Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones (Kunis), znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je Jupiter sledovat, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru. (Warner Bros. CZ)

BigJohn02

Od tý doby, co se z ošklivého Larryho stala nechutně hnusná Lana, natáčejí Wachouni docela kokotiny. Je to trikově velkolepé, řeší to fungování celého vesmíru, ale ve skutečnosti je to prázdné jak bezednej kýbl. To všechno, co do toho narvali, je fakt až moc a zcela se to míjí účinkem. Mila má velký kukadla, ale nejvíc jí sluší, když jako správná Ukrajinka meje hajzly. Eddie je jeden z nejodpornějších hnusáků, co jsem kdy viděl. Ale co, jednou se to vidět dá... ()

vrch07256732

Kedysi som bol veľkým fandom scifi filmov. Odkedy všetky triky robí počítač už nie. Toto je film presne tej kategórie - veľkolepý počítačom vytvorený vizuál, a to je včetko - film úplne kludne môžeme postaviť medzi posledné Star Warsy a iné - ako to už tu niekto nazval - počítačové hry, nie filmy. Dej úplne priblblý (spomenul som si na Dunu - ale to Bola iná káva) herci, najmä Tatum s večne plechovým ksichtom otrasní (mali by sa v Radošínskom naivnom divadle čomu priučiť) no proste des. Nechápem prečo súčasní tvorcovia nechápu že PC Trikmi už nikoho neohúria a ak má film osloviť musí zaujať obsahovo. Mnohé počítačové hry majú lepšiu zápletku ako toto tu. 3 hviezdy programátorom. ()

CrashHP

Na tento film som šiel najmä kvôli súrodeneckému režisérskemu duu, od ktorého som očakával veľké veci, tak ako sme od nich z minulosti už zvyknutí. Tak tomuto hovorím Sci-fi v tom najširšom slova zmysle, aké si človek (ne)dokáže predstaviť. Tatum sa za posledné obdobie objavil v slušných filmových snímkoch, hneď ďalší dôvod návštevy kina. Bolo to bláznivé, tak bláznivé až som miestami nevedel, čo si o filme myslieť, ale ono to nakoniec dá zmysel. ()

andy60

Začátek vypadal slibně - trochu bizarní ruská rodinka, plácání se s hadrem okolo záchodových mís..., pak se to přeneslo do vesmíru a celý děj mě nějak přestal bavit, Tatum mně navíc byl dost nesympatickej, takže jediné co zbylo, byly hezké vizuální scény, které ale tu prázdnotu zakrýt nedokázaly. ()

L.O.T.R

Súrodenci Andy Wachowski a Lana Wachowski sa snažia opäť priniesť niečo nové, ale akosi to nezaberá. V tomto doslova digitálnom bordeli som nenašiel snáď nič zaujímavé. Či už sa jedná o klasický príbeh ..ona je špeciálna a potrebuje pomoc, on je vyhnanec a zachráni ju" alebo o extrémne množstvo scén. ktoré Watchowski preberajú s dokonalého Matrixu alebo aj iných filmov, nebál by som sa povedať že je tu niečo aj z Trona. Tak isto tie dialógy ako keby ich písal začínajúci scenárista, veď už sme ich toľko krát počuli, že som si myslel že ohluchnem. Kam sa ale stratila ich originalita, veď Matrix sa dá považovať za dokonalé sci-fi ale toto...slabota a zlátanina niečoho, čo ani nejde dokopy. Z filmov kde sa hodinu a pol nič nedeje a potom na mňa na konci sype nonstop akcia, už som unavený. Dá sa povedať že tá posledná pol hodina filmu to ako tak zachraňuje ale takto len ďalší zbytočný projekt, ktorý má veľké oči ale ponúka žalostne málo. Slabý, veľmi slabý priemer 50% ()

micek

Takový potenciál má tento film. ALE - hlavní hrdinové bez emocí, kdyby tam nebyli, ani bych si toho nevšiml + nagelovaný lovec - to opravdu ne. Hlavní záporák je úžasný, Sean Bean nezklame snad nikdy. Dějově to není nejhorší, ale ke kladným postavám, krom Beana, si jeden nevytvoří žádný vztah. Víc mi byli po chuti záporáci než ty dvě bezcitné hrdličky. Navíc, asi je to problém dnešních sci-fi, ale proč jsou postavy tak nějak moc čisté a upravené, to už nikdo neumí udělat "špinavé" sci-fi? Obrovská škoda tohoto filmu, lepší scénář a mohl to být trhák. ()

