HH47

Wipeout sledujeme s kamošmi už asi rok. Dáme si vodnú fajku, nejaké pivo, zapneme wipeout a jednoducho sa smejeme. Pády sú asi 35% zábavy, zvyšok ide moderátorskej trojici ktorá nás niekedy doženie až k slzám, oblúbené časti sú so súťažiacimi Freak of Nature, alebo Daddy Long Legs, stačí pár zaujímavých súťažiacich, z ktorých si moderátori vystrelia a o smiech je postarané. ()

jackalsc

Tato soutěž, není o výkonech, vypovídá o tom i název, ano není člověk, který by odtamtud odešel nepotlučený. Soutežící určitě vybírají podle míry namyšlenosti a imbecility. Jinak si to nedokážu představit :D Překážky přesně postaveny aby nešly přejít a ovládají je zřejmě pánové, kteří se na to seshora dívají. Bomba do hlavy, salto vzad, třísknutí se do zad, pád do bláta. Skok na koule, přehyb dozadu, roznožka, pad do bláta, nasrání si do kalhot. Pokud vyleze z bláta, další pád do bláta, vyražení dechu. Na konci se vám začne smát moderátorka. Ještě posměvačno sarkastické narážky přiblbě se usmívajících komentátorů s elektronickou tužkou Martina Hostáka :D Zajímalo by mě jestli je někdo za toto žaloval :D ()

Salvator

Koncept postavený na zesměšňování méně či více šikovných soutěžících je možná prototypem soudobé grotesky. Brzy však nudí. ()

yemen

Boučkův komentář - minus 2 hvězdičky OPĚT česko-slovenská produkce - minus hvězdička celebrity jedna horší než druhá - minus hvězdička suma sumárum - 1* ()

e-pilot

Skákání a prolézání aneb Hopsa hejsa do Brandejsa... O dost drsnější "Hry bez hranic", ale co naplat, dnešní doba chce krev, pot a slzy. Au! ()

mine.slayer

Tohle omlacování se o roztodivné překážky z molitanu a pády do vody a bahna to se nikdy neomrzí a když se to ještě pustí ve spomaleném záběru nekonečná zábava. ()

reccal

Konečně pořádná soutěž, kde se člověk pobaví. A já se bavila dobře, až na některé vcelku ubohé komentáře. ()

nudlis

Americká Drtivá porážka byla sice asi první, ale i nejtrapnější. Pořád samé "óóóuuu" a "áááuuu", rádoby vtipné přezdívky soutěžících, překážky neustále se upravují a ztěžují. Zajímalo by mně, jestli si to ti dva blbové taky někdy vyzkoušeli. Možná by to dali, ale podle těch keců za úplně nejtrapnější časy. Samozřejmě nesmí chybět americká variace na mechanického býka, bez toho by Amíci nedali ani ránu. A taky nesmí chybět nechutně tlustí přežraní soutěžící, kterých je Amerika plná. Fujtajbl!!! Takže ta jedna hvězda je za pěknou Jill Wagner a za to, že Amíci vyrobili formát soutěže, který pak mohli koupit Britové a obsadit Richardem Hammondem v roli moderátora. ()

Potjoc

Za začátku, když jsem to viděl, jsem si myslel, že to bude zábava, jak tam pořád někdo vráží do míčů a padá do vody. Jenomže po shlednutí více dílů, jsem si všiml, že se právě ty míče a voda dokolečka opakují. Málokdy ukážou další kola. Takže dávám nižší hodnocení. Mnohem rozmanitější je Takešiho hrad ()

ronyyy

Není nic zábavnějšího, než sledovat jiné, jak se snaží zmrzačit. Kdo na tohle v dětství nekoukal, jako by nebyl. ()

Pattrick

Ulítlost kam se podíváš :) .. Byl jsem napjat očekávání a mile mne to překvapilo.. 2 sezona je ucházejí :) Hlavně překážky, které se vysouvají ()

Daninja

Skvělý soutěžní pořad. Soutěžící musí co nejrychleji zdolat opravdu originální překážkovou dráhu, která se pokaždé alespoň mění. Soutěž je velmi náročná na fyzičku. A vítěz, který projde 3 kvalifikacemi a vyhraje závěrečnou Wipe Out Zone, dostane 50 tisíc dolarů. Komentátoři dodávají soutěži ten správný říz, takže se divák nenudí a občas se i zasměje. Ovšem, že největší srandu zažijete u 150 kilových dam, které se rozhodly, že tuto náročnou dráhu zdolají :-) For our colleague Jill Wagner this is John Henson saying: "Good night, and big balls!" ()

myst3ry

Poctivá blbůstka na odreagování. Škoda jen neskutečně trapného komentáře hlavních "moderátorů", který pořad v mých očích shazuje o úroveň (hvězdičku) níž. ()

Gustik5

Tento pořad je svěží oddychovkou, prošpikovanou ztřeštěnými pády, náročnými překážkami, praštěnými soutěžícími, obtěžkanými vtipnými přezdívkami, a bránici beroucími hláškami moderátorů. Nic víc si ani nelze přát, vhodná náplň víkendového odpoledne na stanici Barrandov. ()