Croodsovi

• USA The Croods (více)

Croodsovi jsou pravěká rodina, která přežívá jen díky pevně stanoveným pravidlům a ochraně taťky Gruga. Tato pravidla sice rodinu chrání, ale zároveň zakazují všechno zajímavé a zábavné, to si aspoň myslí dospívající dcera Iška, která má tendence pořád běhat venku, vzhlížet ke slunci a dělat podobné nesmysly. Díky tomu se seznámí s mladým chlapcem, který dlouhou dobu přežívá sám, je geniálním vynálezcem. Mladík Išce sdělí, že oblast, kde momentálně žijí, se chýlí k zániku a všichni by ji měli opustit. Brzy se jeho slova začnou naplňovat a Išce nezbývá, než pokusit se přemluvit svého tvrdohlavého otce k opuštění jeskyně a odchodu pryč. Rodinu čeká velká zkouška, ale také největší dobrodružství jejich života. (TV Nova)

Marshal22

Parádní filmeček u kterého jsem se fakt dobře zasmál. Napětí, zábava, akce je tam prostě všechno proto, aby vás to natchlo. Návic opět se mi potvrdilo, že animáky ve 3D jsou prostě luxusní ! ()

SJS

Milé překvapení. Gagy vtipné, nasmál jsem se dost, což se většinou posledním srovnateným animákům moc nedaří, vizuální stránka povedená. Nápadité, bez hluchých míst, stařenka übercool. Pochvala tvůrcům. ()

Dr.Zed

Božský to snímek, nečekal jsem tak extrémně vtipný příběh. Tomu se říká dobrodružství rodinky. Taky se mi dost líbilo ztvárnění okolního světa, v kterém rodinka Croodsovích žije, samí prapodivný zvířátko. Prostě mohu jen doporučit, vyplatí se na tento snímek zajít do kina pro neutuchající zážitek z dobrodružství rodinky Croodsovích. (Kino, 3D, dabing) ()

dalfy

Moc se nám to líbilo. Já šla do kina s nevědomostí o čem film je. Všem se nám to líbilo - humor a krásná animace hlavně v džungli. Jen jsme se zasekli na velrybě s nožičkama a létacích želvách - měli jsme téma na cestu domů. Myslím, že film si užijí různé generace. Jen nevím kde ježíšek bude shánět toho tygra :) ()

hajner

Na začiatok sa chcem všetkým ospravedlniť keď poviem,že plný počet dávam hlavne kôli návšteve kina poprvý krát s mojim 4ročným synom. Jeho výraz spokojnosti ma zaujímal viac ako film:-) Ale ničmenej film bol brilantný a stále sa v ňom niečo dialo a tak dokázal udržať pozornosť môjho neposedného syna. Vtipné tak akurát a nádherne farebné. Neviem kedy naposledy bolo v rozprávke toľko scenérii. ()

lavahorsecz

Nevím, kdo dělal trailer k tomuhle filmu, ale zdá se mi dost špatný. Nebýt toho, že jsme opravdu nevěděli na jaký film zajít do kina a odreagovat se. Nikdy bych tento film neviděl. Croodsovi jsme vzali vlastně tak trochu na milost. Tento animák je velice vtipný a předčil naše očekávání. Vlastně jsme skoro nic neočekávali, jen jsme chtěli na něco do kina, a poslední dobou není moc co vybírat. Pro lidi co jsou odrazeni trailerem jako jsem byl já,nedejte na to. Zažijete zde spoustu zábavy. Párkrát jsem se opravdu slušně zasmál, což se mi u animáků moc nestává. Nevím, ale jestli je to uplně pro děti, těžko říct. 3 a půl* Animák s prvky doby ledové obleva, místama až moc a lehkých nádechem avatara Vás příjemně pobaví.Na druhou stranu, žádná revoluce to není. Putování z bodu A do bodu B, kde po cestě zažívá partička spoustu dobrodružství a problémů. Na 4* to není, ale na 3 taky ne. Je to Vážně něco mezi. ()

Lucyyys

Croodsovi jsou bláznivá pravěká rodinka, která rozhodně pobaví, hlavně tatík Grug, který miluje svojí tchyni :-D Na můj vkus to vše bylo ale moc předvídatelné. Jinak se mi moc líbí propracovaná animace, příroda je krásná a některá prapodivná zvířata jsou taky bezva. 3D efektů mi přišlo poskromnu, ale bylo tam pár dobrých, to se musí nechat. Prostě pěkná pohádka, to ano.Ale na víc než tři hvězdy u mě prostě ne. ()

MasterC2D

Pro mě skvélá zýbava jako poslední dobou málokterý animák nabídl, 3D docela povedené - tzn. nebylo příšerně tmavé a nepřehledné ale takové laskavé, a přidalo tomu šmrnc. Jinak klasika, úžasné zvířátko, předvídatelná příběh, ale i tempo a dobré nápady. 92% ()

Herbert007

Možná nejlepší animák co jsem viděl od dob Shreka, moc milé překvapení a extrémně nápaditý a zábavný film pro všechny věkové kategorie. Námět je od Johna Cleese, tak možná i proto dost humoru je černějšího než by člověk čekal od rodinného animáku. Zvířátka a kytičky úplně vymazlený - jenom v těch biologických druzích je tolik kreativity že jiným by to vystačilo na několik filmů... ale nechápu ten překlad názvu - "Croods" jsou přece "Croodovi" a ne "Croodsovi"?! ()

Epikuro

Chápu, že se DreamWorks snaží přiblížit svou prací vnímání dnešního diváka, u kterého forma tolik předbíhá obsah, ale postavit příběh na obraze a na emocích prostě není přinejmenší pro určitou část publika, která byla zvyklá přijímat informace předně z analytických zdrojů dat jako jsou noviny, rozhlas či knihy, zcela dostatečná. Pojďme si to raději vyříkat hned takto dopředu. My analytici jsme stále ještě ti, co drží rodiný rozpočet my rozhodujeme zda utratíme peníze za Vaši či jinou práci, takže věřím, že do budoucna se od Vás již nenaději takto plytkého příběhu s rozsáhlejší sbírkou klišé, jenž je sice postaven na velmi slušně vyprofilovaných postavách, které umějí nabudit emoce, a velmi formou fascinované grafiky, ale obecně vlastně návštěva jeho promítání divákovi vyjma sledování emočně-vizuální šarády nic nepřináší. PŘEJI HODNĚ ROZUMU DO DALŠÍ PRÁCE. ()

Storm

Po dlouhé době opravdu zábavný animák, který má navíc i poučný charakter týkající se soudržnosti rodiny, a že změny nemusí být špatné. Opravdu skvělá podívaná. ()

runyoufools

"Road movie" prehistorickej rodiny, ktorá rieši problémy s ktorými sa stretávame aj v dnešnej dobe. Pre mňa, ale priemerný animák, ktorý určite nesklame, ale bohužiaľ ani nenadchne. ()

Gmisiycs

Jeden z nejlepších animáků. Plný vtipu, lidskosti, akce. Téměř neplagiuje. Prakticky není co vytknout, snad kromě zde v komentech zmíněného závěrečného patosu. Přesto, za pár posledních let je to zázrak! Když si jakoukoliv mnou nalezenou chybku představím vylepšenou, film by tím utrpěl. Tomuhle čepuji plnou, zvlášť poté co jsem viděl odfláknutý příběh "Letadla". Vzpomenete na má slova: Takovéto kusy se budou dařit zfilmovat čím dál méně a za pár let i hvězdoskrblíci ještě rádi zaskačí přisypat něco ranku. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman