Legendární silvestrovský pořad s Vladimírem Menšíkem... Silvestrovské show uváděné vynikajícím hercem, komikem a moderátorem Vladimírem Menšíkem již vešly do zlatého fondu televizní zábavy. Tento Silvestr je trochu jiný, výjimečný, protože Vladimír Menšík jej nemoderuje sám, ale na scéně přivítá přední slovenskou herečku Božidaru Turzonovovou. Společně pak uvedou řadu hereckých a hudebních osobností, za některé můžeme jmenovat Karla Gotta, Miloše Kopeckého, Miroslava Horníčka, Marii Rottrovou, Jaromíra Hanzlíka a řadu dalších. A taková společnost zaručuje nejen skvělou zábavu, ale i bezpochyby výjimečnou a nezapomenutelnou oslavu konce roku. (Česká televize)

ostravak30

Třetí a poslední z legendárních Silvestrů. Pravdou je, že porovnáme-li všechny tři, pak pravda, tento je nejslabší. Sice i zde se objeví dnes již legendární scénky, žel bohu je jich zoufale málo. Na druhé straně se mi zdá, že hudebně je pořad výborný. Nevím proč tentokrát byli zvoleni dva moderátoři, ale protože je jeden Čech a druhý Slovák, rozuzlení se nabízí. Slováci asi protestovali, že nemají své kvalitní zastoupení. Bohužel je Božidara Turzonovová spíše trapná než vtipná a sama moderování nezvládá. A tak nezbývá než si povzdechnout, že dnes se už podobné Silvestry netočí a ti, co jsou považováni v současnosti za komiky nejsou schopni připravit nějakou dobrou scénku nebo režiséři, televize tvůrci zábavu. ()

soobova

Silvestr s Vladimírem Menšíkem prostě miluji a neznám nikoho komu by se nelíbily. Bohužel je na silvestry už nedávají nebo je dávají až dávno po půlnoční hodině, což je škoda. Dnes se už musím dívat na nezáživné dnešní silvestry, které už nemají takové ,,grády" jako tenkrát. ()

Tsuki003

Trošku slabší, než předchozí dva Silvestry, každopádně je to pořád milejší, než současnost. Možná to bylo tou přeblýskaností nebo najednou o mnoho větším prostorem, ale už to postrádalo tu krásnou, příjemnou a domáckou atmosféru, která byla v Silvestru 1977. ()

DarkSikorski

Tento pořad je o deset let starší než jsem já a pořád je tisíckrát zábavnější než ty dnešní kraviny! Pokud tedy vůbec nějaké vysílají. Na jednom kanále se Paulová se Zedníčkem nalívají vínem. Na jiném zase kolem poskakují Brožová s Cibulkou. Ne ne. Tohle je Silvestrovský program. Zábavný, vtipný, chytrý. Asi toho chci na dnešní "umělce" moc, když chci trochu inteligence na obrazovce. ()