Na ospalém předměstí mezi rozkošnými domky s upravenými předzahrádkami stojí černý dům s mrtvým trávníkem. Aniž by to sousedé věděli, hluboko pod ním je obrovský tajný úkryt. Žije tam Gru, který se nezastaví před žádnou špatností, na druhou stranu ale umí být nekonečně zábavný. Obklopuje se armádou uličnických a zlomyslných mimoňů. Gru chce ale získat slávu i uznání své přehnaně kritické matky. Naplánuje, že ukradne Měsíc. Na cestě k cíli mu stojí spousta překážek, zejména jeho konkurent Vektor, syn šéfa Banky Zla. K tomu, aby jej překonal, potřebuje Gru pomoc tří děvčátek ze sirotčince. Jenže s nimi přichází ještě víc problémů. (TV Nova)

DEMON

Medzi 3 a 4 hviezdami, tentokrat som sa rozhodol pre nizsie z hodnoteni. Videne s bratrancom a jeho malou dcerkou a podla vsetkeho tento film viac bavi dospelych, nez deti, pre ktore je zrejme primarne urceny :) ()

johhny007

SUPER!!!!! totální sranda a dojemnost v 1 animovaném filmu neuvěřitelná podívaná a Jiří Labus tomu dodal doopravdy dost 100% ()

Maniik88

Tak to bolo trápne, škaredé postavičky - na vtipnosti to veru nepridalo, budovy, autá, žlté postavičky... Po 30 minútach sme to s priateľkou vzdali. Keď som ale videl to vysoké hodnotenie, rozhodol som sa to dopozerať a oľutoval som to. Absolútne predvídateľné, 100x ohraté s trápnym tanečkom na konci. Zasmial (alebo skorej pousmial) som sa možno 2x. ()

dwyane

Při dnešní konkurenci hodně kvalitních animovaných filmů to Já padouch nemá vůbec jednoduchý. Mezi onu špičku si u mě místo nenašel, ale je hned pod vrcholem. Možná kvůli hlavnímu příběhu, který mi připadne takový až hodně na rychlo splácaný. Vyrovná si to ale dějovou linkou s holčičkami, který jsou suprový. Dohromady tedy lepší průměr, který je přeci jen o něco vyšperkovaný...A to o Soundtrack v podobě Pharrella Williamse. Ten ví moc dobře, co dělá a je v tom jeden z nejlepších na světě v současnosti! (pro mě osobně i v minulosti a zcela jistě i v budoucnosti) ()

iKosser

Nemastné a neslané...pro děti jako cílovku je to určitě fajn, ale dospělý divák si to určitě neužije jako konkurenční pixarovky. ()

hero_bk

Infantilní zábava, která bohužel zbytečně hraje na city, za což nemůžu dát plný počet... Kdyby celý film zůstal "zlý", bylo by to skvělé, ale je jasné, že já nejsem cílová skupina, takže rozhodnutí udělat hlavnímu antihrdinovi morální přerod respektuju. Co se mi líbilo, bylo pomrkávání na dospělé - Bank of Evil (dříve Lehmann Brothers) mě vážně rozesmála :D A pak samozřejmě mimoni :) ()

liberita

Fajn rozprávka, ale akosi jej chýba niečo čím by medzi súčasnou animovanou tvorbou vynikla. Za obsahovo podobným Megamozgom viditeľne zaostáva, chýba jej viac šťavy, hlášok a sympatickejšia hlavná postava. Navyše mám pocit, že s tou ružovou a jednorožcami a celkovou presladenosťou sa to trochu prehnalo, predsa len by mal byť Gru záporák a tvrďas, čo nie je. Našťastie ale mizerný príbeh zachraňujú super zábavní mimoňovia, ktorí sú hlavným dôvodom môjho priemerného trojhviezdičkového hodnotenia. ()

hamir0

Infantilní a pro dětského diváka určitě zábavné. Já jsem se sice taky párkrát pousmál, ale takový dopad jako jiné animáky to na mě rozhodně nemělo. ()

dkas

Příjemná oddychovka se skvělými narážkami na filmové klasiky. Ale třeba vrhač piraní je taky úlet :) ()

DarthOrbyd

Škoda, že si tenhle film málo věří, a vkládá tak do jinak citlivého jádra bolestivé mechanické vsuvky, jako jsou 3D jízda na horské dráze či strojené taneční a minionovské dovádění. ()

LadyPig

Než jsem film viděla, moc se mi do něj nechtělo, protože tou dobou vyšlo těch sci-fi animáků nějak moc (a mezi mé oblíbené úplně nepatří). Ale Já, padouch mě naprosto pohltil. Skvělé charaktery postav, oblíbení mimoni, které zná dnes snad úplně každý, protože jsou prostě všude :)... A smála jsem se u filmu opravdu nahlas, dokonce jsem měla i záchvat smíchu :D ()

Shitonit

Nééééééééééé!!! Kde se kupujou další hvězdy? Nikdy bych nevěřil, že se u animáku budu tak nestoudně bavit. Mimoníci mě rvou smíchy za koule, dějově je to vcelku prázdný, ale to k tomu přec patří. Infantilní ? No a? Dyk je to animák. . Nevíte kde prodávaj česko-mimoňskej slovník ? ()

joelly01

Ja si opravdu dovedu predstavit ze pro deti je tenhle film vrchol bzundy nejvetsi! Haha, tenhle ale srandovne zakopnul! Haha, tady nekomu neco spadlo srandovne na hlavu! Pro me osobne film stoji a pada na "minions". Je to takova sofistikovanejsi verze Teletubbies, takze bud je milujete nebo vam to prijde infantilni jako prase a jen nad tim utrpne protocite oci v sloup. Ja jsem Teletubbies nesnesla, ale Minions me dostali. Smala jsem se porad kdyz byli na obrazovce. Dnes uz podruhe mirne nadhodnocuji, ale ti Minions jsou fakt desne roztomili a ja bych si take nejake prala! ()

himor

Výborná komédia, výborná grafika, výborný dej...skvele som sa bavil!!! Paráda! Videl som v kine, doma niekoľkokrát a naposledy doma v 5.1 a musím povedať, že si tvorcovia dali záležať aj na hudobno-efektovej stránke. A nech žijú Mimoni! Takžeeee 100%. ()

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav