swineee

Ze začátku jsem měl trochu strach, jestli to není až příliš. Přeci jen postava, kterou Tom Hardy představuje je zpočátku vcelku nudná a dost předvídatelná. Nicméně po chvíli mě přesvědčil, že právě díky jemu tento film stojí za to. Z mého pohledu opravdu super změna v porovnání s Avengers. I když ty mám taky rád, tak zde jsem se obával určitého srovnání se Spider-manem. Ale opak je pravdou, již od záčátku se film posunuje k úplně jiné myšlence a to se mi líbilo. Spojení Toma a Venoma je dokonalé. Dvě postavy, které se k sobě absolutně hodí. Díky hereckému výkonu dávám 5* ()

d.p.1

Nešel jsem na film skoro s žádným očekáváním, akorát mi bylo zvláštní, že lidi, co ho už viděli a sdělovali své dojmy, tak cedili přes zuby, že je to celkem fajn film. Celkem fajn tu chápu jako takové citlivé označení, že "ta holka se mi moc nelíbí, je trochu divná, chodit s ní nechci, ale pro někoho jinýho.. jim to přeju". A přesně takhle jsem si u Venoma přišel. Z části je to kvůli tomu, že Marvel má tak neskutečně vysoko nasazenou laťku, z části je to proto, že tohle je prostě úplně stranou a chybí mi tam ty Marvelovské vtípky a nečekané zvraty. Takže ještě o chlup horší než Black panther, ale pořád film, který určitě neurazí. ()

mdf

Dnes vaříme filmový guláš.Do rozpáleného očekávání přimícháme Vetřelce,Terminátora a ždibec Predátora a fakt dusíme digitálními efekty a usmolíme rádoby hutný guláš,který ale potřebuje sakra něčím dochutit,jinak je to prachobyčejná polévka. ()

Fiffty

Toho som sa bál, že to takto dopadne, ako priemerný a zabudnuteľný film s nevyužitým potenciálom. Je mi trocha ľúto, Hardyho, že sa na to dal a hlavne, že to nedopadlo veľmi dobre. Prvú hodinu filmu sa dokopy nič nedeje a už keď sa začne niečo diať tak je tu koniec. Chcelo to viac symbiontov a možno by sa z toho dalo vyťažiť viac. Som sklamaný, že jeden z mojich najobľúbenejších antihrdinov dopadol takto a dúfam, že nás žiadne pokračovanie nečaká a Venom sa vráti späť k Spidermanovi, tam kam patrí. A už len kvôli trápnej potitulkovej scéne dúfam, že pokračovanie nebude. ()

PRINC1

Ano jsem spokojený na 100 % ,Tom Hardy táhl celý film měl dobré hlášky myslím že lepší režie by film potřeboval jako sůl ale i tak snad přijde Venom II na pokračování to má jak vyšitý. ()

r3musko

Rozbeh bol síce pomalší, ale od druhej polovice to šľapalo na plné obrátky. Škoda, že sa nedá dať štyri a pol. ()

Xakor20

Na Marvelovku, troufnu si říct, dost slabý. Spíše než akčňák taková lehká komedie s prvky sci-fi, která bodne. Každopádně v porovnání s dalšími filmy z dílny Marvelu nemohu jinak než 3/5. Celé je to takové až moc jednoduché, bez zásadních zvratů. Nicméně chápu nadšence, kteří vyšvihli Venom v hodnocení tak vysoko, kvůli Stanu Lee jsem také chvíli uvažoval nad 4*. Ty štěky do těch filmů sedí a vždy zahřejí u srdíčka. ()

oleg121

Jediný problém je v tom, že sa všetko udeje akosi prirýchlo. Film by ozaj potreboval aspoň o 30 minůt viac (pomohli by najmä čo sa týka vývoja postáv). Inak ten hate nechápem, vo všetkom lepší film než napr. druhý Deadpool. ()

cica

Znovu skvelý Marvel, zážitok, dej, humor, motorka, Tom Hardy. Mierne predvídateľné... Inak veľká spokojnosť. ()

Naisa

Katastrofa. Myslím, že to jediné slovo stačí k tomu, aby člověk shrnul tento film. Pokud bych se měla rozepsat, tak s komiksovou verzí to mělo pramálo společného. Plytká samomluva a vystřižené scény tento film pohřbily. ()

Bojling

Nuda... Nic jiného se snad k tomu možná ani nedá říct. Nejsem obecně fanda superhrdinů, ale upřímně... Tohle snad nemysleli vážně... Říkala jsem si, že to třeba nebude takový průser, ale to už mě více bavil Thor 2 než tohle... Špatné obsazení, chyby ve filmu jako prase, které se nedaly přehlédnout, bezduché dialogy bez pointy, které se navíc tvářily křečovitě. Opravdu zklamání i pro člověka, který tohle nemusí. Hardymu role absolutně neseděla. Popsala bych ho jako slona v porcelánu. A to by snad všechno nebyl takový průser, kdyby to neporušovalo většinu věcí, které se týkají stylu vyprávění. Nikdy jste nemohli zařadit, jestli jste již jde o zápletku, anebo jestli jde o bezvýznamnou vsuvku, což bych popsala na celý film. Prakticky půl filmu zaujímala autová honička a konečný fajt. A opět, jak se to v dnešní kinematografii stává, první polovina filmu byla stejně interesantnější (i když jste nemohli usoudit, zda se jedná o polovinu) lepší než ta druhá. Může za to podle mě obecný problém s "vymýšlením" co tam ještě kurva dát, abychom to "uzavřeli" (ani to nedokázali... těch chyb na konci? No prosím?!). Nakonec: Jestli Venom zůstane u Červených, tak už nevím, co je se světem špatně. ()

Max.Majer

"We...are Venom!" Řekl bych, že Marvel spolu se Sony přišli na nový způsob zfilmovaní komiksů. Už jenom z traileru jde cítit, že půjde o něco víc, než jsme zatím měli možnost vidět. A taky že jo! Venom to (sice až později) rozjede jak se patří a to v netradičním, více temném provedení, přesto film neztrácí svou Marvelovskou nadsázku a humor. Náš hlavní hrdina není totiž tak úplně kladný hrdina a doslova sežere na co přijde. Právě protože nám byl netradičně naservírován anti-hrdina, byl jsem více zvědav a těšil jsem se. Důvod, proč nedávám plný počet je herecký výkon Eddieho bývalé přítelkyně, ta působila více než nepřirozeně. Taky jak zmínil přímo T. Hardy bylo odstraněno mnoho skvělých scén, třeba jsme byli ochuzeni o ještě lepší podívanou. Přesto jsem byl po zhlédnutí velmi spokojen a doufám, že se z Venoma stane příklad, jak se mají točit skvělé akční filmy. ()

goauld

To byla zas roztomilá příšerka ;-) prímo k sežrání !!! ...a že se tam bude "žrát" to nemějte pochyb ;-) Na toto scífko jsem se poměrně těšil a nutno uznat, že bylo naservírováno očekávané. Jedná se tak trochu o "transformers pro dospělé", bo se tak jako u dříve jmenovaného vyskytuje záporák a kladas, ikdyž... se jedná o emzoidní příšerky. Nejdříve jsem myslel, že to bude trochu drsnější, ale... jak se objevil ten loooser, tak bylo hned jasné, že tam bude srandy kopec (což však ve finále nevadilo). Trochu sice mohl štáb "zapracovat" na detailech a logice, ale... dyt vo co gou nakonec.... byla to přece oddychárna pro nedělní odpoledne, ne?? Akorát to nemuselo skončit až tak moc "růžově". ()

smajki

Všude jsem četl a slyšel, jak bude Venom úplně něco jiného oproti tomu, co jsme v marvelovkách viděli, jak bude temný, zlý a prostě badass antihrdina, co si dělá vše po svém a bez okolků, ale to se jaksi nestalo. Příběh je zajímavý, akce slušná, vizuál povedený, vtip výborný, obsazení pokulhává. Hardyho mám rád, ale ten zbytek... Dávno zapomenutá Michelle Williams z Dawsnova světa mě nazajímala, navíc její český dabing byl otřesný (moje chyba, měl jsem jít na originál). A záporák takový nevýrazný, i když se slusně fanatickým myšlením a cynismem. Vytknul bych realtivně málo záběrů Venoma (asi se grafikům nechtělo dělat s detaily), finální souboj s Riotem byl vyloženě jeden velký digitální bodel a téměř nic nebylo rozeznatelné, a hlavně, Venom má být (údajně) tak drsný a krutý antihrdina, ale nikde ani kapka krve po těch pár ukousnutých hlavách. Jako chápu, že z toho nemůžou kvůli děckám udělat ultimátní vyvražďovačku, ale aspoň trochu krve tam být mohlo. 4 hvězdy ale dám, film mě celkově bavil. ()

Boby93

Cítím hořké zklamání. Hodně zvučné jméno v hlavní roli, ani další ne zrovna neznámý umělci to nezachránili. Laciný úvod i závěr, souboj mezi Venomem a "leadrem" wtf... Všechno špatné. Kdybych to měl porovnat s Upgrade, tak je tohle béčko. Jedna z mála věcí, která se mi líbila, je vzhled Venoma (až na tu nesmyslnou hmotu). Zatím nejhorší dílo od Marvelu a zdejších skoro 80% vážně nechápu, a to jsem fanda tohoto studia. S hodnocením jsem chtěl jít ještě níže... 45% ()

Pavlis.xxx

Na tenhle film nebo spíš postavu Venoma jsem se velmi těšil, ale po skončení filmu jsem tak nějak "necítil" nic.. Shodnu se tady s většinou komentářů. Chyběl tomu nějaký pořádný mrd. Úplně jako Spiderman Homecoming, mnoho omáčky a konec 10minut akce, takovej nástup na druhej díl. To samé mi přišlo tady a věřím,že dvojka bude solidnejší počin a za Rkový rating bych se nezlobil. Velmi se mi líbil Venomův (Hardyho) hlas a pár hlášek mezi ním a Brockem a pak podtitulková scéna s Woodym o kterém si myslím,že bude sakra šílenej a dobrej záporák, ale zbytek filmu mě nijak extra neoslovil,škoda.. Silnější 3 * ()

Lapedro

Neberte do uvahy nastvane komentare niektorych, ake je to slabe atd. Venom je komiksovy film, ktory ma uplne vsetko co ma mat dobry komiksovy film. Dobreho hrdinu (v tomto pripade viacmenej antihrdinu), solidne triky, nie prilis prespekulovany pribeh, dobru hudbu a fajn hlasky. Navyse sa to samo neberie velmi vazne a to je na celom filme to najsympatickejsie. Nic viac nepotrebuje. Komiksovy film vo svojej podstate nema byt sialene prepracovana drama na pokracovanie (no offense to Nolan). Su hrdinovia, ktorych profil je natolko zlozity, ze si takuto dramu povedzme zasluzia, patri medzi ne napr. Batman alebo Volverine a ti nech taku dramu dostanu. Venom je ale mimozemsky parazit, ktoreho doniesli na Zem a jeho prvotny plan znicit ju neskor prehodnotil a usadil sa tu. To je cele, no big deal, nehejtujte to a nedavajte tomu vacsiu dolezitost, ako v skutocnosti ma. Za mna celkom spokojnost, vlastne ma mrzi iba to, ze to nie je Rko. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony