GOTFAN

Dějově celkem ... Zpočátku celkem natahovačka no a pak, když už dojde na věc a na scéně je to na co se +- čeká je to podivně uspěchané a místy velmi nezvykle jakoby od něčeho oseknuté. Ovšem Venom a Brock jsou skvělá postava. Jejich vztah se vlastně rozvinul díky spojení a nutnosti jednat rychle taky velice rychle. Venom z hajzla dospěl v antihrdinu. A to je to co jsem chtěl. Za mě dobrá akce, dobre eastereggy a vzhledově pěknou symbionti. Děj byl ovšem jednodušší a celkem zklamání. No a fandové ví do kdy se sedí na filmech u kterých se objevuje MARVEL. Fandové ví , že bxy se mělo sedět až do konce neb čekání bude vskutku odměněno ()

NIVELIOS

Takovej ten pocit, když přijdete domů spokojený z kina, se spravenou chutí po nedávném zklamání z Predátora: Evoluce a nestačíte se divit, že tu lidi przněj hodnocení 2 hvězdama u poměrně zábavnýho snímku, se skvělým Hardym. Pak se jim podíváte na profil a zjistíte, že dávaj 5 hvězd třeba LaLa Landu nebo Rychle a Zběsile 8.... Co dodat.... Nechápu, co někteří od filmu s komiksovou předlohou čekají, ale za mě nikoliv naprostá, ale slušná spokojenost... Jasný 3-4 hvězdy, za mě osobně 4.... ()

Yuri_Boyka

Celkom obstojný film. Nič svetoborné, ale už len kvôli dvojke Eddie-Venom (a ich humoru) sa to oplatí vidieť. Záporák veľmi slabý, finálny súboj dosť vlažný. Snáď to napraví Carnage v pokračovaní, ktoré pravdepodobne bude, keďže tržby sú zatiaľ v pohode. Taktiež je tu dosť cítiť, že značný počet scén bol vystrihnutý, podľa Hardyho dokonca 40 minút. Teda sú tam nejaké tie diery, ktoré by chcelo objasniť. Na druhej strane ma film ani chvíľu vyslovene nenudil, vždycky sa tam niečo dialo. Akčné momenty boli fajn, aj keď opäť nič nové, čo by už tisíckrát v iných superhero filmoch nebolo videné. Jednoznačne chýba R rating, ktorý by filmu dal nejaké tie gule. Tento rok, čo sa týka podobnej tématiky, vyhráva jednoznačne Upgrade. ()

Beginek87

Tak jak už tu bylo několikrát zmíněno, kdyby to bylo s R-kovým ratingem, mohlo to míst o dost větší šťávu. Film byl tak nějak moc urychlený, i přerod Venoma ze zlouna na hodňááka proběhla tak nějak absolutně mimo natáčení. Hardy podle mě taktéž nijak extra nezářil, ale špatné to v žádném případě také nebylo. Záporák stál za starou bačkoru, ale chápu, že tohle byl takový seznamovací film. 70 % na pohodu, maximálně se těším na další díly a doufám, že nechají Venoma trošku víc zazářit. ()

Boyled

Marvel opět nezklamal. U filmu nebyl čas se nudit. Akce i vtipné momenty film rozhodně splnil, jen vzhled samotného Venoma mohl být krapet propracovanější. ()

Ricky.Bobby

Nebylo to ale vůbec špatné vám povím, ano bylo na to vidět že to bylo točené jako eRko a trošku tomu škodí že to ve finále není. A doufám že na případném bluray tam bude i ta vystřižená půlhodinka ale i tak to poskladali dobře a já se bavil. Tom Hardy je prostě skvělí a na něm to celé stojí. Za mě solidních 8/10. ()

dati

zábavný film videný v kine v galánte 05/10/2018 21.30 dialógy toma a venoma nemali chybu, ich vzťah sa postupne vyvíjal.. "pretty much zero".. "pussy".. "loser like you".. hláška na hlášku.. ináč dosť drsná narážka na tyrana putina v kremeli, mladý terorista konal presne ako voloďa.. ()

Neries

čakal som že to bude poriadne nadupane akciou a aj dosť strašidelné pretože obsah je napisany Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor ale strašidelne to nebolo vôbec akčne tiež moc nie ani thriller ani sci-fi bola to hlavne komédia čakal som anti-hrdinu ale spravily z toho komediu ktora bola aspoň celkom dobra dufam že 2 časť bude lepšia ale aj tak to bolo celkom dobre lebo som sa smial skoro cely film 7/10 ()

Lucinda458

Když tak pročítám všechny ty komentáře s nízkým hodnocením, jsem ráda za jednu věc: do kina chodím naprosto bez očekávání a bez porovnávání s čímkoli. To je taky důvod, proč jsem si Venoma užila na 100% a po delší době odcházela z kina maximálně spokojená - humor, akce, drobné lekačky, perfektní pošťuchování Venoma a Eddieho. Na konci luxus soundtrack od Eminema. A mezititulková scéna? Chci víc a doufám, že dostanu víc. :) ()

teekanee

Slabých pět hvězd, přesto opravdu dobrý film. Nenechte si zkazit zážitek dementama z Rotten tomatoes nebo IGN, prostě celkově všemi americkými medii, který dávaj film 4 z 10 a podobně, jelikož by to nemohlo být dál od pravdy. Ano, s Rkem a nesestříhanou verzí to pravděpodobně mohlo dopadnout lépe, přesto jsem byl po odchodu z kina potěšen. Začnu negativy. Hlavní záporák mi přišel nesympatickej ve špatným slova smyslu a vyloženě mě iritoval, finále bylo takový uspěchanější a celkově takový moc poklidný, co musím vyzdvihnout je charismatickej Tom Hardy, kterej si to prostě davá. Film je opravdu spíš taková komedie a Hardy v tom exceluje. Právě vztah Venoma a Eddieho je alfou a omegou tohoto filmu, jejich vzájemný dialogy jsou většinou šíleně vtipný a cool. Akce je taky nadprůměrná a závěrečných 5 minut filmu jsou nahláškovaný jak prase. Konec dobrý všechno dobré. 80% ()

barsy

I přesto, že jsem si byla kvalitou filmu po zhlédnutí traileru trochu nejistá a po přečtení prvních recenzí jsem si nebyla jistá už vůbec, tak musím říct, že Venom absolutně splnil moje očekávání. U filmu se rozhodně nenudíte, v poměrně depresivní atmosféře se i pobavíte, a i když jsem ze sálu neodešla se slzami v očích a melancholickou náladou, kterou by mně potencionálně přineslo hluboké filmové poslání, tak jsem si odnesla alespoň příjemný pocit ze slušně natočené oddechové Marvelovky. Film je solidně natočený, efekty stojí také za zmínku a o skvělém hereckém výkonu Toma Hardyho jsem ani na chvilku nepochybovala. U scénáře mi tak trochu přišlo, že ho snad někdo zmastil o svačinové pauze. Zkrátka mi dějová linie a zápletka přišly nezajímavé a jednoduché a myslím, že konkrétně postava Venoma v sobě skrývá mnoho potenciálu, který mohl být využit trochu více kreativně. Brutálnější scény vzhledem k věkové přístupnosti také nečekejte, tak nějak jsem doufala, že by tento film mohl být trochu ve stylu Logana, ale bohužel, ve změti všudypřítomné černé hmoty, jsem polovinu akčních scén ani nedokázala dešifrovat. No, nadupaný akční film úplně nečekejte, ale i tak si myslím, že je tento film povedený a fanoušci Marvelu, Toma Hardyho a koneckonců i všichni ostatní by tomuto snímku měli dát šanci. ()

ferdomravec

Je pravada že oproti Avangers - Infinity war, Captain america - Civil war a pod. je to len popcornova zabava, ale velmi slusna popcornova zabava na ktoru som takmer nesiel, lebo ... Lebo v traileroch sa to tvarilo ako nieco ine ... lebo prvotne recenzie hovorili niečo ine ... ale určite sa na tom slusne pobavite. Akurat si myslim ze je zbytocne ist na 3D. ()

Jewy14

Venom mě v globálu docela zklamal, možná jsem měl až příliš velká očekávání. Za mě největší pozitivum na filmu byly dialogy mezi Venomem a Eddiem, pak už to byly převážně digitální orgie... Celkově hodnotím 65% ()

HSGID

Tak pre mňa osobne fakt paradicka film na to ako je to všade kritizované a dokonca mi ani neprekážalo že to nebolo nakoniec s R ratingom. Ale bohužiaľ musím dať iba 3 hviezdy a to z dvoch dôvodov prvý zaporak fakt že nič moc a druhý celkom chaby príbeh ale čo sa týka akcie hlasok a Hardyho tak fakt že pecka ()

Harren

Venom bylo velmi milé překvapení. Nečekal jsem od toho moc, ukázky moc nezaujaly, Rko nenechali a pak také po prvních reakcích těch pánů "profi kritiků" z moviezone. Ale v kině jsem se bavil, začátek s Hardym trochu pomalejší rozjezd, ovšem Venom potom vše zachránil a krásně přirostl k srdci, snad se bude filmu v kinech dařit a vyslouží si další pokračování, také bych uvítal drsnější verzi, když museli více než půl hodiny střihnout kvůli přístupnosti. Dal bych 4*, ale na truc těm prvním kritikům ještě jednu hvězdu přidávám, tento snímek si to zaslouží. ()

H3D_kRu

nechtěl jsem na to vůbec jít, díky negativistickým komentářům který lítají od premiéry po netu, nakonec jsem tomu šanci dal, nic jsem nečekal, spíše jsem se bál a bylo to super, vřele doporučuji - zábava od začátku do konce ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony