Epizody(8)
-
Les Damnés (S02E01)
-
Seuls contre tous (S02E02)
-
Tous pour un (S02E03)
-
Chèvres et chacals (S02E04)
-
Infiltré (S02E05)
-
Mère et patrie (S02E06)
-
Au nom du pire (S02E07)
-
4 moins 1 (S02E08)
Hrají
Jean-Hugues Anglade
Francie
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
John Adams (2008) (seriál)
Nicolas Duvauchelle
Francie
Nejlepší seriály:
Black Hearts (2023) (seriál)
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Černí motýli (2022) (seriál)
Karole Rocher
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Joseph Malerba
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Vzestup černé země (2018) (seriál)
Sophie Broustal
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Rastignac aneb ctižádostivost (2001) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Hubert Koundé
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Samuel Le Bihan
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Vlčí instinkt (2014) (seriál)
François Levantal
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Purpurové řeky (2018) (seriál)
Elodie Bradford (2004) (seriál)
Dimitri Rataud
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Geoffroy Thiébaut
Francie
Nejlepší seriály:
L'allée du roi (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Yann Babilée
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Bídníci (2000) (seriál)
Rastignac aneb ctižádostivost (2001) (seriál)
Annie Mercier
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Vesnice ve Francii (2009) (seriál)
Irma Vep (2022) (seriál)
Marc Citti
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Komisařka Florence (2015) (seriál)
Rani - princezna rebelka (2011) (seriál)
Francis Renaud
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Spotless (2015) (seriál)
Vesnice ve Francii (2009) (seriál)
Martial Bezot
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Mír v Marseille (2023) (seriál)
Jusqu'au dernier (2014) (seriál)
Farid Elouardi
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Rani - princezna rebelka (2011) (seriál)
Pascal Demolon
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Vesnice ve Francii (2009) (seriál)
La Mante (2017) (seriál)
Alain Figlarz
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Ludmila Mikaël
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Detektiv Giordano (2001) (seriál)
Manuel Gélin
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Formule 1 (1988) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)