Reklama

Reklama

Ať srdce řekne hurá

(festivalový název)
  • Indie Dil Bole Hadippa! (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Tento zábavný bollywoodský trhák sleduje Veeru, mladou ženu žijící na vesnici, jejímž snem je hrát kriket ve vyšší lize. Rohan,uznávaný kapitán oblastního kriketového družstva v Anglii, přijede do Indie splnit otcovo přání,aby věčně prohrávající tým India Tigers dovedl k vítězství nad družstvem Pakistan Champs. Rohan zorganizuje nábornejlepších hráčů. Při té příležitosti se seznámí s Veerou, která je ovšem převlečená za„Veera“, mladého muže odhodlaného stát se členem týmu za každou cenu. (Festival bollywoodského filmu)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Crocuta 

všechny recenze uživatele

Shahid Kapur tentokrát hraje o poznání méně sympatického chlapíka než jindy, jeho postava je dost sebestředná a arogantní, ale dá se to snést. Rani je naproti tomu úžasná v obou polovinách své dvojjediné postavy, v té ženské je, jako obvykle, k pomilování. Oba dva představitelé hlavních rolí skvěle tančí, pandžábské disco je zábavné, sympatický motiv přátelství dvou starých sportovců ze sousedních zemí vyrovnává poněkud rozpačitý dojem z feministické agitky v závěru a ke všemu začínám pronikat do pravidel kriketu - takže pro mne další indický film, který stál za vidění a třeba si ho někdy zopáknu. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Sportovní snímek o tom, jak prorazí outsider, tentokrát dívka v mužském družstvu, mi znechutila Rani. Ona je zoufalá komička. Jediný způsob, jak se snaží dosáhnout legrace, je křečovité přehrávání. Aktéři se chovají dětinsky a sportovní tématika zcela ustupuje milostné lince, kdy si mladý muž vynucuje rande vydíráním. Takže ani ten moc sympatií nevzbuzuje. Jediný moment, kdy jsem pookřála, byla vydařená parafráze na taneček SRK ze snímku Dilwale Dulhania Le Jayenge – a to včetně toho tyrolského kloboučku. ()

Reklama

Pollock 

všechny recenze uživatele

-> jak už napsala .maggie za "barevné okouzlující tanečky a muziku" se u mě hodnocení šplhá skoro na pět 5 a výborný herecký výkon Rani kde se z krásné princezny stane malej ošklivej čertík - mě opravdu bavilo. Je skvělé pozorovat, jak jsou bollywoodští herci skvěle pohybově nadaní a dokáží hrát celým tělem. A proč dávám za tři - protože mě opravdu, ale opravdu otrávil klasický americký závěr filmu, který byl bohužel myšlen (ne)vážně?! Ale to je jen detail, jinak mě celý film fakt bavil. ()

Niktorius 

všechny recenze uživatele

Typický film studia Yash Raj Films. Už zas Paňdžáb, už zas zářivé barvičky, už zas líbezný optimismus, už zas oslava krajiny a "čistoty" venkovského života a....už zas skvělá zábava. Dil Bole Hadippa! je učebnicový příklad čistě komerčního konstruktu, který se veze na aktuální módně vlně a nic nového nepřináší, ale jehož tvůrci jsou natolik zruční, že výsledné dílo není důvod hanět a naopak si jej lze skvěle užít. _____ P.S: Ačkoli mám plakát k tomuto filmu už pěkných pár týdnů vyvěšený v pokoji, převlečenou Rani jsem na něm vůbec nepoznal :-))_____ P.P.S: Původní hodnocení bylo na Festivale bollywoodského filmu 2010 potvrzeno a kamarádce se to prý taky líbilo :) ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Ďalšia z variácii Shakespearovho Trojkráľového večera, avšak miesto Violy a Sebastiána je tu v hlavnej úlohe Veera a Veer v podaní vynikajúcej Rani Mukerji. Zápletka bola síce absolútne prvoplánová a tej teatrálnosti bolo až príliš, ale v konečnom dôsledku to bolo celkom pozerateľné a miestami aj zábavné. Shahida moc nemusím, a nezmenilo sa to ani po tomto filme - jednoducho je mi nesympatický. Kriketová tématika potešila, aj keď stále tápem v tých pravidlách, ale ten šport má niečo do seba! 3* ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama