Reklama

Reklama

Na ospalém předměstí mezi rozkošnými domky s upravenými předzahrádkami stojí černý dům s mrtvým trávníkem. Aniž by to sousedé věděli, hluboko pod ním je obrovský tajný úkryt. Žije tam Gru, který se nezastaví před žádnou špatností, na druhou stranu ale umí být nekonečně zábavný. Obklopuje se armádou uličnických a zlomyslných mimoňů. Gru chce ale získat slávu i uznání své přehnaně kritické matky. Naplánuje, že ukradne Měsíc. Na cestě k cíli mu stojí spousta překážek, zejména jeho konkurent Vektor, syn šéfa Banky Zla. K tomu, aby jej překonal, potřebuje Gru pomoc tří děvčátek ze sirotčince. Jenže s nimi přichází ještě víc problémů. (TV Nova)

(více)

Videa (6)

Trailer 3

Recenze (1 038)

nash. 

všechny recenze uživatele

Mělo to sice příliš dlouhý a nevýrazný rozjezd, který bavil jen ujetými drobnostmi a zábavnými detaily, ale s odhalením plánu na "Velkou" loupež, nástupem Vectora a příchodem trojice malých sirot to všechno naštěstí začalo dostávát svižné tempo, pořádnou dávku humoru, akce, emocí a výborných nápadů, které účinek humoru, akce i emocí zručně a razantně posilovaly. Tvůrci si sice tu a tam něco vypůjčili z osvědčených triků úspěšných hitů (třeba Příšerek, Úžasňáků nebo Trakařů), ale natolik neokatě, že mi to nijak zvlášť nevadilo. Bylo to vzhledem k první čtvrthodince nečekaně a natolik milé, svižné, ujeté, zábavné a kupodivu i dojmené, že jsem se nejen pobavil a zasmál, ale dokonce mi v jednu chvíli i oči zvhly. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch lepších animáků, které jsem v poslední době viděla, i přesto mě to ale nenadchlo tolik jak jsem čekala, potom co jsem kolem sebe slyšela za chválu. Minions byli totálně úžasně dokonalý, taky chci jednoho. Musím pochválit a vyzdvihnout výborný soundtrack (v čele s titulní písničkou od Pharrella Williamse). Vtipná zápletka, společně s úžasnou malou holčičkou a jejíma jednorožcema, snad jen ten doják bych na konci mít nemusela (ale dobře no, je to pro děti). A asi nejlepší scéna - parkování. 4* ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Prvních 20 minut pro mě bylo pekelných, přiznám se bez mušení že opravdu nemám rád Steva Carrella a tím míň když dostane hlavní roli. Tady k tomu nějak divně šišlá nebo co. Film nakonec není tak špatný a s příchodem holčiček se přemění sice na dětský film, ale tento fakt mi vadil mnohem méně než u Hortona. Malí žlutí mužíčci (nezaznamenal jsem že by někde byl vysvětlen jejich původ) jsou senzační. Nakonec film nabídne průměrně slušnou porci zábavy. 60% ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Nebylo to pixarovsky dokonalé (především tedy chyběl lepší příběh), přesto jsem se u Despicable me poměrně oddychově bavil a věřím, že s originálním dabingem by to bylo ještě o chloupek lepší. Minioni jsou parádní postavičky, které by si možná zasloužily větší prostor v nějakém krátkometrážním seriálu.. pět minut denně bych si klidně dopřál. :) ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Animačné technológie sú dnes tak premakané, a scenáre k niektorým filmom tohto žánru oplývajú tak obrovsky využitým potenciálom, že už dávno sa tvorcom z animačných štúdií podarilo odškatuľkovať tieto produkty z jednosmerného zamerania na detského diváka. Samozrejme v tomto smere si stále udržiavajú monopolné postavenie, avšak dopyt po nich začína byť čím ďalej-tým väčší aj zo strany dospelého diváka, ktorému poskytujú milý únik do sveta detského sveta plného radosti. V tomto filme tomu nebolo inak. Deti dostali tú správnu dávku infantilnosti a príbehovej naivity, tí starší si prišli na svoje v premyslenom príbehu plnom zvratov, dokonalej vypointovanosti jednotlivých vtipov a v dokonalom využití vedľajších postáv. Trošku silené bolo využitie tretieho rozmeru, ktoré nedostalo vo filme potrebný priestor a pri kvalite samotného filmu ho k umocneniu zážitku ani nebolo treba. Zostáva už len dúfať, že razantnosť kvality takýchto filmov nebude mať len dočasné trvanie. 90%. ()

Galerie (107)

Zajímavosti (46)

  • Každý z mimoňů je originál, žádní dva nejsou stejní. (Luigi.K.)

Související novinky

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Oblíbené filmové postavy zažívají v posledních měsících hned několikanásobné návraty. Roztomilí mimoňové opět potěšili (nejen) dětské diváky ve třetím dílu Já, padouch. Jason Bourne skládal další… (více)

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (více)

Reklama

Reklama