Bolek Polívka a Pavel Liška uvádějí přímý přenos slavnostního předávání výročních filmových cen. Oba držitelé Českých lvů si spolu již zahráli ve filmech Pupendo, Vyhnání z ráje a Štěstí, ale moderovat spolu budou poprvé. Jako hosty si pozvou oblíbené filmové dvojice z řady českých filmů. Diváci se mohou těšit i na to, že na vlastní oči uvidí oba populární herce tak, jak je dosud nikdo, včetně jich samotných, neviděl. (oficiální text distributora)

Maynard.

Viděl jsem druhou polovinu a musím říct, že mě dou Polívka-Liška velmi, ale opravdu velmi bavilo. Hodně jsem se chlámal u jejich Kolji, to byla opravdická pecka. Především teda Liška mě hodně bavil, s čomrdanem nebo ve vodě volající bábušku :o). Z Polívky se s postupem času stává hodně slabý vývar, je vidět, že si na tý Moravě dává slušně do trumpety :o). A co mě hodně potěšilo, tak že byl nejlepším filmem vyhlášený jediný, který jsem z těch všech oceněných viděl :o). To je ale náhodička :o). Mimochodem, byl to Protektor. Čijááá ()

lskala

Velké zklamání! Od dvojice Polívka/Liška, bych čekal mnohem větší porci zábavy, než trapné parodie na filmy. Jediná povedená byla ta na Pelíšky. Celkově - NUDA!!! 40% - 2** ()

bari68

Nominácie očakávané.Trofeje asi tiež.Ale hlavne skvelá zábava!Paródie Polívky a Lišky nemali chybu.Najlepší ročník Českých levov. ()

cab

(Bolek Polivka a Pavel Liska) tvori dohromady sympatickou dvojici, ale nohy jim podkopava scenar a momentalni neschopnost improvizovat na urovni, ktera by byla lepsi nez prumer. I tak se jedna o sledovatelnou zalezitost. Ceny byly az na par vyjimek rozdany spravedlive. 45% ()

Paity

Začátek 21. století zastihnul Českého lva téměř vždy v doprovodu Bolka Polívky nebo Jaroslava Duška. A možná, že to tak bylo dobře, bůh ví, co by přišlo místo nich. ()

blues

Já si nepamatuju, že by Lvy kdy moderoval někdo opravdu vtipný. Když se Vachler tak vychloubá tím, že okukuje zahraniční festivaly, tak fakt nevím, kam se dívá. Tohle je komerční dvouhodinovka nudy, s trapnými "vtipy". Když chce někdo suché vtipy, ať je okouká třeba od Monty Pythonů. Polívka, Dušek nebo Liška opravdu nejsou dobří moderátoři ( a to ještě netvrdím, že jsou dobrými herci...) ()

Zombi

Nečekaně mi přišel mnohem trapnější Polívka než Liška, ten naopak celkem pobavil, když zůstal na chvíli sám bez Polívky. Ale stejně jsem to nedokoukal. ()

AIMÉE

Aspoň, že to dobře účinkovalo jako zvuková kulisa. Nicméně jsem to čekala o drobet lepší než loni. Bohužel ani Liška to nezachránil. ()

arcticsky

Nechápu celkové nízké hodnocení. Bolkovsko - Lišákovské parodie neměly chybu. Všichni ti rádobyintoši co dávají odpad ať jdou do ...... ()

Akana

Byly tam i světlé chvilky, ale celkově světelné roky za bezprostředním, nápaditým a vtipným Budařem z nominačního večera. Mělo to být obráceně. ()

