Lucky Eda

Jo že to bylo bez r to jsem trochu zklamany prvni pul hodina takova tahacka pak se pomalu zacal seznamovat s Venomem a už to začinalo byt zajimave Kdyz obsadili Hardyho tak jsem si rikal na to musim jit Marvelovka x Hardy z filmu mohli vymacknou vic Hardy to umi na nej nesedi moc love story apod.. co se tam snazili narvat : ) samozrejmne otevreny konec doufam ze se pouci a udelaji pokracovani kde bude Carnage ale bude to hororove a plné krve :) chapu ze chteli cilit na vsechny vekove skupiny ale udelali by lepe kdyby udelali verzi pro děti a pro nás ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: V marveláckém filmovém vesmíru film číslo 19: "Skočíme? Posero!" Novinář Tom Hardy je hostitelem parazitického Venoma. Venom je jakýsi mimozemský symbiont způsobující u svého hostitele tělesné a psychické změny. Vzhled připomíná lepkavého černého Vetřelce. Onen parazit mluví až batmanovským hlasem a jeho chování připomíná puberťáka. "Řekl jsi, že jsem parazit?" Dialogy jsou také pubertální a závěrečná animovaná bitka stojí doslova za ho*no. Jinak tady Venom ukousne snad jen dvě hlavy a trochu si zahází s jednotkou SWATu. Dojem z filmu napravuje herectví Toma Hardyho, v němž se perou dvě identity. Díky tomu sledujeme, jak se Hardy hádá sám se sebou obdobně jako James May. Byl to průser, ale Hardy si ty 2* hvězdy zaslouží. - 40%. ()

PanIncognito

Tohle stojí za to vidět! Chce to sice více krve a vulgarity, ovšem i takto je to snesitelné. Jde o silnou zábavu, kterou táhne titulní představitel. I jeho český dabér mu dopomáhá. Nejzábavnější jsou hlášky, které dost dobře baví a ani vizuální efekty nejsou zklamáním. ;-) (viděno s dabingem) ()

fajntomas

To jak s tím utíkaly do parodie byla škoda a ty přehnaný bitky... chytit borce a umlátit s nim ostatní... Asi levný, ty herci pěkná bída. Nic novýho. Nazval bych to Marvelovo pojetí Upgrade 65%. ()

mar4s

Ten film byl asi jako každý sranec od Marvelu- průměr Nechápu jaktože už lidé nejsou přesycení těmito sladarnama kde i z temného padoucha udělají jednorožce na růžovém oblaku. Hodnotím tak nízko jen z důvodu abych si pamatoval, že tohle je nejslabši role v které Hardy hrál doposud vedl film --This Means War-- Prostě jsem čekal až moc asi ()

JeyJ

Venoma jsem si náramně užil. Tak nějak jsem ani nevěděl že má tato vedlejší postava co nabídnout, nejsem zrovna znalec Marvelu. Smál jsem se, byl jsem smutný a hlavně jsem se náramně bavil. Určitě je tam spousta scének co se mi vryla do paměti. Toma Hardyho mám rád a určitě mě v tomhle filmu nezklamal. Je pravda, že hlavní padouch by mohl být trochu charismatičtější a celková zápletka komplikovanější, ale osobně mi to nějak vůbec nevadilo. Bavil jsem se poznáváním toho divného černého kostýmu, který má podle všeho docela zajímavou osobnost a historii. Bavilo mě poznávat ztroskotance Eddieho, který ke kostýmu přišel jak slepý k houslím a najednou se oba snaží vymyslet co jeden s druhým.. Ten film má prostě duši a určitě se těším na jeho pokračování. ()

Moco

Snímek ode mě dostává plusy, protože zobrazuje lidskost v kontrastu s posedlostí sebou samým, nechává diváka vážit dobro a zlo a přemýšlet zda hledat řešení ve vesmíru nebo se pokusit hledat chyby na své straně. Film je zábavný a díky hereckým výkonům Toma Hardyho a režii Rubena Fleischera má sympatický lidský rozměr. Hardy se v roli Eddieho Brocka úplně našel a je patrné, že mu ji buď napsali na tělo nebo se Hardy do role dokonale hodil. Když odečtu body za dlouhé akční scény, které bych vždy zkrátil tak na třetinu je výsledkem zábavný, ale i celkem podnětný snímek. Možná je dobré podotknout, že se u něj za břicha popadali především muži, ale kdo ví, třeba převážně chlapský humor nadchne i příslušnice něžného pohlaví... ()

Luky.Sulo

Keď to zhrniem .... Je tu vykradnutý Guyver - mutácia s mimozemšťanom a ešte k tomu Spawn - anti hrdina ktorý chce len prežiť .....z 90 tych rokov ...Ale na druhej strane Po tých trápnych Avengeroch a Marvelovkách Konečne niečo temnejšie a k tomu Anti - Hrdina ktorý nechce Nikoho zachrániť len nejak prežiť ! Venom pôvodne pochádza zo Spider mana možno bude ešte nejaký film s nimi dvomi !! Velká škoda že vo filme nieje krv čo je velký mínus !!! To je velká škoda ale čo by sme od Marvelu chceli ... Tom Hardy Zahral dobre hostitela Symbiontu - bolo všetko čo malo byť - trochu bu bu bu v labákoch a trochu akcie v noci ... vizuálny a audio zážitok - skvelý ... A Venomove hlášky velmi dobré !!! Spokojnosť zaručená ()

Dejf19

Nechápu ten hejt. Jasný není to žádný bůh ví jak průlomový film, má své mouchy hlavně v příběhu (40 vystřihnutých minut je znát), ale já se v kině skvěle bavil. Hardy je opět výbronej a jakmile se spojí s Venomem film nabere na obrátkách, jak v humoru tak v akci a vy se vlastně nestihnete nudit. Doufám, doufám, že vyjde Rková verze, kde bude i těch avizovaných 40 minut navíc a třeba přidám i tu pátou hvězdu. ()

Decado23

Společně s černou čičinou (Black panther) rozhodně nejslabší marvelovky. To je asi tak vše co k tomu mohu říci. ()

MisaP3

Trochu jsem se po všech negativních recenzích bála a neměla velká očekávání, ale byla jsem moc mile překvapena. Takhle přesně se mi to líbí. Ta rozpolcenost filmu, na kterou všichni nadávají, mi k tomu totiž dokonale sedí, parádně totiž odráží vztah Eddie - Venom. I celkově je to moc pěkně zpracované. Ano,hlavní záporák by mohl být kapku vic záporný, k čemu se dostane až v samém závěru filmu, ale jinak super podívaná. ()

MrDuri

Ak bola z filmu naozaj vystrihnutá viac ako polhodina záberov, ako sa hovorí, je to veľká škoda a na výslednom zážitku to cítiť. Všetko sa deje akosi prirýchlo, napríklad hlavný hrdina si veľmi jednoducho zvykne na symbionta a naopak, akoby šlo o bežnú vec. Taktiež vzťahy medzi postavami pôsobia trochu zvláštne a nedomyslene. Celý film v podstate stojí na Hardyho pleciach, rola Venoma mu sadla. Film má dobrú akciu, funguje aj humor a taktiež poteší hudba a väčšina efektov. ()

Darthorias

Ak už mate od filmu velké očakávania a tešili ste sa naň vyše roka vo väčšine prípadov skončíte sklamaný aspoň to je tak u mňa . U filmu Venom som vlastne nečakal nič nové , trailer ma velmi nenadchol aby som zašiel do kina. Takze ked uz som sa rozhodol ze pojdem na film tak som rozhodol asi 1. hodinu predtim nez zacal čo asi vo mýsledku dosť pomohlo. Takze čo môžete očakávať alebo skvor nečakať to je konkretne "nasilu humor" ktorý je do filmu natlacený naschvál čo je bohužial štandart ktorý zaviedol Marvel že film musí biť nasilu "vtipný" . U Marvelu to viac menej funguje ale už to nieje ono každý další Marvelový film je viac a viac humorný až je to otravne . No a DC to chcelo okopírovať do svojích filmov a výsledok je aký je a nefunguje to . Preto som rád ze Venom tomuto ušiel , pravdaže pár scén je vtipných ale tím že je ich menej je to o to lepšie . Tom Hardy je vo svojej roli ako vždy výborný , avšak ku ostaným hercom sa ani vyjadrovať nehcem pretože mi viac menej boli ukradnutý a to po celý film jediný koho som si naozaj oblúbil bol Venom samotný ked už by som chcel spomenúť inú postavu a to je asi tak všetko okrem Toma Hardyho a Venoma nič lepšie od ostatných nečakajte . Dizajn Venoma bez jeho tipického simbolu pavuka na hrudi my trošku chýbal ale vo výsledku je postava Venoma tak dobre urobena že my tento malí detajl vôbec nevadil , pár ludí si sťažuje že Venom sa tu nieje ani ako "antihrdina" ale klasický "hrdina" chápem že niekomu to vadí avšak vysvetliť označenie "antihrdina" tiež nieje take lahke ma niečoho viac z toho dobrého aj zlého . Čo malu sklamalo bol koniec ,boj medzi Venomom a Riotom bol dobrý ale ten záver za vela nestál a to trocha u mňa zráža hodnotenie inak nieje vela za čo bi som mohol film krtitizovať hodnotím na 80% ()

Kamzicky

Naprosto mě to dostalo. Konečně Venom tak jak jsem si jej představoval z komiksů a seriálu. Tom Hardy si to užívá skvělým způsobem a lépe už snad vybrat nešlo. Je vidět že film prošel ve střižně asi větší změnou ale i tak všichni co s tímto polozáporákem vyrůstali si přijdou na své. Dal bych jen čtyři hvězdy ale za ten Hardyho výkon a skvělé zprostředkování komunikace mezi Eddiem a Venomem musím dát i tu pátou a nemohu se dočkat dalšího dílu ()

DanP

Konečně příjemná změna. A klidně se na něj podívám znovu, narozdíl od jiných podobných filmů, u kterých jsem měl dojem že se na ně nemá cenu dívat ani jednou. ()

NadyaM

Venom ma z jednej strany sklamal a z druhej potešil. Sklamanie prišlo najmä kvôli tomu, že som rovnako ako aj ostatní čakala drsný neprístupný krvák, ktorého som sa bohužiaľ nedočkala. Zato som sa ale zasmiala a niektoré scény som si naozaj užila. Tom Hardy je ako vždy hviezdou filmu a bez neho by to nebolo ono. Tiež ma príjemne prekvapila Michelle Williams, ktorú som síce nikdy nemala moc v láske ale v roli Anne som si ju obľúbila. Zo začiatku išiel dej trochu prirýchlo a ja som si myslela, že to bude len horšie a horšie. Keď sa ale na scéne objavil Venom, začala to byť riadne nadupaná akcia! U mňa je hodnotenie viac než pozitívne a bez problémov by som si to kukla znovu. ()

Attanasio

Wow. Hollywood to nezmrvil a natocil vazny napinavy nebuterantsky film pro prumerne inteligentniho jedince a vice. Popravde, cekal jsem oper dalsi sracku pro deti predskolniho veku, ale nakonec jsem byl velmi milen prekvapen. Detem se take libilo. Je to pro vsechny generace s nechybi ani spetka nevtiraveho humoru. Takto by to melo byt. At jini tvurci si raci vzit mustr z vyse psaneho. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony