Roseinka

Perfektní thriller! Do kina jsem šla s tím, že jsem nevědala ani trochu na co jdu a jsem nadšená. Liama mám ráda, takže jsem věděla, že nezklame. Příběh byl super a do poslední chvíle prostě netušíme o co jde a kdo je hlavní zloun. Nervy jsem měla při závěrečných scénách na dranc. Miluju a zároveň nenávidim scény v letadlech, protože se strašně letadel bojím. O to víc byly konečné scény pro mě silnější. Nemám tomu téměř co vytknout. Možná až na motiv zlouna, to bylo trošku na palici. Ale vzhledem ke skvělému celku filmu to ráda odpustím. 9/10 ()

Killda

Čekal jsem hovadinu, dostal jsem brilantní thriller s mrazivou atmosférou a nečekanou hloubkou. Režijně a scénáristicky skvěle zpracované, jedinou vadou na kráse jsou nedotažené akční scény a trošku odfláknuté finále (režisér nejspíš ještě nemá dost zkušeností s akcí). Ale jinak je to pro mě ohromné překvapení a krásná pocta devadesátkovým kvalitním thrillerům. Já se náramně bavil, byl jsem napjatý, měl jsem pochyby o každém pasažérovi v letadle včetně samotného Neesona... ano! ... to je můj šálek kávy! ()

s.e.p.p

Zábavný a vcelku napínavý film, o tom žádná, jen zase doplácí na děravý a těžko uvěřitelný scénář, v němž hrají až moc velkou roli nesmyslně si počínající postavy a nepravděpodobně příhodné situace. Únosci celý plán přeci jen vychází až příliš bezchybně a když člověk zapojí trochu logiky, celý film se rozsype jako dům z karet. A ono závěrečné odhalení, ke kterému Non-Stop směřuje, bohužel ve výsledku také není ani zdaleka uspokojující. ()

m.a.t.o.

„Takže pristaneme s dierou v trupe...a už to niekedy fungovalo?" – „Nikto to ešte neskúšal." Náhod je tu na jeden film až príliš veľa a záver je (klasicky) prepálený, ale... napätie pekne od začiatku graduje a každú minútu tipujete, že lietadlo uniesol niekto iný. Takže vo výsledku sa jedná o napínavý thriller, nad ktorým však netreba veľmi premýšľať. 65 % ()

Kali4

Několik minut po velmi klidném a civilním seznamovacím úvodu, v němž se mi představil nas*aný Liam s cigárem v ruce, jsem zbystřil a napřímil svoji zkroucenou polohu, kterou obvykle (vždy) u počítače mívám, abych následně a téměř nahlas pronesl: "Není možné, aby byl tento film tak dobrý po celou dobu!" Skutečnost, že nakonec nebyl, nemění příliš na tom, že kvalitní scénář, režie i herecké výkony dělají z tohoto skromného kousku skvělou thrillerovou podívanou, kde napětí graduje až do stratosférických výšin (tj. tam, kde létají meteorologické balony, což je celkem vysoko). Ale Liam... především Liam je tady naprosto skvělý, živelně přirozený, střídající naprosto dynamicky několik hereckých poloh, přičemž i v sentimentálních momentech jsem mu to bez problémů baštil. Pouze... pouze ten závěr nevypadal jako z Letu číslo 93, ale spíš jako z Boeingu 747 v ohrožení, který mám sice velmi rád, ale sem se Kurt Russell věru nehodí, páč mrazivá atmosféra se v mžiku rozpadne v teplý akční "opárek" a ze stratosférických výšin je to bum bác rovnou na zem. Ale tolik to nevadí, hodinu jsem byl napjatý, věru, až k prasknutí! ()

blackJag

Další ze slušných žánrových zářezů Liama Neesona. Díky omezenému prostoru drží i slabší námět určité napětí, závěrečné "menu" podává ale trochu odstáté... 65% ()

ghatos

Pro mě osobně překvapivě dobře fungující drama z letadla. Má to spád a celkem to klame tělem, což je podstatné. Liam Neeson si odvedl své jako vždy...71%. ()

MI-380

Příjemná a napínavá neesonovka, jen ta Billova traumata mohla být originálnější: 70% (zatím 5935 hodnotících, průměr 72%). ()

Kosmik 1

Nadprůměrný akčňák. Ale nic, z čeho bych si sednul na prdel. A to ani přesto, že únosy letadel, či letecké katastrofy přímo žeru. Liam Neeson byl však v tomto případě sázkou na jistotu, jelikož jeho souboje v letadle byly naprosto skvělé, což se dalo očekávat. Na druhou stranu co jsem si naopak moc neužíval byla spousta klišé, které film sráží minimálně o jeden stupeň dolů. Jinak tempo bylo solidní, stopáž tak akorát a nenudil jsem se u toho. 75% ()

Guzo

Liam Neeson se na stará kolena rozhodl, že bude akční ikonou, a opravdu se jí stal. Non-Stop je vcelku kvalitní thriller, který sází zejména na napětí a (lehce) detektivní část s hledáním atentátníka v letadle. Protože je to ale dobře zahrané i zrežírované, opravdu se na film dobře kouká a celá stopáž příjemně rychle uteče. 6/10 ()

vyfuk

Dle mě asi nejpodceňovanější film roku 2014. Neeson ukazuje, že akční žánr se špetkou thrilleru je jen a jen jeho gusto a parketa. Po 96 hodinách 2 si potřeboval napravit reputaci a tohle je ještě lepší. Film má naprosto úžasné zpracování ze stránky interaktivity a hlavně scénáře. Jedno z nejoriginálnějších co jsem snad zatím viděl. I celkové rozuzlení je překvapivé. Film je prostě skvělý a já si ho nemůžu vynachválit. Nyní nastává ta slaví éra, kdy bude Neeson opět na vrcholu mého uznání. NON-STOP, Tak3n a A Walk among a Tombstones. ()

Autogram

Okrem Neesona v hlavnej úlohe niekoľko mobilov, ktoré sú už v lietadlách povolené. Thriller má byť napínavý a tento je, prostredie lietadla to aj uľahčuje. Stále som čakal nejakú šiestozmyslovú scenáristickú podpásovku, ktorá by bola silnejšia ako bomba v lietadle, tej som sa nedočkal, ale aj tak sa mi to páčilo. Dokázal som prehryznúť, že správy sa čítajú, ale nikto nič nepíše, ťukanie do klavesnice by film natiahlo a tak by celkom určite prišiel o jednu hviezdu nielen u mňa. ()

šerminator

Klasická chutná akční jednohubka. Kratší stopáž, (ne)předvídatelný děj se zvraty, akce, happy end. Takových filmů bylo tolik! Každopádně filmek, který neurazí a na chvilku zaujme. Tohle je klasický styl Liamových filmů, od kterého jsem dostal vše co jsem očekával, nic víc, nic míň. ()

Dagoussek

To byl ale mazec! Od začátku napínavý film, kdy jsem sama hádala, kdo je ten smskový terorista. Nečekané zvraty mě úplně dostávaly. Co bychom si počali bez mobilů, že? ()

KASUGI

Ve filmu je jeden obrovský zákys. V letadle mezi pasažéry je pravověrný muslim (bílá prcguma na hlavě, kozí bradka atd.) a s takovou mrdkou by do letadla nikdo nenastoupil, takže by vlastně ani nevzlétlo. ()

Lottr

3,4 * První dvě třetiny napínavý a tajemný thriller, který ve mě vyvolal velké očekávání,ale od Neesonova srdcervoucího proslovu už to šlo jenom dolů a samotný závěr už bylo jen ohrané klišé, ostatně jak už tomu tak v podobných filmech bývá. Liama Neesona mám rád a role leteckého maršála mu sedla jako prdel na záchodové prkýnko, nic méně nepovedený scénář v posledních patnácti minutách kazí dojem z celého filmu. Každopádně první půlka filmu je opravdu hodně dobrá. Nápad s SMS přidává na tajemnosti, prostředí letadla působí klaustrofobicky, každých dvacet minut jeden mrtvý a 150 podezřelých k tomu. ()

Hollohlaway

Začátek atmosféra, a celkem i očekávání, i když polda co ztratil dceru a pije... No to snad ne. Ale jen co na scénu přijuchá Julianne tak to začne odsýpat. Je to napínavé, a fakt jsem se těšil jak to vyřeší. Ale konec mě vyloženě zklamal, nemastné neslané odhalení, přičemž divák ví padoucha už dobrou půlhodinu předem. Závěrečná bitka pak nic moc a celé to tak nějak vyšumělo . Ale víte co? Tak nějak mám pocit, že ten hodný policista se z těch depresí dostane. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu