhuje do domu či spíše bytu a někdo jí šmíruje. Ve filmu mě chybí jaká koliv větší zápletka, všechno je od začátku jasné jako facka. Nebýt krásné Hilary tak jdu s hodnocením ještě níž. Tohle se nepovedlo mimo hlavní hrdinky není co hodnotit. ()

Juto

Veľký problém tohto filmu je práve v tom, že od momentu, keď diváci zachytia hlavnú tému zápletky, sa všetko stane príliš očividným a predvídateľným. Horšie ako to je, že obaja, záporák aj hrdinka, sú vo veciach, ktoré robia, trochu hlúpi. Myslím si, že postavy boli zle premyslené. 5/10 ()

Maty85

H. Swank nehraje vůbec špatně, J. D. Morgan taky dobrý stejně tak jako Ch. Lee. Ale obávám se, že s tímdle otřepaným námětem měli pramalou šanci uspět. Dle mého úsudku nedosahuje tendle snímek ani na slušný filmový průměr. ()

HorrFi

Já bych to neviděl zas tak černě.. je to film s nevyužitým potenciálem ale koukat se na to určitě dalo.. ()

Radiq

Tato past byla opravdu velice intimní past, jakožto distributor byl idiot, že vymyslel zas takovej stupidní název. Jinak je to v podstatě ničím nepřekvapující thriller s poměrně klasickou zápletkou, až na to, že Jeffrey Dean Morgan hrál úchylnýho znásilňovače, co rád šuká holky ve spánku. Jinak holt dosti nuda, která by bez reklam byla snesitelnější, ale takhle mi to přišlo hrozně dlouhy. Spíš nuda... ()

StanislachKo

Tento skvost kolabuje po toľkých stránkach. Je to až k neuvereniu. A Jeffreyho takto zhovadiť, že sa na to vôbec dal. Jeho charizma pretavená do uplakaného nímanda so všetkými mysliteľnými komplexmi z tatkovho pohŕdania. No to je teda už len záporák. A ten utekačkový záver príznačný pre všetky tie komédie typu Scary Movie. No konečná. Sem znechucen, ale objektívne tú druhú šlahám za občas prekvapivo originálnu kameru a strih. Proste som mal do polovice filmu pocit, že nepozerám až na takú sračku. ()

ecceHOMMO

Chýbalo napätie, atmosféra, a niečo čo by snímok katapultovalo vyžšie. Ťažko stavať na niečom čo je tak predvídateľné. A Hillary Swank?...milá a sexi ale nič viac....ale za to nemôže, príbeh proste viac nedovolil. ()

oveckaoa

Nechápu jak něco takového může jít u nás do kin. Tuctový film, kterých vychází každý rok hafo. Děj hodně podobný jak Spolubydlící akorát tady terorizuje chlap ženskou. Navíc ta se chová jak kráva (první mu dá najevo že ho má ráda aby ho pak odkopla) mńemluvě o tom že je nasraná na svého přítele a hlavněže když ho uvidí tak hned s ním spí paráda. Zbytek je pak v stylu že on ji omámí a pak ošahává a dělá si dobře až to jednoho dne zjistí a zabije ho. Christopher Lee je tam úplně zbytečný a hraje tam jen několik minut a i ty minuty s ním stojí za hovno. Za celý film umřou 3 lidé z toho jednu vraždu ani neukážou druhá je podána laboratorně (je někomu podán jed) a třetí je zabití toho zabijáka pneumatických kladivem. P.s. konec je už trapný myslím že už po 1 ráně od něj by byla v bezvědomí ona dostane tak 4 a ještě bojuje to samé on po 1 střele tym hřebíkem by chcípl určitě a on dostane 4. ()

uiu

Horor? Ani náhodou. Jen voyérský thriller s hvězdným obsazením. Ovšem to, co se slibně rozplétá z klubka příběhu končí moc rychle a bez nějakého napětí (prostě je vám totálně fuk jestli Morganovi ta Swank uteče nebo ne). Pro milovníky žánru možná zážitek, pro ostatní průměrný thriller. ()

Luk80

Majitel domu mněl v sobě mix Roberta Downeyho Jr. a Javiera Bardema. Jinak asi nej zážitek byla pro mně nastřelovačka hřebíků. ()

Pavlínka9

Hmmm.. :D :D Nejsem si jistá, jak by to vypadalo u mě s hodnocením, pokud by hlavního hrdinu nehrál Jeffrey Dean Morgan :D :D Ale i tak se mi dost líbilo i kvůli tomu, že toto téma je rozhodně reálnější než tuna dalších námětů... ()

Bobik9

Obrovské zklamání! Herecky zvládnuto výborně. Skvělý hlavní úchylák J.D.Morgan, krásné vypracované tělo Hilary Swank a vždy skvělý Chris Lee. Atmosféra chvilkami také byla dobrá, ale vše ostatní - hrůza! Nudný příběh bez akce, který neměl ani dostatečně líbivé zakončení. Neznámý finský režisér ničím nepřekvapil. Doufal jsem v thriller, u kterého budu napjatě čekat, čeho se ve scéně leknu a jediné takové scény byly tři. Třikrát si Hilary vlezla do vany a třikrát se na to dalo koukat. Jinak nuda, nuda a velká nuda. ()

venison

Čekala jsem nějak jinak vystavěné šmírácké béčko, ale příběh rozhodně filmového fanouška absolutně ničím novým nebo dokonce „jiným“ nepřekvapil. Na Jeffreyho Dean Morgana a Hilary Swank se dívalo příjemně, nějakou tu jiskru jsem tam zachytila, ale oheň z toho nevykřesali.. Atmosféra je na úrovni průměrného amerického seriálu, tudíž žádná. Předvídatelné je to asi jako manželství po 20 letech.. Úplně blbé to není, ale úplně dobré taky ne.. ()

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

02.09.2023

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

17.09.2013