Nejvyšší vrabčák se zaměřuje na další cíl. Jaime se střetává s hrdinou. Arya vymýšlí plán a Sever je připomenut. (HBO Europe)

Tumbik

Velmi mě zajímá, jak to bude v budoucnu s Aryou... Jon je s jeho "armádou" zatím jen pro smích... :( Chci, aby nakopal Ramsaymu zadek... :D Ačkoli to zní podivně, nemůžu se dočkat dalšího pondělí... :D... ()

jarmil8

Seriál se začíná poněkud zvrhávat ve fanšou. Další "mrtvé" postavy ožívají a já už jen doufám, že se neobjeví Ned Stark škrábající si jizvu na krku. Dialogy, na kterých seriál posud stál začínají být čím dál více plytké a dozvídáme se z nich hlavně, co se stalo těm "nemrtvým" postavám. V hlavním městě do sebe tnou dvě silné ženské postavy vyčpělými řečmi o vlastních chybách. Úroveň klesá. ()

Callistor

Konečně opravdový spád, na který jsme zvyklí z konců předešlých sérií. Pár minut před koncem epizody jsem si říkal:"To je divný, že by nám dneska nikoho neodkrouhli?" Všechny dějové linky zrychlují a myslím, že konec 6. série bude stát opravdu za to. ()

SimcaJB

Díl z 6.6.2016 (krásné datum) nám přinesl takové malé zdržení k finále. Trocha zpomalení k finálovým bitvám. Určitě pro nás mají připraveno tvůrci ještě několik překvapeni. Doufám, že si tvůrci všechny šokující okamžiky nevypotřebovali v předchozích dílech. Je to ale v této sérii prozatím nejslabší díl, který s příběhem moc nehnul, jenom zpomalil vyprávění, aby se vše mohlo odehrát další epizodě. Čekám, že předposlední díl bude nejlepší (snad mně nezklame) a v posledním bude finále, kde nás tvůrci překvapí určitě něčím novým, kvůli čemu budeme očekávat novou sezónu. Snad to bude tak velké, jako smrt velitele Noční hlídky Jona Sněha.60 % ()