Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

MichelSmith

Mám pocit,že tu cítim nalomené ego u 80 percent atestácií,čo je zhruba polovička ega ,Judíniovej,Banášovej ,Kramára a českého hokejového fanúšika a turistu po nášteve Luniku IX v dojme , že je to Petržalka a Stredné slovensko sa nápadne podobá na Ukrajinu s mapou Lomnického štítu a pátracím týmom v chrbte ,ale tak určite to nezabolí tak ako ked si váš sused kúpi nové kolo,nedajbože s kotúčovými brzdami! ()

sellsakul odpad!

Pčvna riadna to hej, ale tá šlapka Erika J. ...hmm... (možno keby som ju stretol neupravenú, tak sa jej zľaknem alebo sa vygrcám do smetláka, ale v smotánke vyzerá veľmi jebavo, ale aj tak to nič nemení na výslednom efekte, ktorý sa rovná ŽUMPE! ()

tommy187 odpad!

Smotánka je program, ktorý majú pozerať tí ktorých to baví. No nič to nemení na fakte, že je to maximálne nevkusný, umelý, zbytočný program, ktorý určite pozerá(va)ť nebudem. Judínyová využíva všetko, aj úplne najmenší prešľap nejakej "osobnosti" - ak sa tam nejaká ozajstná aj objaví. Viac dodávať nebudem. 0% ()

Jello Biafra odpad!

Vo vyspelom civilizovanom svete sú za celebrity považovaní spisovatelia, vedci, umelci či režiséri. V čiernej diere Európy zvanej Slovensko sú však za celebrity považovaní alkoholici, feťáci, zlatokopky (kurvy), tunelári či kadejakí primitívovia. Sledovať túto reláciu je čisté utrpenie a je utrpením sledovať hromadu imbecilov typu Braňo Mojsej či múmie ako Eva Máziková, ktorí sú považovaní za VIP. Toto nie je smotánka, ale Zakysanka po záruke, z ktorej môže človek dostať riadnu hnačku. ()

adamulefa odpad!

Toto ešte stále chodí v bedni??? Kto toto stále pozerá?! Kto!? (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Veď dokonca aj moja babka nenávidí Smotánku. Keby som si mal vybrať tak namiesto tohoto mi pustite nejakú random telenovelu. Tam ide aspoň o voľačo. ()

KoRner odpad!

Ten najhorší a najodpornejší bľuvajz čo nám televízia dala. Oproti tomu je "Na streche" program storočia. ()

Greenpeacak odpad!

Hmm pochybujem, že slovenský národ je zvedavý kto s kým chodí, kto sa s kým rozišiel, kto čo trápne spravil atď. Toto je výplod veľmi zvrátenej mysle. ()

Paity odpad!

Slovenská obdoba všech těch Top Starů a podobných pitomostí, bez kterých bychom se měli obejít za normálních okolností. To by ale lidé nesměli neustále kupovat Blesk a podobné zážitosti. ()

Angelino odpad!

Ak sa potrebujem dostať zasa do nepochopiteľnej reality a chytať sa za hlavu, baviť sa na sebe ako niektoré veci jednoducho nepochopím a zároveň obdivovať tých, ktorí v takomto obsahu nájdu niečo pre seba, je málo lepších relácií :) ()

kebom odpad!

MM_Ramone tu napísal komentár, ktorý mi hovorí z duše... "šarmantná moderátorka Erika Judínyová" - dostal som záchvat smiechu, hahahahaha! ()

Cement73 odpad!

kto vlastne nazval tych pajacov vystupujucich v tejto ubohosti smotankov? este aj tie otazky ktore sa im kladu su na hranicy senility. Hruza ()

gumolit odpad!

Blbá blondatá moderátorka , ktorá dáva blbé otázky a ešte plno našich ksichtov akože celebrit , ktoré vidno každý den!!Koho zaujíma čo kto kedy zjedol a čo kedy vypil a ským si to rozdáva??Totálna ôbohosť ()