poster

Rock of Ages

 • USA

  Rock of Ages

 • Slovensko

  Rock of Ages

 • Velká Británie

  Rock of Ages

Muzikál / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 123 min (Director's cut: 136 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • joehot
  **

  V několika (málo) momentech se Rock of Ages nedá upřít zábavnost, která být zábavná měl, v několike (více) momentech naleznete zábavnost tam, kde ji tvůrci dozajista nezamýšleli. Přesto film dojíždí na 1) ohromnou roztříštěnost, kdy sledujeme zhruba 4 "dějové" linie, přičemž všechny působí nedotaženě a lacině jako gay-boy-bandy. 2) na nesympatické postavy a jejich představitele - hlavní hrdinka a její přítelíček jsou ukňápaní teenageři, kteří odpadli z castingu na štěky v Glee a z největší možné devízy - Staceeho Jaxxe, rockového "boha" v podání Toma Cruise, je ufňukaná karikaturka. 3) fakt, že v celém filmu není jediná postava dostatečně "rock".(1.11.2012)

 • becki_tu
  *****

  Hell yeah! Konečně muzikál, který je do poslední noty přesně podle mého hudebního gusta. Výborný Cruise v roli rockenrollového boha, nádherná Julianne Hough a sympaťák Diego Boneta v roli hlavní zamilované dvojice a spousta dalších překvapivých castingových tahů, které téměř bez výhrad vyšly na jedničku. Komu však rocková hudba let osmdesátých nic neříká, ten si rozhodně tolik nepošmákne. Soundtrack je totiž nabitý pop-rockovými šlágry, které dnešní generace nosící kšiltovky bokem bohužel jen těžko docení. Rock of Ages má na klasický film sice jen průměrný a průhledný příběh, ale jako muzikál funguje téměř dokonale. Jedno z nejpříjemnějších překvapení roku. 90%(21.6.2013)

 • Pepinec
  ****

  Ta dýlka by zabila i Váňu s Železníkem, kdyby o ní prohráli na Velký Pardubický, ale při zaoceánským letu přišlo tohle album plný skvělejch songů vhod. Bylo by ještě lepší v MP3 provedení, leč zahleděn do procházejících letušek jsem stejně moc obrázků nevnímal. Kromě náramně vypečený scény Tomáše s Malin, to by mě bejvalo nerozházelo, ani kdyby se nám urvala obě křídla, do hlavy mě praštila plynová maska a pilot by ohlásil "zřítíme se za 5,4,3..."(14.12.2013)

 • jojinecko
  **

  Celé zle! Tento pseudorockový pseudomuzikál by nezachránil snáď ani taký frajer a srdcom skutočný rocker ako Cameron Crowe, pretože tu nefunguje prakticky nič. Od prostoduchého scenára, až po trápne postavičky, réžia ako z nejakej béčkovej telenovely. Ešte aj tie songy v podaní zúčastnených vyznievajú ako z programu Top of the Pops. Aby toho bolo málo, celé to má zabijácku stopáž, ktorá necháva zabudnúť aj na tých pár podarených momentov. Toto skrátka nevyšlo....(2.5.2013)

 • Ramirez85
  ***

  Ale jo, sežral jsem jim to i s navijákem, i když to celé vlastně vypadá jen jako delší, nabušenější (ale hlavně zábavnější) epizoda z Glee :) Jenže když máte slabost pro rockové fláky a to i pro ty z osmdesátek, tak vás to nemůže nestrhnout. Herci docela fajnový (vím, že Tom Cruise je asshole, ale tady mu to sedlo fakt skvěle), navíc jim to dobře zpívá. Přidejte si k tomu hezká těla (for ladies/ for gentlemen) a srandovního opičáka, co má vohoz jak Boratův Diktátor a vyjde vám z toho docela překvapivě zábavná jízda. Ty dvě hoďky utekly jak nic a to je možná největší devíza Rock of Ages. Rock'n'Roll you motherfuckers!!! :)(7.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace