Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

Yancl

Kluci jedni ušatí, to zas byla jedna povedená pařba s velkým "P" .. předem je dobré uvést, že pokud by se jednalo o samostatný film, tak 'Hangover II' zřejmě exceluje, jenže není. Originál je pouze jeden a ten už byl viděn ve 'Vegas'. Z tohoto pokračování jde už od úvodu citít práce přes kopírák, podobné ražení a styl. Samotné smyšlené psychárny jsou cool, ale ve výsledku ztrácí páru. Ale co mi přišlo nejvíce negativní - z prvního dílu byla opravdu cítit všemocná reálnost ( chlast dělá divy :), ale tohle pokračování se vymiká realitě a občas přechazí i hodně smyšleným akcím. Phil, Alan a Doug zábavní jsou, dělají bezva srandu a umí to pořádně roztočit, ale z plných plic jsem se smál asi o 1/2 míň, než tomu bylo u dílu prvního. [68%] ()

Castielo

Abych byl upřímný, moc se mi nelíbil první díl. A druhý není vyjímkou. Myšlenka je skvělá, ale dle mého názoru to lze udělat jinak a lépe. Druhý díl se mi asi líbil o trochu víc, ikždy v některých částech byl film a výkon herců viditelně nucený a nepružný. Ale i tak pobavil a zaslouží slušné 3* ()

Jordan.17

Ve svojí podstatě stejná záležitost jako 1. díl, to z toho chtěj dělat seriál? Ničím nepřekvapí, ale v případě, že se vám líbila jednička, tak ani neurazí. ()

Stíba

V podstatě platí to samé co u jedničky. Většina scén co mají být vtipné jsou značně přetažené a až moc okaté namísto vtipné decentnosti s možností domyšlení což bych ocenil u filmu o alkoholu a výpadcích paměti mnohem víc. Film jako celek ani jeho dílčí části nemají moc co nabídnout. Sotva sem se zasmál a Tysonovo vystoupení na konci byla jen "třešnička na dortu". ()

Dimo

Když jsou závěrečné titulky nejvtipnější částí filmu, je něco špatně. Pařba v Bangkoku není samostatným filmem, ona těžce staví na prvním dílu, tím pádem ale Bangkok těžce prohrává, vtipné je to jen v málo okamžicích, samostatných větách a jen málo okamžicích, jako celek se na tohle divadlo dívám, občas se pousměju, ale výbuchy smíchu, které jsem tak moc chtěl prožít, stejně jako ve Vegas, se prostě nekonaly. Vegas jsem si chtěl po prvním zhlédnutí pustit znovu, Bangkok ani omylem. ()

Dejvid007

Mě to nezklamalo! Už to nebylo na takové úrovni jako Pařba ve Vegas, ale i tak jsem se pořádně zasmál a podle mého je to jedna z nejlepších komedií poslední doby. Věřím, že trojka to jenom potvrdí. ()

cerbygerby

Tak druhý díl pařby..tentokrát z Bankoku mě osobně pobavil víc než první díl z Vegas.... celkově jde o úplně stejnou zápletku..zmordování se do němoty a probuzení bůch ví kde a následné hledání co se vlastně stalo...opravdu stejné jako první díl, ale tenhle měl v sobě o něco málo víc akce a humoru, ale stejně to u mě na pět hvězd není... i když vím že to je záměr filmu ukázat vše až na fotkách a postupným odkrývání v průběhu filmu, mě tam aspoń něco chybí... takže za mě lepší 4* a 80% ()

PlutisMovie

Ono zde nebylo ani možné vymyslet nic nového, než obšlehnout děj z prvního dílu. Kdyby si počkali 10 let mohl tento film vyvolat v některých lidí pocit nostalgie, takhle však nic extra. ()

Mayers

O chlup horší než když chlapi pařili ve Vegas. Příjemným překvapením byla nová kalící krev - talentovaný Ken Jeong. Skvělá byla i opička (hlavně ten rozhovor s Alanem když jí postřelili mě vážně pobavil). Zbytečný byl naopak trapný pan ČAU a pomalejší rozjezd. Celkově slabší čtyřka. ()

redwik

Predchádzajúci komentár... Druhé pokračovanie skvelej trilógie Hangover. Opäť to bolo ako počas prvého filmu: ohromne som sa na vtipných situáciách zabával, a bol som zvedavý ako to celé dopadne. Tu ale asi musí ísť jedna hviezdička dole, nie preto, že by to bolo horšie ako prvá časť, ale pretože sa to na ňu hrozne podobalo. Inak ale nemám čo vytknúť. Pokračovanie... ()

Kadas97

Stupidina na zaplakanie, odsrdca som sa zasmial len raz a to keď autom rozflákali to prasa na trhu. Čakal som komédiu a dostal som trapnosť, ktorá sa snaží priživiť na dobrej značke a mene predchádzajúceho dielu. Useknutý prst, thaiská šlapka s šulinom a potetovaný zubársky fejs mi fakt nedojdú moc vtipné. 3 z 10 a ani neviem začo. ()

tranquill

Myslel jsem, že dvojka bude horší, ale kupodivu opak byl pravdou. Rozplétání bláznivé pařby bylo opravdu zábavné. No a ta kouřící opička byla kouzelná :-) ()

figliar

Ten, komu sa páčil prvý diel, dovolím si tvrdiť, že bude nadšený aj z pokračovania. Todd Phillips sa drží toho, čo urobilo prvý diel zábavným, tej istej ,,vlčej svorky,, ktorá v Bangkoku zažíva ešte bláznivejšie dobrodružstvo ako vo Vegas. Nejedná sa síce o taký výrazný WOW efekt ako pri jednotke, no na kvalite to neuberá a nejaké kopírovanie prvého dielu, ktoré je tu na CSFD tak často spomínané, by som neriešil. Ale nech posúdi každý sám. ()

ViktorS

Vo štvorici po opici 2 nie je také dobré, ale podľa mňa stále úspešné a dôstojné pokračovanie jednotky, ktoré nijako neznehodnocuje túto trilógiu a pri ktorom som sa dobre pobavil. Nikto by si mohol myslieť, že to bude to isté ako jednotka, len sa to bude odohrávať v inom prostredí. Ale práve to ,že je dej zasadený do inej kultúry spôsobuje, že hlavný hrdinovia musia riešiť nové problémy, ktoré sú z ich pohľadu možno aj zložitejšia ako problémy, ktoré mali vo Vegas. ()

dalziel

Vysoko očakávané pokračovanie Pařby ve vegas, ktoré predsa len ťahá za kratší koniec.Niektoré časti scenára mohli kľudne z filmu vypadnúť. Asi nemusím rozpisovať ktoré 😁 ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)