Série(2) / Epizody(22)

Každý jsme nějaký. A každý jsme jiný. Ale vždy máme něco společného... Hlavními hrdiny seriálu Kdyby bylo kdyby jsou tři manželské páry z různých společenských sfér. Igor (Ján Koleník) a Adéla (Zuzana Fialová) nemají děti a žijí idylický život v domě s výhledem na celou Bratislavu. Užívají si peníze, které vydělali ne vždy poctivým způsobem. Tomáš (Roman Luknár) a Ingrid (Diana Mórová) mají šestnáctiletou dceru Mirku (Kristína Svarinská), krásný byt a slušnou práci. Nemají se úplně špatně, přesto jim něco chybí. Monika (Anna Geislerová) a Honza (Marián Miezga) mají tři děti, jsou s nimi natěsnaní v malém bytě a neustále se hádají. Osudy manželských dvojic se vzájemně proplétají. Na první pohled odlišné životy jsou ve skutečnosti úzce propletené rodinnými, přátelskými a mileneckými vztahy a vazbami. Jejich touhy a tajemství se den za dnem postupně odkrývají. (TV Prima)

Karja

Po viděném prvním díle dávám tři hvězdičky a jsem zvědavá, co se z toho vyklube. Prý nejdražší slovenský seriál? Uvidíme, čím překvapí. Zatím to zase tak špatné nebylo... ()

Tinush

První série byla prima, bavila mě, bavili mě herci a dějové zápletky, nicméně druhou sérii jsem doslova - a to díky Joj archívku - shltla, bylo to napínavé, splavné a hlavně mě dostávaly vtipné dialogy...herci je podávali tak reálně, že mi nedělalo problém jim jejich slova věřit..jo a fakt moc se mi líbila hudba - jak původní, tak i výběr různých songů, které děj podmalovávaly či doprovázely. Tentokrát bych řekla, že druhá série s přehledem první přebíjí :o) (a to není zas až tak časté).. ()

byk_1

Myslím, že to je povedený slovenský seriál, zajímavé zápletky a herecký výběr se taky vydařil. Takže mohu jen doporučit. je to konečně něco jiného, než Cesty domů a podobné sračky na motivy argentinckých telenovel.... Děkuji za druhou sérii :) ()

camomilla

Tak trosku jina vztahovka, docela i zajimava - vzhledem k tomu, ze je to televizni jednohubka. Cerstvy vitr mezi kulisove nekonecne serialy. ()

ZZVOLY

zatial po prvom diele velmi slušne,dobre herecke obsadenie a celkom fajn dialogy zo života.velke plus za kameru a hlavne za skvely hudobny vyber pesničiek,najmä posledna skladba aj ked neviem od koho je sa mi velmi pačila! dufam že tvorcovia v nastupenom trende budu pokračovať a konečne sa budeme môct každy tyžden po dlhej dobe tešit na dobry a uspešny serial a nie na tie slataniny čo nam zatial tie naše televizie prinašali! Držim palce:)) ()

pidla odpad!

Pořád donekonečna to samé, nápad abys pohledal... Co na tom bylo tak drahé? Ta kamera jedoucí stále od nikud nikam? ()

REMUS_3

Som rád že som Keby bolo Keby dal akú takú šancu pretože si myslím že vela lúdi mu ju nedá už len z princípu. KBK bolo pre mna príjemným spestrením slovenskej seríalovej tvorby a taktiež aj celej našej zaspatej kinematografie. Dalo sa na to pozerat, dokonca ma to (čo som bol velmi velmi rád) pohltilo a celú prvú sériu som zbúchal za 2 dni a už sa chystám na druhú. Takže suma sumárum - konečne sa u nás natočil seriál ktorý sa nebál experimentovat a zájst aj kus dalej ako naše ostatné "fajnové" vecičky. A konečne seriál ktorý bol, čo sa technickej stránky týka, nadpriemerne kukatelný. Len tak dalej. ()

bettyragy

Seriál mě zaujal, pobavil. Vtipné zápletky, rychlý a svižný spád. Nekteré postavy jsou sice negativní,ale seriál nenudí. První sérii jsem shlédla najednou a těším se na další. ()

althinka

je samozrejmé, že seriály vždy budú stavať na vzťahových trojuholníkoch ... a pocit, že vidíte všetko na veľmi malej ploche zas znásobuje ozaj veľmi skúpa stopáž a počet dielov, čo ma osobne veľmi sklamalo, no na druhej strane som sa pri tom nestihla nudiť ... mnohé postavy ma dožierali, ale aj tak ho hodnotím vysoko ... a som rada, že sa na Slovensku ešte produkuje niečo pozerateľné ... má to myšlienku, má to spád ... prijala by som viac dotiahnuť pohnútky a dôsledky konania .... a ozaj seriálu dopriať ešte aspoň pár častí ... no mne osobne sa to proste páčilo :) a gro hercom som ich charaktery žrala s navijákom:) ()

Lady_Gaga

Děj je moc utahaný, jsou tam sice zajímaví herci, ale to je asi tak všechno. Kdyby z toho udělali film místo seriálu, bylo by to mnohem lepší. ()

Orech

Nie som milovník telenoviel. Ale zaujal ma kdesi kúsok tohto diela, nuž reku, pozriem... Ako milo ma prekvapila prvá séria, tak ma nasr... tá druhá. Obraz prvej série je výborný. Mórová, Paulovič, aj Fialová, ktorá je inak pre mňa afektovaná, tak tu jej rola sadla ako riť na šerbel. Luknár a Miezga pre pobavenie, pohoda. Ale ako to, že nedokázali dať dvojke ani len dobrú cestu, nieto smer??!! To bol čistý des. Fialovej sa nedalo veriť nič, ale chápem, v tak zlej úlohe sa s tým nedá moc čo narobiť, no postavám sa nedalo veriť nič, lebo sa úbožiaci máchali v absurdnom scenári s úplne rozporuplnými charaktermi, ktoré im neboli vlastné. No čistý chaos, len som žasla. Autor žiaľ zlyhal na plnej čiare. Tak nič, už zase nepozerám tieto naše seriály... ale 3 bodíky za výkony v jedničke si to určite zaslúži. ()

LVHD

Neviem prečo také malé hodnotenie. Seriál je po hereckej stránke úplne dokonalý. Adéla (Zuzana Fialová) poňala svoju rolu bravúrne, najmä v prvej sérií jej charakter postavy sadol na jednotku. Taktiež i zvyšok osadenia zohral svoju rolu k naprostej dokonalosti a nebyť Ľubomíra Pauloviča, asi by som dal i nižší počet hviezd, lebo on je "pán" herec a zahral to presne tak, ako sa od neho očakávalo. Kamera tu bola priam dokonalá, vedela vystihnúť uhol pohľadu, presný strih a menej zaujímavý soundtrack na seriál tiež na vysokej úrovni, kde boli skvelo vybrané skladby do deja. ()