Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

nervana

Humor při první půlhodině byl hodně drsný, někomu to může přijít už moc, ale nakonec se z toho vyklubala opravdu fajn oddychovka s příjemným koncem. Za čas se rád podívám znovu ()

HarryCameron

Nahliadnime do hláv scénaristov a režiséra.  - Takže čo to tu máme ? Obohraný námet s výmenou tiel, "komické" trapasy v koži toho druhého na začiatku,"dramatický" obrat o 180 stupňov uprostred, návrat do svojej kože a "morálne poučenie" na konci. Toto všetko tu už ale bolo aj predtým, čím to teda "okoreníme" ? No predsa fekálnymi scénami,aby divák nezabudol, že okrem malých detí sa dokáže poriadne vysrať aj pekná baba. A ako bonus : každá žena, ktorá chce byť na obraze viac ako 30 sekúnd musí ukázať, že na to má  . . . dosť dobré kozy. . . -  Nevadí mi humor,ktorý je niekedy na hrane, Ryanovi Reynoldsovi to šlo skvele v Deadpoolovi,tam som mu to žral, tu to však nefunguje. 30% ()

papez12

Film postavený na premene tiel po vyčuraní sa do fontány a chvíľkovému výpadku elektriny ... povedal by som, že priemerná, veľmi priemerná komédia s heppyendom, ktorý ste vedeli už po pozretí trailera, ktorú som vydržal do konca len vďaka nádhernej Olivii Wilde. Wedding crashers vyšli Dobkinovi oveľa oveľa lepšie. ()

michalcka

konečně po dlouhé době komedie která mne opravdu rozesmála. Viděla jsem s titulkama,což bylo super. Těším se až to bude nadabované,ale bojím se že to zase dabingem podělají. Ale doporučuju,fakt super. ()

Pecca007

Námět, který jsme už několikrát viděli, proto raději originalitu nebudu rozebírat. Trefné je jak film místy paroduje sám sebe. Vtipy fungují a herci jsou sympatičtí, ale je tu také fakt, že je film semtam hodně zhovadilý a překračuje meze normální komedie. ()

petrkoub

Klasický příběh o výměně životů. Děj filmu je velice předvídatelný a nepřekvapí žádnou větší zápletkou. I přesto se najde pár momentů, které mě opravdu hodně pobavily. Je to oddychový film pro nenáročné a na Oliviu Wilde se opravdu hezky dívá:-) ()

Jirka19320

Tak takhle dlouho jsem se u komedie nezasmál ! Vynikající hlášky,po kterých jsem skoro až brečel,herecké obsazení na jedničku,nápad s výměnou těl už tu sice párkrát byl,ale ne v takto zábavné formě.Velice mě pobavila hláška při scéně,kdy Reynolds stojí v kuchyni nad děckama-,,Look at these little fuckers,, !!! :-) ()

majky.20

Vůbec mi nevadí, že je to ryze americký biják. Vůbec mi nevadí, že ti dva pošuci čůrající do fontány jsou tak lehce retardovaní. Absolutně jsem u tohoto filmu vypnul a nechal se unášet jednou kořeněnou hláškou za druhou. Ano, tvůrci svým způsobem chtěli říci, dejte si pohov lidi, život není jenom o práci, musíte si ho taky užívat. Dostal jsem vynikající představení Reynoldse společně se šukézní Olivií. Dlouho jsem se tak filmu nepobavil, protože dát dohromady téma všedního života s velmi dobrou partou herců nikdy neomrzí. Podle mě je to jedna z nejlepších komedií za poslední dekádu, a kvůli tomu bych si nechal oholil i koule :). ()

Montmorency

Na to, že téma záměna těla už bylo mnohokrát zfilmované, tak to byla povedená komedie...možná trochu moc ''fórků'' z kategorie fekálních (scénky s miminama při přebalování, či v kuchyni byly zbytečné), ale jinak jsem se dobře bavila, Bateman opět nezklamal:-) ()

s.u.g.e.r.

Nejdriv jsem to proklikal .. no po scene s tehotnou jsem si rikal..jasna dalsi americka blbost, ale opak je pravdou. Skvely odpocinkovy film pri kterem se misty dost zasmejete. Prvni pulka je prastena komedie, druha ma i myslenku. + cat eyes Olivie Wild ()

bejcak1

Jak sem můžeš přijít s kouřící zbraní??:-)).Tohle je komedie u které jsem se vážně bavil.Je to sice klišé ale tohle se povedlo ()

jayjay11

Úvodná scéna s dvojičkami stála za to len preto ma u mňa 3 hviezdy lebo som sa dlho tak nezasmial :-))) Inak námet a v podstate celý film mi pripadá ako kopy- toto tu už veľa-krát bolo! ()

DarkAngelus

Po delší době opet skvělá komedie........Nechybí děj a mnoho vtipných scén-nejlepší na konci kde čůrají do kašny uprostřed obchodního centra :o) Tento film vřele doporučuji těm co se chtějí opravdu zasmát. ()

xxxblade

Už mě unavují filmy s pořád stejným scénářem jak sii lidé vymění těla ( a že jich je víc než dost) ALe když sem videl tenhle, docela mě překvapil ano obsahoval stejné klišé jako ostatní ale přecejenom humor se mi tady libíl víc. Film byl určitým způsobem překvapivý a mě se líbil. A konec jak jinak psychologickým rozuzlením jako v každépodobné komedii. Proto dávám silnější prumer hodnocení ,který si hlavně vysloužili Ryan Reynolds a Jason Bateman. Když mate chvili a chut na pima komedii doporučuju. ()

dogzila

Klasické téma po Amerikansky + močenie, ale z druhej strany lorno nemá chybu, takže sa dá sem tam aj s chuti zasmiať. Hlupučké okamihy striedajú celkom chutné blbosti, ktoré odpustíme milým absurdným postavičkám. ()

MiroSmith

Filmů s podobným námětem tu už byla spousta, přesto tenhle má svoji originalitu. Rozdílnost povah obou dvou hlavních postav je záruka zábavy. Je v tom i pár nechuťáren a taky trochu té nahoty (což není vůbec na škodu :)) a tím pádem dobrý způsob jak zabít v nudnou neděli slabé dvě hodinky času. ()

sOlaR

Nevím proč, ale zprvu mi to přišlo jako obyčejný americký film o fantasy-sci-fi zápletce a vyklubalo se z toho docela příjemné občerstvení. Dva rozdílné světy si vyzkouší jiné životy, docela vtipné sledovat tuto záměnu a člověk si pokládá otázku, v jaké kůži by chtěl býti. Vcelku příjemné dílo ačkoliv už od prvních 30 minut jsem přesně věděl, jak to vše dopadne. Čili extra překvápko se nekonalo. Mohlo to být horší. 3/5 ()