Kaya

Triky super,pribeh (pokud neni divak úplný tupec) je zajimavy a napadity,slusne odsypa a HLAVNE nenudi. Svet ktery Wachovsti ve filmu vytvorili je proste skvely!!! Samozrejme od filmu nemuzete cekat druhy prichod Krista nebo snad pana Andersona. Film bych s cistym svedomim zaradil vedle Strazcu Galaxie... ty vole dyt Jupiter Vychazi se mi vlastne libil vic nez novy Star Wars VII ( a to jsem sakra fanousek). ()

kecal

Za těch 200 mega mohl někdo jiný natočit dva brutální filmy. Tihle dva zvládli jednu přeplácanou show pro tranďáky. Andy Wachowski by měl Lanu Wachowski nakopat co nejdřív do kolulí, teda jestli nějaký ještě má a zase začít dělat pořádný filmy. Přehlídka bukvic a traďáku mě znechutila už seriál Sense 8 a tady to jen pokračovalo. Jako kuci a transky, nic proti vám, doma si dělejte co chcete, ale pohled na dva chlapy, nebo babochlapy při čemkoli ohledně sexu je prostě jemně řečeno neestetické. takže mě dost sere, když mě na to někdo nutí dívat ve filmu, který s tím nemá nic společného. Proti dvou slečnám samozřejmě nic nemám, to je naopak velice estetické :) Za to, že je to sci fi, za Milu Kunis tři hvězdy. ()

Kolemjdouci

4* za slušný sci-fi se slušným 3D, na které se dalo koukat....ale strhávám hvězdu za vykradení myšlenky z Riddicka II včetně velké podoby herců, motivu. Samotný děj je až neuvěřitelně stupidně postavený, zápletka je chaotická, příliš mnoho postav podobného smýšlení a divák je neustále ve stresu, neboť netuší, co se děje....ale způsobem spíše pro psychothriller...zde u sci-fi bych čekal více té přímosti a méně čitelnosti :-) ()

Yaan2

Triky a efekty - 4*, obsazení - 3*, děj/tempo filmu - 4*, bavil jsem se - 4*, nutno vidět znovu? - ani ne. Co na to žena? - neusnula. ()

xymikon

Upřímně nechápu to malé hodnocení, či neuvěřitelná kritika, která doslovně a do písmene plive na tenhle super film. Podle mně, je to jeden z nejlepších filmu za poslední desetiletí. Je to originální příběh, skvěle napsaný, přitom jednoduchý. I když ten scénář mohl být trochu lepší, ale co. Herci hrají skvěle, někteří lépe než jiný, ale je to takový vyrovnaný, celkem uvěřitelný. Technologie, dyzajn lodí, zbraní, budov a planet, neuvěřitelně propracované do toho nejmenšího detailu. To musíte celkem uznat, no ne. Hudba ve filmu, je, řekněme epická, nádherně vykonstruovaná a dobře ladí s filmem, jenž dodává na skvělosti. Celkový vesmír, má hloubku, skvěle vymyšlený a originální, který by si zasloužil pokrčování a podobně. Uznávám, že ten film mohl být lepší, ale svým způsobem je. Není to nějaký film, který se jede podle šablony. Má svoji originalitu. Každý dokáže nakecat hory doly hovadin, ale nikdo se nezastaví a pořádně se nezamyslí, co mu na tom filmu přímo vadilo. Jestli příběh, hudba, nebo herci. Jediný co řekne: to je kravina. To dokáže říct i malé dítě. Od starších by se čekalo něco konstruktivnější. A upřímně si myslím, že je tenhle film propracovanější, než Avatar, který to vynahrazuje skvělým příběhem, taky svým způsobem originální. A řekněme si to na rovinu - kdyby se tenhle film objevil před deseti, dvaceti lety, každý by slintal blahem. Každý by říkal, jak je to suproví film, pln vizuálních epických efektu, či skvělé hudby. Prostě bomba. A dnes: ble, co to má bejt? Nikdo prostě, už nedocení skvělí film. Hlavně že se některé filmy hodnotí do nebes, i když dle mě, by si zasloužily hodit do hodně hluboké propasti. Prostě k pláči. ()

kamic

Triky pěkné, což o to, ale kromě nich vadilo snad vše: naprosto pitomý příběh, hlavní hrdinka, snaha o vybudování nové mezigalaktické ságy a další věci, na které jsem už raději zapomněl. Škoda peněz. ()

kajicek27

I když jsem někde slyšela, že scénář není nic moc. Podle mého názoru to není pravda. Příběh to má a především dobrý !!! Jinak film nabitý akcí a vším co by mělo bát v každém fantasy filmu. Doporučuji všem, kdo mají rádi fantasy a sci-fi. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa