Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

GTS_PUNK odpad!

Pravdepodobne najhlbšie dno toho, čo sa dokáže na Slovensku dostať do televízneho éteru. Hlboko pod všetkými hroznými a nezáživnými štúdiovými seriálmi leží počin, ktorý sa nazýva Smotánka. Či už je sladká, kyslá alebo na šľahanie, jedno je isté. Zaručene vám z nej bude zle. Keď občas pri mojom raritnom sledovaní televízie natrafím práve na túto reláciu, nestačím sa čudovať, čo vidím. Zábery z večierkov, kde chodia všetky rádoby celebritky s falošným úsmevom na perách a akože sa radi vidia. Hádžu pohľady do kamery, cez ktorú vidíte ich pokrivené egá a chýbajúce chrbtové kosti, zatiaľ čo do týchto záberov akýsi hlas číta ceny ich norkových kožuchov a latexových čižiem. Bežným obsadením relácie sú: silikónové sliepky, prominentní doktori, mafiáni, zlodeji, postmonopauzálne rárohy zo Slovenky, extravagantní vyžehlení seladóni, riaditeľky módnych prehliadok, postaršie páry vyžierajúce švédske stoly na Plese v opere a stovky ďalších zjavov, na ktoré by bežný Slovák najradšej napľul chrachel vytiahnutý až z päty. Celú túto estrádu navyše manažuje moderátorka, každý týždeň oblečená do niečoho, pričom si poviete "Čo to má, k*rva, na sebe?!" Smotánka je reláciou - žumpou o žumpe. Je to prehliadka nechutného luxusu a na Slovensku výsmech obyčajnému, slušne pracujúcemu človeku. Odpad, odpad a ešte raz odpad. ()

SKreyn odpad!

No tak toto je totálny odpad! Výsmech obyčajných ľudí. Keď prepínam programy a náhodou vysielajú toto, tak hneď mi je zle, preč s tým. Mali by to zrušiť, však koho to zaujíma, že kto si kúpil šaty za niekoľko tisíc euro alebo podobné veci? Mňa nie. ()

haffen odpad!

Henten zbohatlík s tamtou kravou boli na pive, Ďurianova bola prichytená s rožkom v ruke, Marcin si pristrihol fuzy - čo sa skrýva za tak zásadnou zmenou? Króner bol v obchode so susedou - je to jeho milenka? Flašikovu sme pristihli nenamaľovanu.... pre milostvého pána Boha!!! Pre koho je toto dobré?! A aby toho nebolo málo, tak vás celou reláciou sprevádza natvrdlá panička Judínyova, ktorej by som nedal ani 5 centov. Nožík mi vystreľuje. Určite top produkt z naších končín (zo zápornej strany). Odpad! 0% ()

3mates33 odpad!

Áno, všetci chceme počúvať a pozerať sa na bohaté slovenské "celebrity". Mne je jedno či sú bohatý, a jak to dosiahli to bohatstvo , a tak ďalej.... Len tento program je *odpad* ()

monikka87 odpad!

Kým tam bola Hablovičová, aspoň sa to tvárilo, že to má nejakú úroveň. Erika J. to nedokáže ani len predstierať. Totálny hnoj! ()

Mire odpad!

Mňa absolútne nezaujíma čo robí slovenská "smotánka", zazobaní snobi, podnikatelia, a iná kvázi vyššia spoločenská vrstva, na to ja môžem zvysoka nasrať a Judínyovú s tým jej afektom už treba konečne "dať dole"!! Ale tomuto programu nepomôže ani výmena moderátorky, lebo je prehnitý už len z princípu... ()

arbeit odpad!

Áno je to krásne zažiť z domova ten luxus aký bežný plebs neokúsi. Škoda že to nie je vo FHD v 3D, to by bola krása...A pán traubner ako sa vám tancuje? ()

RigorMortis odpad!

Pretože Slovač chudobná sa iste poteší, ak uvidí, ako sa nejaká slovenská superbohatá celebrita opila na mol na párty na kamarátovej jachte... Do toho ešte vychudnutá moderátorka s výstrihom po kolená a máme o program postarané. ()

helrohir odpad!

Nechápem, že niekoho vôbec baví pozerať sa na niečo také, ako sú zabávajúce sa a poväčšinou ožraté celebrity?! ()

Nightmare89 odpad!

Pre Smotánku je symptomatické, že keď chce človek vidieť aktuálny obraz našej spoločnosti a hodnoty, ktoré v nej prevládajú, nepotrebuje sledovať žiadne filmy, divadelné hry a pod., bohate mu stačí pozerať túto KOKO****! ()

Wooke odpad!

Neviem, prečo som ohodnotil tento rubbish. Asi som musel. Zbytočné, zbytočné a zbytočné...ale nie tento komentár, ale táto relácia. ()

PATWIST

Pozerať sa na vymaľovanú Eriku Judínyovú upravenú o rôzne efekty zosvetlenia atď. je nič moc. Načo vravia značky celebrít keď ich aj tak vipípajú? ()

ac1976 odpad!

100 ročná vykopávka, ktorá sa tvári ako tínedžerka a oblieka ako prostitútka moderuje túto príšernosť v ktorej spovedá "celebrity". Ale čo by sme chceli keď u nás je celebritou každá príšera, ktorá kecá chujoviny v rádiu, alebo hocijaká kurvička, ktorá číta text z čítačky a po večeroch slúži ako trtkací trenažér pre zbohatlíkov, prípadne štetka, ktorá vrhla x-tého potomka nejakému multioteckovi. Ak túto sračku niekto pozerá pravidelne, potrebuje odbornú pomoc. ()

krasomama odpad!

Krčmové vulgarizmy najhrubšieho zrna sú nahradené hviezdičkami: Tú ********* **** Eriku Judínyovú s jej IQ akvarijnej rybičky a *********, primitívnym štýlom moderovania už dávno mali poslať do ****!!! ()

Unterschleif odpad!

Relácia o celebritách v ktorej žiadne celebrity nie sú. Update: Preboha... na moje prekvapenie túto reláciu ešte stále vysielajú! Je 28.9. 2013 a ja sa bohužiaľ nachádzam v rovnakej miestnosti ako televízor na ktorého obrazovke beží tento horor. Neviete mi niekto poradiť či mám volať políciu alebo záchranku? Je to ešte horšie než bolo. Niekto by mal upovedomiť vedenie markízy, že ich program je nepozerateľný. ()