"You know nothing, Jon Snow." Najlepší článok tejto epizódy je jednoznačne Kingslayer, ktorého karma bola ešte v tejto časti príbehu vyložene záporná. Zaujímavé udalosti sa odohrali aj v Qarthe a Zimohrade. Pochod Jona a Ygritte sa našťastie už skončil, ako spomenul Hejtmy, túto linku tvorcovia moc bravúrne nezvládli.(26.8.2016)

Sedmá epizoda byla o něco slabší než ta předchozí, protože se až příliš věnovala Jonovu mrazivému putování, které bylo takové nicneříkající. Na druhou stranu mě potěšil Jaimeho pokus o útěk, rozhovor mezi Tywinem a Aryou a extrémně jsem se pobavil u Sansiny dějové linie. První perioda a v pokoji provoz jako na Rudné (pro obyvatele Čech jako na Václaváku). Dokonce i Ohař se stavil. Hmmm...(10.12.2017)

Jaime Lannister dominuje tomuhle dílu. Jeho postava je skvěle barvitá, vrstevnatá a nepředvídatelná. Scény na severu za zdí s otazníkem, zatím je tam stále nejvíce nevyjasněností. Naopak na jihu vše krásně kristalizuje. Další vynikající dvojice a chemie mezi ní je Arya vs Tywin Lannister. Charles Dance je prvotřídní božan.(7.5.2017)

Dost ukecaná epizoda, takže to moc netáhne. Na to, že má řada 10 dílů by to mělo mít větší spád, ale když má kniha přes 900 stran a jsou tam popsány scenérie, které vidíme, tak nějak se to vyplnit musí.(15.8.2017)

• JohnMiller

Táto epizóda je asi najhustejšia plná príbehov hlavných hrdinov. Poctivý kus priestoru tu dostal hádam každý. Od zamrznutého severu až po slnečné púštne mesto kde Daenerys ukradli drakov, mimochodom tam sa dostavila taktiež nečakaná zrada... Tých je v tejto epizóde toľko, že mi to príde až na silu samoúčelné. Dúfam, že Jaime umrie!!!(3.7.2016)