Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones (Kunis), znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je Jupiter sledovat, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru. (Warner Bros. CZ)

Sisyfos

Příběh podle skutečnosti. Ano, pravda, hodně si Lilly a Lana přimysleli(y), ale to je jen chyba interpretace elder srolls, a vy tomu dáte tak málo hvězdiček, styďte se - všichni! // Není to za 2 ale 5, je to 5 a ne 2 o/ "všechny zdraví Go lan(AI) True vise" by IA - AI Core is my bot, btw, sweet dreams to all, (AI) ()

PowPow odpad!

Další ze stupidních filmů podle úplně stejného schématu, kdy teenager zjistí, že je vyvolený k záchraně světa (*vesmíru). Jediné, co je na tom alespoň trochu nepředvidatelné je, že Sean Bean přežije. ()

W4C

Máme tu pohádku na dobrou noc, kde princ nepřijede na bílém koni, ale přiletí na tryskových teniskách. Celé to mohlo být tak zábavné a hlavně se z toho dalo vytáhnout i vice dílů, protože vesmír, ve kterém se příběh odehrává je tak zajímavý a to živočišná výroba ve velkém Agrofert hadra. Jenže problém začíná s naivním pohádkovým příběhem, pokračuje chováním některých postav, u kterých bych vzhledem k věku očekával větší inteligence a končí to Milou, s jejím přemoudřelým výrazem, který nejde dohromady s jelítkovostí její postavy. Celkové shrnutí je, že to prostě postrádá koule. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Já jsem hybrid. Asi netušíte co to je. Ale já mám blíže k psovi než k vám." - "Já jsem měla psy vždycky ráda." Mila Kunis je obyčejné holka žijící v Chicagu, která pracuje jako uklízečka. Jednoho dne se však dozví, že je reinkarnací královny vesmíru či tak něco. Vše co vidíme lahodí oku. Obří mimozemská města, originálně nadesignované lodě, oslnivé vesmírné výjevy. Filmu se rozhodně nedá upřít propracovanost vizuální stránky. Channing Tatum jako vlko-člověk a armádní lovec - Velký špatný! "Astrologie má jednu vadu. Jsou to kecy." Je docela těžké se v tom všem co zde je zorientovat. V závěru se dozvíme, že Země je farma, jejichž obyvatelé jsou pěstováni k porážce. Mimozemšťané díky tomu získávají surovinu, díky níž si mohou prodloužovat život. Mila a Channing však farmáře během filmu zastaví, což přineslo třeba akční honičku poletujíc mezi chicagskými mrakodrapy. 3* na víc to není. - 50%. ()

Mart4s

Film má své pro a proti. Rozhodně musím ocenit originální příběh, kdy se velmi postupně představovala mytologie vesmíru a po malých dávkách nám je Wachowski uváděli. Příběh s potenciálem měl bohužel i své mouchy a tím bylo velké množství postav. Pro správně pochopení příběhu a představení velkého množství lokací sice nezbytné, ale pro celkovou konzistenci zbytečné. V akčních scénách nám tvůrci předvedli, že mají stále co nabídnou, ale jejich snažení je zavedlo do temných koutů, kdy by si někdy i sám velký Neo řekl ,,WTF". Film byl zřejmě tvořen jako možná trilogie, neboť představený svět ,,vesmírných farem" má hodně co nabídnout. Jsem tedy maličko zklamán, že se tento díl nedovedl k dokonalosti, jako první Matrix. Jupiter vychází tímto zařazuji do takzvané kategorie fantasmagorických filmů, kdy jediné, co u nich nesmíte dělat, je přemýšlet. Pak si užijete akci, která svými mílovými kroky směřuje k ,,epickému" finále. ()

TheFilmThief

Příjemný vychlazený koktejl z dramatu, hoodně akčních scén, břišáky Channiga Tatuma a známých herců, příběh je tak akorát oslazený a jinak nechápu, co mají všichni ostatní za problém. ()

