draxxi

Diky odlehceni humorem se to da hodnotit 75ti procenty. Efekty super, ale to uz je dnes bezne. Nestvury ale proste nebyly vubec strasidelny nebo nechutny. Nepusobily totiz skutecne... Je videt, ze pristupnoust pro teenagery a jejich penizky hrala velkou roli. Pribeh nicim extra vyjimecny, takze diky za ty dialogy... Nenudil jsem se, to rozhodne ne. Parkrat jsem se opravdu zasmal... A Woody na konci vypada opravdu slibne.... Takze na pokracovani teto pohadky rad mrknu... 10/6/2020 75% ()

DeLonge

K tomuto filmu výjimečně řeknu pouze jednu jedinou věc. Kdyby tam nehrál naprosto skvělej Tom Hardy, který chudák musel celý film táhnout sám, páč ostatní herci stáli za starou bačkoru, byla by to naprostá hovadina téměř na úrovni odpadu. Opakuji, že téměř. Ale on tam naštěstí hrál, takže to bylo fakt super. ()

Bogrant

Z toho obávaného a zlovestného Venoma sa nakoniec vykľula celkom zábavná čierna guma. Škoda, že niekto nemal gule urobiť z neho poriadny krvák, pretože takto len spĺňa zaužívaný metrický systém - v prvej polovici sa takmer nič nedeje, potom sa niečo posere a v závere v opakovanej digitálnej zmätenosti sa to snaží záchraniť. A to všetko v čo najjednoduchšej forme, znovu bez nejakej pridanej hodnoty. Tým pádom jediné čo zostáva, je Hardy, ktorý je v tom tak stratený, až mu to spolu so svojím novým "kamošom" prekvapivo dobre ladí. Čiže, vo výsledku dostávame len neškodnú upútavku na ďalšie pokračovanie, ktorá neurazí, ale nadšeneckým infikovaním rozhodne nedisponuje. ()

Sopholojong

Tom Hardy - atribut, ktory to cielavedome taha do vysoko-vychutnavkovych blockbusterovych vod. Ten jeho chraplak, ta jeho dobracka charizma, ten jeho usmevny suboj s ciernym diablom Venomom dokonale zakryva odflaknute CGI efekty ci do ulohy bejvalky sa sem silne nehodiacu Michelle (je to zlaticko, ale v inych druhoch filmu). Sony si Venomom pekne nastartovalo svoje vlastne (dufam uspesne) univerzum a od dvojky ocakavam velke veci - najma vsak vizualne lepsi tuning, viac sexi Michelle (aspon nejaky ten zadok v leginach etc.) a poriadneho zaporaka. Ono Venom je uz vlastne zaporak sam sebou, ale dobrackost Hardyho (Eddieho) mu nikdy nedovoli ist cez ciaru. 9/10 ()

Bragi66

Nenápaditá předělávka komiksovky, kde je přeakčněno, ale bez napětí. Také vyváženost akcí a pokusů o humor nefunguje. Vyvedené animace to má, ale dialogy jsou jalové a příběh předpokládatelně plytký. ()

Feacher

Není to zlé, to určitě ne... Bavilo mě to celou dobu, ale pár výhrad bych určitě měl. Namátkou absolutně jednoduché proniknutí do budovy výzkumu nebo velmi lacinou záminku změny karmy Venoma... Ale je to klasický Marvelstyl, s nímž nemám moc velkou zkušenost, takže pro začátek dobré) 4*! ()

Johnysinner

Hustej film,žádná nuda,akce a ty hlášky Eddieho s Venomem,že má furt hlad a můžu ho zabít,super hudba včetně Eminema.Tenhle film nemá vůbec chybu a narozdíl od Spidermana nečumí člověk na hodiny kdy už to skončí. ()

Krkavec

Jako malý kluk jsem se rád koukal na animovaného Spider-mana z devadesátých let, takže když oznámili, že můj oblíbený Venom dostane vlastní film, kino pro mě byla jasná volba! A můžu říct, že opravdu se to povedlo. Pokud bych chtěl být hodně velký rýpal, tak Venom se zde chová více jako Toxin, než jako opravdu "savage" Venom z komixů. To ovšem ničemu nevadí, protože chemie mezi ním a Brockem je tu fakt super. Tom Hardy je jako Eddie Brock naprosto skvělý,  takového mít Spider-man 3 s Maguirem, tak by ten film byl ještě lepší. Zde už Venom je takový jak má být, prostě ku*evská gorila, která se s tím ne*ere. Kdybych filmu měl něco vytknout, tak maximálně slabšího záporáka, který zde je takový Elon Musk, kterému ruplo v bedně ještě víc než normálně a rozhodl se provádět neetické pokusy, které omlouvá snahou zachránit lidstvo před vyhynutím. Ale jinak to dobře odsýpá, u filmu se člověk nenudí a jako každý origin story, je to zaměřené na počátek hrdiny, takže pořádná akce přijde až od druhé poloviny filmu. Ale stojí to vážně za to! ()

LikamCz

To moc nevyšlo, film zachraňuje Tom Hardy který alespoň tahá film dopředu jinak ten zbytek (scénář,cgi,casting) je meh až blé. Přičemž nechapu proč po úspěchu Logana a deadpoola film není eRko. ( údajně chybí kolem 30 minut filmu ) ()

Venum

Sony, Sony , Sony.... Nepouci se a nepouci se, nechci davat jeste hodnoceni abych tomu zbytecne neubral ale kdyz prezenu vic jak 3 hvezdy to nezaslouzi. Maximalne diky TH toje cele. Chybi 30-40 min filmu, udajne TH byl dost nas**ny, ze zrovna tuhle cast vyrizli , no uvidime ()

