poster

Kabaret z maringotky (TV pořad)

Rodinný / Hudební

Česko, 2006, 33 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

 • Mariin
  ***

  Ono to tak špatné pokaždé není. Tuhle jsem se velmi pobavil u dílu, který byl věnován uhranutí počítačovými hrami a telenovelami (Manuela a Alexandro u sněhuláka byli skvělí). Ovšem přílišné křepčení (tolik rozšířené ve všech dětských pořadech po roce 1989) tu někdy zachází až do obludných rozměrů, zvláště oba borci, Marek Němec a Tomáš Pavelka, i ve scénkách moc silně přehrávají a zbytečně řvou. - --- 27.11.11. jsem viděl díl věnovaný Mikešovi a předvánočním lidovým zvykům - byly tam "lucky", které strašily "mekáčového bumbrlíčka" a Mikuláš podaný úplně správně s andělem a čertem. Velmi dobře jsem se bavil i s dětmi. Odpad to rozhodně není!(1.8.2010)

 • jezurka42
  odpad!

  Bohužel, ale tohle prostě nemůžu strávit... :((7.2.2012)

 • MaMitti
  ****

  Náhodou, když to čas od času vidím, tak se docela bavím, samozřejmě mám tendenci to srovnávat s MTK, ale to se asi nedá. Uvítala bych víc takovéhle tvorby pro děti, proti téhle nemám větších výhrad.(5.1.2011)

 • eagle-eye
  ***

  Tak to čumim, tak špatné hodnocení si tento pořad nezaslouží. Nedá se sice srovnávat s legendárním kabaretem Dvořáka a spol., ale pro děcka dobrý...(31.12.2011)

 • honajz2
  odpad!

  Přišli jsme na pohřeb humoru, protože tady není ani scénka k pousmání.(16.3.2015)

 • waits
  ****

  To jsem blázen, tolik odpadových hodnocení. Viděl jsem pár pořadů, když pršelo a bylo nám hloupé vystrčit děti na zahradu hned po ránu a byl jsem mile překvapen. Nevím, jestli je to pravidlem, ale složení bylo vždy Sedláčková, Pavelka, Nádaždyová, Něměc a jejich mix skečů a kabaretních písniček mi přišel jako solidní pokračování starého dobrého MTV kabaretu s Dvořákem a Molavcovou.(6.5.2012)

 • Dvoja
  ***

  Některé shlédnuté díly mě opravdu pobavily. Vtipní herci dostávají občas celkem dobré nápady jak přivést člověka k úsměvu.(2.8.2010)