H4ku11

Dobrý, príjemný na pozretie, ale nie výnimočné. Nečakal som po takej dobe od jednotky žiadne zázraky, takže sklamaný som nebol, ale milo prekvapený tiež nie. ()

Terezinka198

Slabší než jednička, ale byla jsem tak šťastná, když jsem viděla opět Randalla v akci! Hodně zajímavé odůvodnění, proč nosil brýle! Bez něj by to bylo spíše podprůměrné pokračování, které se vyžívá v úspěšné jedničce. ()

Magika82

Celé pokračování, které je vlastně prvním dílem, ač vyšel jako druhý, se nepovedl jak by asi měl. Mnohem méně humoru, více tlaku na srovnání příšerek s vlastnostmi ryze lidskými, a ve skrze těmi horšími. Snímek je tak více určený pro dospělé, a méně pro děti. Pravdou zůstává, že humorné pasáže se soutěžemi mezi různými vysokoškolskými kolejními kluby, mělo opět jiskru. Zvláště pak scéna s úkolem v knihovně a paní knihovnicí. Nu, lepší tři hvězdy. 65%. Více mi svědomí nedovolí dát. ()

DuanBerry

Příšerky s.r.o. jsou jedním z mých nejoblíbenějších animáků vůbec. Do kina na Universitu pro příšerky jsem se dostal celkem mimochodem, aniž bych věděl, na co jdu, takže když jsem si záhy uvědomil, že v tomhle biáku děj pojednává o údobí před Příšerkami s.r.o., zbystřily se mi nadmíru smysly a já si to opravdu užil. Moc mě to potěšilo. Motiv školního života, pomalu ala Harry Potter, je sice notně obehraná písnička, nicméně v novém originálním podání nikdy nezklame. Skutečně ve filmu nehledejte žádné filosofické traktáty a revoluční myšlenky, je totiž určen zejména dětem, ono to ve vás ale to dítě tak krásně probudí... ()

Illy

Moje dcera vydržela bez problémů do konce a to je co říct (4,5 let). První Příšerky má moc ráda, a i když příliš nepobírá "vysokou školu a různá bratrstva" bavila se až do konce a pak to celé s vykulenýma očima vyprávěla doma. Takže za nás dobrý. ()

Yokolobuna

Po nic moc Rebelce se Pixar vrací ke svému vysokému standardu! Humorné, zábavné, nápadité. A OSCARA za nejlepší animovaný film za rok 2013 získává... ()

j0nathan

Viděno pod nátlakem v 3D. Nakonec to byla docela švanda a díky Univerzitě dám přece jenom občas nějakému animáku šanci u mě uspět. Scénce se spěchajícím šnekem se směju ještě teď. :) ()

andio

Viděl jsem pouze posledních circa 30 minut, nicméně po shlédnutí druhé části nemám sebemenší chuť vidět tu první. Průměrnej animák co zase vyšel spíš "aby se neřeklo", než že by ukazoval něco přelomového (nebo aspoň ještě neohraného). 5/10 ()

majec4

Sklamanie. Film natoceny presne podla linie teengerskej komedie, s tym rozdielom, ze namiesto ozratych deciek tam boli milucke okate priserky. Na jeden film vsak velmi vela oci....Big brother is watching you. brrr ()

Steel32

Přiznám se, že jsem si myslela, že po skvělé jedničce z mého dětství, mě pokračování zklame, takže jsem se na to moc netěšila a pustila si to s jistou nedůvěrou. Prvních pár minut s roztomilým Mikem ale změnilo můj názor a až do konce s ním nehnulo. Sice to kvalitama úplně nedosahuje jedničky, ale s jistotou se to pohupuje na stejné vlně. Líbilo se mi i, že tu bylo jak se Randy stal Randym jakého ho známe. Dokonce mě překvapil i konec, u kterého jsem si myslela, že vím jak dopadne, ale opak byl pravdou. Důstojné pokračování. ()

Flopik

Dopozerané a bavilo ma to aj keď nie tak ako by som bol čakal.Sympatické príšerky celkom slušná animovaná komédia.Niečo mi tam ale chýbalo.Proste to nebolo to čo by som bol čakal.Ale inak to bolo super , 5* a 90%. ()

majo_svk

Dnešné animované filmy sú vizuálne vymakané a obzvlášť tie od Pixaru. Ich animované postavy žijú svoj život, prežívajú emócie, majú charakter, neuveriteľnú mimiku a sú zasadené do premysleného príbehu. Príšerky: Univerzita sú jasnou pixarovkou so všetkým, čo k nej patrí. Krásne to plynie, je to zábavné, je to o hodnotách a je to pre všetkých. A nemrzí ani to, že to nie je zďaleka tak vtipné ako sme zvyknutí. Animáky sú fajn a ak sú natočené s takou chuťou, ako u Piaxarovcov, nie je možné im odolať. ()

Lilloos

Omleté téma loseři ovládnou univerzitu na mě stále platí! Příšerky se vrátily ve vyzrálejší formě (propracovanější vtipy, v rámci možností i nečekané zvraty), s přepychovou animací (univerzitní areál je nádherný, ale to nad čím jsem žasla nejvíc byly chlupy :D) a roztomilými odkazy na jedničku (minirolička Yettiho a babči agentky moc potěší). ()

warrenur

Celkom podarane, avsak zdalo sa mi, ze z s odsypajucimi minutami tomu dochadzal dych. Niektore napady boli celkom fajn. Ako celok vsak, slaby priemer. Asi si dam zasa na cas s animakmi pokoj. Pixar sa v tomto pripade teda nepochlapil. ()

Poklekněte před studiem Disney!

Poklekněte před studiem Disney!

17.11.2013