Heavyman

Lepší než obvykle a na to, že Lišku opravdu nemusím, tady mne i párkrát pobavil, jen nevim proč ze sebe dělá už tolik let dokola dementa. Bolek mi přišel nějako střízlivej. ()

deepspace101

Jeden z mála televizních pořadů, které mě ještě baví sledovat. Líbí se mi jeho střídmé pojetí, na zbytečnou pompéznost a falešné pozlátko nejsem zvědavá. Pavel Liška i Bolek Polívka se jako moderátoři celkem drželi a jejich předtočené scénky neměly chybu (obzvlášť Kolja a Zapomenuté světlo). Vadily mi jen dvě věci: Byla bych ráda, kdyby ocenění mohli říci více než jednu větu, aniž by jim někdo skočil do řeči s tím, že "přetékají do basketbalu". Děkovačky, jež by obsahovaly třeba i nějakou tu hezkou myšlenku, se tedy téměř nekonaly. Druhá výtka patří "kašpárkovské" kulturní vložce. Nevím, jestli měla i jiný než "umělecký" význam, přiznávám, že mi možná unikl, poněvadž jsem si během ní raději zašla pro čaj, ale co se podobných hudebních příspěvků týče, já bych uvítala spíše skutečného umělce, který má světu co nabídnout. Brala bych klidně i muzikanta z ulice, hlavně ať jeho vystoupení působí upřímně, opravdově a od srdce. Nevyžaduji formální dokonalost, mnohem více si vážím odvahy a nápaditosti. ()

Redix odpad!

Vachler už by to měl zabalit. TRAPNOST nad TRAPNOST, to je český lev. Ožralej Polívka a dementní Liška tomu nasadili korunu. ()

peteriko

Dvojica Polívka+Liška bola vo filmových skečoch úžasná ale ako moderátori predviedli aj zopár trápnych situácií. Český lev má stále klesajúcu tendenciu kvality. Je to odovzdávanie najprestížnejších českých filmových ocenení a preto by si to malo zaslúžiť aj nejakú úctu resp. kvalitnú šou ktorá by kľudne mohla mať aj 3 hodiny. Tento rok to bolo veľmi urýchlené. Sklamalo ma, že sa neobjavili ukážky z filmu v kategóriách Nej. Herec VR, Nej. Herečka VR a Nejlepší Hudba. V roku 2008 tieto ukážky boli a hlavne vďaka nim som sa dostal ku Karamazovým. Tento rok ma zaujal len Protektor a aj to len z veľmi malej časti, lebo tých ukážok bolo naozaj málo. Na odovzdávaní ma potešila jedna vec a tou bolo najmä víťazstvo Ladislava Chudíka v kategórií Najlepší Herec VR. Gratulujem majstre! ()

ChickenPate

Polívkův výkon se mi nelíbil vůbec, Liškův o trochu víc, jako moderátorům se jim to nepovedlo. Parodie na Kolju byly světlé momenty, kterých na 115 minut nebylo mnoho. ()

Ravic odpad!

Opět bez překvapení. Bez nápadu a rozpačité jako všechny podobné akce tohoto druhu u nás. Prostě to neumíme. ()

Tinaa

Hrůza. Alespoň nějaká ta hvězda za některé nominované, protože ve srovnání s jinými to bylo o něco hodnotnější. Bolek Polívka celý večer bravůrně zkazil, nemyslím si, že "Pavlíku, Pavlíku to nemůžeš, Pavliku, přiuč se.. No a Pavlíku" je vtipné nebo dělat z druhého svého syna, div že Liškovi nedal do pusy dudlík. (Dodnes si pouštím záznamy z jiných večerů, kde Liška moderoval sám a nemůžu se toho nejen já nabažit, takže ten Polívka tam mě upřímně mrzí). Takže jediné, co stálo za to, byla ta scénka toho telefonátu ve vaně. Ta byla fakt fajn. ()

Idealista

Díky Bohu ! Konečně jsem vydržel od začátku do konce ( a proto nedávám zasloužený odpad ! ) . Ještě že jsou pryč časy " fenomenálního" Jardy Duška . Je pravdou že jsem se nudil , nesmál ale kupodivu jsem to snášel . Jediným potěšením bylo zasloužené ocenění Ladislava Chudíka ( za vedlejší roli Ps. v Hřebekově růži podal nejpřesvědčivější výkon ) . Mé soukromné hodnocení : Nejlepší film roku Muži v říji ( žádný zázrak to není ale nejvíc mě oslovil ) . ()