longercz

Film je stejný jako hlavní hrdina. Jednoduchý, přímočarý, zábavný a i přes všechnu tu krev a násilí kouzelný a nesmírně sympatický. Ani na chvíli mě nenudil, ba naopak výborně jsem se bavil a nesmírně jsem mu fandil. I záporák byl výborný, v podstatě budoucnost hlavního hrdiny. Film pro mě stvořený. I wanna see every single one of ya, work your asses of, until you puke your guts out. THIS IS NOT FUCKING BASEBALL !!! ()

Dimo

Čekal jsem jen blbý film, kde se budou hokejisti hodinu a půl řezat hlava nehlava. A ono, překvapivě, to má příběh, atmosféru a fantastické herecké prožití pana Herce Seanna Williama Scotta. A skvělou Pucciniho hudbu. Jeden z nejlepších sportovních filmů, které jsem kdy viděl. ()

mi-ib

"Tak tohle byla téměř vlastizrada. Velká ostuda pro náš národ, který se může pyšnit velkou historií. Můj otec nenakopal nacistům... A puk je ve hře!" Kupodivu když se tvůrci snažili být ve filmu vtipní, tak se jim to výborně dařilo. Naopak jejich pokusy o sentiment vycházely trochu do ztracena, ale bylo to spíš tím, že na mne působily, jako by byly do filmu naroubované. Kdyby film tvůrci pojali jen jako čistě vtipnou komedii a dokázali udržet vysoký standard, mohlo jít o jednu z nejlepších komedií roku. Bohužel děj ani nedospěje k nijak zvlášť dobrému konci. Ten je velmi laciný a nenápaditý. Slabší 3*. ()

Kingjiri

Neřek bych, že jde jenom o sportovní komedii. Je tu i zajímavá dramatičtější dějová linka, kde Doug přemejšlí, kam vlastně vůbec patří a jak by měl naplnit svuj prázdnej život. Zdá se, že Seann William Scott zvládá vážnější role s možná ještě většim přehledem, než když hraje přisprostlý blbečky (Stiffler). Scénář obsahuje pár slušnejch hlášek a kromě hlavní postavy jsou pěkně napsaný i ty vedlejší (spoluhráči a trenér). Myslim, že si tu každej najde něco. Pro chlapy jsou tu bitky na ledě (a že jich neni málo), pro ženský zase trochu romantiky. Nečekaný příjemný překvapení, kéž by jich bylo víc. ()

denisavary

Absolutní tuctovka, nezajímavý příběh, hlavně nelogické, koho to mohlo napadnou natočit o tom film :-). Stifler tam hrál tak trošku dementíka...tomu se člověk musel zasmát... alespoň něčemu. ()

Torgal

Príjemné prekvapenie. Sean William Scott hrá diametrálne odlišnú postavu ako je jeho zvykom a rola skromného hokejového diletanta čo sa na ľade mení na mlynček na mäso mu sadla výborne. Sekunduje mu hromada výborne napísaných postáv a dobre sa na to pozerá. Nahlas sa pritom rehotať asi nebudete, ale príjemný úsmev sa snáď dostaví. 7/10 ()

bif

Hezký a upřímný film, který si na nic nehraje. Postava Seanna Williama Scotta není klasický americký model "dokonalého" muže, ale obyčejný kluk, který toho inteligenčně moc nepobral, zato srdce má velké. Film příjemně plyne a dávkuje divákovi emoce v zajímavě střídavém mixu (smích, smutek, emoce...) a díky tomu po celou dobu stopáže nezačne nudit. Snímek Goon bych přirovnal k Disneyho sportovnímu Invincible, oba jsou to kvalitní snímky ze sportovního prostřední. Nicméně nejlepším filmem pro mě osobně stále a nejspíš ještě dlouho zůstanou Stoneovi Vítězové a Poražení. ()

Lucas87

Opravdu to není komedie, spíš ten sportovní příběh, je to zvláštní vidět slavného Stifiho jako bitkaře. Ta scéna jak složil toho hokejistu na zem a to jeho vystoupení v show, mě fakt pobavilo. Stejně tak i jeho první nástup na led mezi ty křupany, na konci jak schytal tím pukem, to sem taky nechápal jak se snadno zbrchal. Tento příběh, je opravdu zajímavý tím, že tu vyniká více násilí, týmová hra a sport, než ta láska. ()

Jeand´Boa

Až překvapivě dobré...až překvapivě se dá hercům (ano, všem, takže i hlavnímu představiteli) jejich charakter uvěřit...takže, byť místy vulgární a přehnané, velmi roztomilé...svým způsobem samozřejmě... ()

phoenixer

Konečně sportovní film, kterému nic nechybí. Scott hraje hodného troubu z vesnice. Už od začátku sympatická role vyhazovače či rváče, co by jste mu ještě pomohli i kdyby vám mlátil dědu. Chtěl by se stát profesionální hráč, což se mu podaří v podobě bitkaře a ne jen tak ledajakého. Ten prostě seřeže každého soupeře, který stojí jeho týmu v cestě. A aby se děj netáhl pouze okolo hokeje, tak si náš hrdina najde i čas na románek se zadanou slečnou. Jak jinak než s dobrým koncem... ()

HappyDeath

Tak v takové roli vidět S.W. Scotta, to je jiná liga...vlastně úplně jiný sport. Byla to pro mě vlastně čest, vidět ten jeho herecký koncert. Ode dneška ho uznávám daleko víc, protože dokázal to, že je čím je...vynikajícím hercem. A trenér v podání Kima Coatese? Naprostá bomba :-D ()

Cheeker

Prvních 20 minut se mi líbilo a pak asi až ten poslední zápas. Jinak je to celkem o ničem. Jen Sean William Scott a jeho hlášky mi ten film zpříjemnili. Ovšem, takoví lidé nemají hrát hokej, ale mají boxovat. ()

Kadas97

Áaaaaa! Konečne dobrá komédia z hokejového prostredia, kde navyše hokej nehrá trapný šimpanz. Niekto má na ľade za úlohu streliť gól, niekto nahrať na gól a niekto zošlahať súpera ako žito. Toto je presne to čo môžem hokejové bitky, vyrazené zuby, rozfašírované papule a to celé navyše v štýle komédie. Super záver a vôbec mi nevadila taká nasilu vložená romantická dejová línia. 10 z 10 ()

Cruchot

Sean William Scott v hlavní roli obsazen výborně, třebaže se místy choval a jednal jako autista. Neskutečně mě ovšem vytáčel Jay Baruchel, kterej byl neskutečně trapnej a při jeho scénách jsem měl nutkání tisknout tlačítko "mute" nebe "ff". Naštěstí to vyvažuje asi nejlepší postava filmu - bitkař Ross Rhea v podání Lieva Schreibera. Scény na ledě či v šatně jsou parádní, zbytek je trochu slabší. Přesto hodně pohodovej film, i když je v něm možná víc krve než v kdekterém hororu. ()

Pekisan

Normalne sa stitim dat tomu dobre hodnotenie, kvoli pocitu, ze by som tym podporoval bezhlave nasilie...., ale prvych 30 minut som sa nasmial ako uz dlho nie. ()

Hpatrik

Taková nenápadná záležitost, o kterou byste normálně nezavadili, přitom je to ale neskutečně zábavné, solidně napsané (výborné dialogy), a netradičně pojatá režie tomu dává šmrnc. Zápasy mají atmosféru, bitky jsou strhující a ještě si to najde prostor na příjemnou romantickou linku. ()

Urukhaj98

Sean William Scott v pro něj poněkud netradiční roli v zábavné a překvapivě brutální komedii z hokejového prostředí. Pobavilo. 7/10 ()