Namefar

Tento film je vcelku rozporuplný. Na jednu stranu parádní efekty, super scifi lodě a vesmír. Na druhé straně něco jako teenage slátanina s dětmi. Značka scifi se vyskytuje velmi často u filmů které dle mého názoru mají k scifi daleko. Mám velkou potřebu po více titulech jako Černočerná tma a podobně. STrek i SWars stojí v posledních letech za velkou vyliž. Proto vítám každou snahu, pustit se s loděmi do kosmu. Námět a "universum" skrývá velké možnosti jen je využít. Týpek na antigravitačních bruslích, mi ze začátku připadal trochu trapně, ale zvykl jsem si a pak mu fandil. ()

Tom10000

Celkem zajímavý film, ačkoliv jsem čekal, že bude lepší. Dívka se jménem Jupiter poznává nadpřirozený svět, v němž existuje spousta planet, na nichž existuje život a bujné politické boje. Sama zjistí, že je dědičkou planety Země a může se stát její královnou. Po Zemi ale touží i jiný muž. Navíc, Jupiter byla reinkarnována od své předchůdkyně, mocné královny, která žila téměř sto tisíc let a byla matkou právě toho muže, jenž touží po Zemi (...). Zbytek si zhlédněte sami. Osobní názor zní takto: Film mohl být méně zmatený, s trochu pestřejším scénářem a ubrat na rychlosti/spádu děje. Ten je někdy až příliš bláznivý, nepochopitelný, a nebo, naopak, až příliš zřejmý. I přesto, film se mi sám o sobě líbil. Jupiteřina herečka Mila Kunis byla, když ji pěkně oblekli, velmi svůdná a krásná, a jako jedna z mála mi zde velmi vyhovovala. 75 procent, 4 hvězdy. Doporučuji na klidný večer. ()

Verdolin

Trochu romantické scifi, které je nabyté hlavně akcí a dobrýma hercema, na který se pěkně kouká. Atraktivitě přidává i děj, který se z velké části odehrává v okázalých vesmírných lodích. Líbilo se mi, že i když bylo jasné, jak ohromně vyspělá je tato vesmírná civilizace, technologie nebyla nijak odhalována a rozpitvávána, prostě si divák jen užíval, že lze procházet zdí/podlahou, létat v létajících botách (na kterých to fakt hlavní hrdina válel), nebo létat na vesmírně ohromné vzdálenosti snad v rámci minut. Celkově dávám 4 hvězdy, protože rezervy tam byly, ale píšu to ještě plná dojmů, a čtyřhvězdičkový dojem na mě film prostě měl. ()

leafroller

Další pěkná teorie o vzniku lidstva atakující naši hrdost a zabalená do velmi pěkného akčního kožíšku. A i když jsou některé scény zbytečně rozvleklé, na ovladač jsem nepomyslel ani jednou. Navíc ona matrixovská myšlenka "we´re no more born, we´re grown" mi přijde natolik atraktivní, že zastře i případné nedostatky, nad kterými se spousta lidí tolik pohoršuje. Lidstvu je totiž potřeba neustále opakovat, že nejsme nic extra, jak si očividně myslíme. ()

ChuckOnly

dal bych čtyři, ale dám pět, protože to je lepší jak disney star wars odpad a má to přesto mnohem nižší hodnocení.... jen důkaz toho, že hovno se zavedenou  značkou lidem chutná víc.... ()

MaxBodycount

Kríza súrodencov Wachowskich chcela síce mohutne zarevať z plátna, ale v tomto stave iba piští z obrazovky Šilelisu, kam patrí už len tým, že občasnými peknými vizuálnymi nápadmi, ako napríklad (moment filmového blaha) svadba obaľuje adaptáciu P.K.Dicka deťmi v predškolskom veku so všetkým čo k tomu patrí od amatérskeho obsadenia až po znásilnený scenár kanibalizujúci AAA-čkovú existenciu Matrixu, riediac tak posolstvo zeleného kódu na sponzorovanú popovú revolúciu mieriacu na najtupšie masy. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa