Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

PatrikP4

Dobrá komedie člověk se doopravdy zasměje... Adam, Jennifer, Brooklyn, Nick záruka zábavy... Nehledě na to že na Brooklyn a Jennifer se hezky dívá... Není to úplně stejné ale hodně se to podobá Dovolené za trest se Sandlerem nebo ne? ()

Kackas

Skvělá komedie s Jennifer Aniston a Adamem Sandlerem, která se ukázala jako skvělá dvojka. Vůbec děj celé komedie byl zajímavý. Skvěle předstíraná hra na ex-manžely Adama a Jennifer pobaví. Nechybí ani akce a šílený bratránek Dolf, který skvěle baví po celou dobu komedie. Filmová dcera od Jennifer Aniston také baví svou prostořekostí a drzostí . Celá tato komedie (doslova) zasazená do prostředí Havaje velmi pobaví, prostě taková ta odpočinková komedie na kterou se těšíte až si ji zapnete a pobavíte se. Za mě 5 hvězd. ()

TonoM

Jennifer Aniston je prostě skvělá herečka, mile překvapil i vtipalek Sandler. Výborná práce Dugana dělá z filmu trhák a jednu z nejlepších romantických komedií roku 2011! 80% ()

Nugat

sice stokrát opakované momenty, ale má to vtip i švih - ústřední čtveřice plus Nicol Kidmen umí pobavit ()

cobislav

Když už jsem jednou za čas přinucen podívat se na romantickou komedii většinou moc nečekám. Přesto jsi myslím, že Just Go with It je jeden z těch nejoriginálnějších. Nutná porce klišé a happyendu byla podána v té nejpřijatelnější podobě. Tímto se stále krásná a půvabná Jennifer pro mě vyšvihla na vrchol romantických/rodinných komedií, protože společně s We're the Millers i tento snímek řadím k těm nejlepším v této kategorii. 70% ()

Hilly

Kouzlo kompromisu. Proč? Romantika, na kterou můžete vzít ženu, ale zároveň zabaví i vás, muže. Pohodové hlody, štěkající ruka, sexy postavy, Hawaj, dětský humor. Pokud se podíváme do hloubky, je to velice zábavná komedie o tom, jak se člověk může zamotat do lži, která ho pak stojí statisíce, ale ve výsledku nelituje, jelikož na něj čeká happyend, o kterém neměl celou dobu ani šajn. ()

hn253

Pěkně americky přiblblý film, který drží nad vodou koukatelnosti pouze dámské představitelky, hlavně Jennifer Anniston. Divím se, že se uvolila v něčem takovém hrát. Sandler je tlustý a celkově nemožný a jeho kamarád vyloženě škodí a leze na nervy. Recenzi píšu asi uprostřed filmu a vůbec nevím, jestli ho zvládnu až do konce.......nezvládla. ()

Leník

Je to celé děsně průhledné a neoriginální, ale pár vtipných momentů tam bylo. Akorát vybrat na roli šedé myšky, která se změní v sexy kost, zrovna Jennifer Anniston, to nedává moc smysl, protože ta je sexy i v pytli. Nakonec mě nejvíc bavila Nicole Kidman... ()

Sirpusak

U nás ten, kdo neviděl zkus mě rozesmát jako by nepatřil do rodiny. Film se v průběhu let stal jakousi rodinnou filmovou klasikou a jakmile ho nevidíme minimálně pětkrát za rok je něco špatně. Film už znám úplně nazpaměť a pravděpodobně bych ho dokázal celý sám předabovat, ale stejně i když ho vidím po sté, tak vždy dokáže dostát svého jména a zaručeně mě rozesměje. Film je ostatně jako všechny sandlerovky hrozně prvoplánový a už v páté minutě víte jak dopadne. Jenom blázen by totiž upřednostnil nějakou napíchanou blondýnu před nestárnoucí kráskou Jako je Jennifer Aniston, zvlášť ještě když se ukáže, že i v těch plavkách je Devlin mnohem přitažlivější než její o 20 let mladší kolegyně. K prvoplánovému scénáři se přidávají i neméně prvoplánové vtípky, kde samozřejmě nesmí chybět i nějaké ty o hovnech a o penisech. Teď se omlouvám všem těm, kterým tyto vtípky přijdou trapné a dětinské, ale já mám prostě občas náladu na film kde chlápek zvedá kokos půlkama. Přesně tohle na tomhle filmu miluju. Na nic si nehraje a servíruje vám jeden „laciný“ vtípek za druhým, ale přesně od toho si myslím komedie vznikly. Abyste zkrátka na chvíli zahodili všechny starosti a u filmu se hlavně pobavily. Zkus mě rozesmát tohle splňuje na jedničku a je to zkrátka ten typ filmu, který vám vždycky dokáže vykouzlit úsměv na tváři.  Společně s 50x a stále poprvé se řadí mezi mé oblíbené sandlerovky, což vlastně znamená mezi top komedie celkově. Adam Sandler je zkrátka král komedií a i v tomto filmu to znovu naplno dokázal. ()

Dawe2

Spíš úsměvné než k smíchu, přesto výborně baví. Jak to bude je jasné prakticky od začátku, přesto to nenudí. Víte co bude a přesto vás baví se na to dívat. To vše vidím jako velký úspěch. K tomu herecky uvěřitelné, vlastně spíš výborně zahrané. Děti uvěřitelné. Ono to prostě funguje, na dvanáct let starý film je to myslím velký úspěch a hodnocení je oprávněné. Ps: Ta ovce fakt pobavila, jak kus hadru :-D. Byla to sranda, romantická sranda s nezkaženým koncem, myslím, že podobné é filmy dnes chybí. Mimochodem tenhle druh humoru celkem můžu. Doporučuji. ()

Lilith03

Dlouhé roky byl tento film jeden z mých nejoblíbenějších a byť ho předčili už nějaké jiné, je to minimálně můj nejoblíbenější film s Adamem Sandlerem, kterého mám jako herce moc ráda a vždy se postará o nálož legrace. Jenifer Aniston snad netřeba zmiňovat, mám ji moc ráda a v tomhle filmu doslova zářila. Komedie zkus mě rozesmát nás seznamuje i s mladou Bailee Madison, která nám už jako dítě ukázala, že o ní ještě uslyšíme. Bavila mě zde i fantastická Nicole Kidman. Moc se mi líbilo prostředí Hawaie, vtipné momenty a konec filmu pobavil. Za mě fajn komedie pro nudný večer, tenhle film zvedne hned náladu. ()

Ailly

Netajím sa tým, že Aniston je jednou z mojich naobľúbenejších herečiek. Všetko hrá na jednu strunu, ale ja sa toho nie a nie prejesť. Navyše, čím je staršia, tým jej to viac sekne. Sandlerovky mi nevadia, pokiaľ nie sú fekálne a nechutné - a táto našťastie nie je. Škoda postavy Eddieho, vtlačeného do príbehu nasilu aby produkoval lacné fórky, a jasné, odzačiatku vedieť kam spejeme, ale ako celok veľmi vydarená komédia. A Brooklyn Decker - hrdinský počin skúsiť si to na plátne, no dúfajme že to bolo naposledy. V dialógoch ako z čítačky a ja som teda len žena, ale až taká úžasne krásna tiež nie je. ()

stefano

Doufal jsem, že Sandler přiletí s kavalerií vtipů, které rozesmějí mé mladší já. Doufal jsem, že alespoň Jennifer Aniston vyburcuje mé jarní únavou letargické hormony. Doufal jsem, že aspon NĚCO zajímavého se v tomto romantickém cajdáku stane. Ale kdepák. Teď po skončení filmu jen doufám, že zazvoní budík a já se probudím z noční můry nazvané (zřejmě opilým českým distributorem) Zkus mě rozesmát .Režisér Dennis Dugan by nenaučil ani kočku chytat myš, natož aby z jalové historky vytřískal něco víc, než jedno velké cliché načančané pár vtípky posbíraných někde před základní školou. ()

ButterflyEl

Zkus mě rozesmát? Adam se snažil, zopakoval několik svých starých vtípků... ale příliš neuspěl. Na druhou stranu velikým plusem této romantické komedie je Jennifer Aniston. Nejenže na svůj věk vypadá naprosto božsky (snad i líp než ta o 20 let mladší Palmer), ale navíc svou roli zahrála bravurně. Bohužel chemii mezi ní a Adamem jsem nějak nepostřehla a když už, tak jen z její strany. Možná mi k sobě tihle dva prostě nejdou. Film nezklamal, ale ani nenadchl. Proto 3* ()