Andrew88cz

Příjemná oddychovka, Venom jako takový mě nadchl a jeho rozdvojená osobnost v podobě Venoma je báječná! Spousta vtipných hlášek, kterým skvěle sekunduje akce a zpracování Venoma je opravdu super. Povedená Marvelovka a už teď se těším na další díl! Kéž by ho zařadili i po bok Avengers :) (8/10) ()

ArchAngel_

Hmm … tak tohle se nepovedlo. Film má skvělé obsazení, skvělé postavy (až na padoucha) a velký potenciál. Jenže hádám že hlavouni v SONY rozhodli, že to zničí. Film, který poslali do kin působí jako něco, co bylo o něco obráno. Prostě jako pracovní verze dobrý, ovšem do hotového produktu tomu hodně chybí. V první řadě, tohle měl být mnohem drsnější film, rozhodně „R“ko a laděné do hororu s humorem, který k VENOMovi patří (a částečně v tom filmu slušně naznačený je). Díky PG13 ve filmu v podstatě chybí atmosféra, smrt (a tedy potenciál) jedné dobré postavy přejdou diváci bez povšimnutí a hlavní hrdina také, potenciál soubojů byl naprosto nevyužit (vše dobré ukázaly už trailery, zbytek je zahalený tmou - doslova) … dalo by se pokračovat dál a dál. VENOM sám jako postava je zpracován skvěle (ženská verze by byla možná zajímavější ;) ), ale v podstatě nedostal příležitost cokoliv ukázat. Moc by mě zajímalo, zda existuje nějaká nesestříhaná delší verze (říká se že ano). Stálo by za to ten film stáhnout z kin a dodělat/předělat … jinak je to prostě propadák, protože SONY nám servíruje „komiksový“ film, v kvalitě, jak se tyhle filmy točily před MARVELovo prvním IRON MAN (2008). Pamatujete na The Incredible Hulk (2008), který předcházel prvnímu IRON MANovi? Tak hraný VENOM v podání SONY má naprosto stejnou kvalitu … gratuluji SONY, zkazili jste to … sázka na PG13 se nevyplatila, sázka na „R“ by byla mnohem jistější … Film má pár parádních scén, ovšem také velké díry, skvělé 3-4 postavy, hrozný zbytek včetně hlavního „padoucha“ aneb zlý MUSK :) …. film je nehotový, nemá atmosféru, potenciál je zašlapán. Stáhněte to a dodělejte a upravte. To je má rada. Fakt, že potitulková ukázka z úplně jiného(!) filmu (navíc animovaného) pobaví mnohem více než většina VENOM filmu, tomu nasazuje korunu. V době MARVEL filmů je prostě to, co SONY předvedlo připomínkou, kde a jak tyhle filmy byly před 10-15 lety, než nastoupil MARVEL .... dnes je tedy VENOM maximálně těžký průměr, či reálně prostě podprůměr a nemusel tak dopadnout. SONY to zmršilo … Hodnocení: 40% ()

Misandvo

Samozřejmě Tom Hardy hvězda filmu a Venom ? Skvělá tajemná bestie s ještě temnějsim hlasem. Nechápu lidi, kterým se to nelíbí a nechají se úplně zbytecne ovlivňovat hodnocením jiných. Film velice povedený, dávám jasných 81% s tím, že se vážně těším na dvojku. Kdo to chce vidět, prostě kašlete na to, co říkají ostatní a mazejte do kina. Kdo má rad marvela, sci-fi atd... tak bude ve svým. Venomu zdar ! ()

movie_fan

Po zhliadnutí hodnotenia na Rotten Tomatoes a IGN som sa bál, že nás čaká komiksový prúser. Dal som však filmu šancu a bol som prekvapený, film sa mi celkom páčil. Hardy je perfektný, chémia medzi Eddiem a Venomom je úžasná. Avšak tento film mohol byť ešte lepší, ak by mal rating R. Očividne chcelo Sony nahnať do kina mladších divákov, aby mal film väčšie tržby. Dôvodom však môže byť aj druhá potitulková scéna. PG-13 rating Venomovi viac uškodil ako prospel. V niektorých scénach bolo vidno, ze boli časti ustrihnuté na poslednú chvíľu. Podľa Hardyho to bolo až 40 minút filmu! Venoma bolo vo filme žalostne málo, a keď sa už všetko začalo tak prišlo neprehľadné finále, keď som nevedel ani rozoznať symbiotov. Najväčší highlight filmu bola naháňačka 🙂 Tiež mi prekáža dosť krátka stopáž filmu. Snáď vydaju aj R rating cut na blu-ray, aby sme si vychutnali Venoma, ktorého sme si zaslúžili. Film bol vtipný, akčný, pútavý, ale pre rating, občasnú chaotickú kameru, krátku stopáž a žiadnu zmienku o Spider-manovi musím stiahnuť 2 hviezdičky. 3/5 ()

SHERLOCK5443

čakal som o dosť horší film, namiesto toho som dostal film ktorý pobavil, zaujal a udržal moju pozornosť po celý čas...nebol to úžasný film ale ako zábavka na večer sa to hodí ()

jiri.juricek

Tak trochu to dopadlo podle očekávání. Je to dobrý, ale na druhou stranu i zlý. Dobrý v tom jak Venom-Hardy vypadá a jak se spolu učí spolupracovat. Blbý v tom, že je ten film osekanej až hanba a žádná krev. Další postavy jsou nezajímavé a hrají jen druhé housle. Velká škoda, chtěl jsem dát jen tři hvězdy, ale i přes to jsem se v kině dobře bavil, vtipy tam byly dobré, a Venom je prostě sympaťák :) Snad vyjde potom časem i uncut verze, to dám bezproblému plný počet hvězd. Viděno Cinestar, titulky, Dolby Atmos. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony