Reklama

Reklama

Endgame

(seriál)
Kanada, 2011, 60 min

Kamera:

Mathias Herndl

Hrají:

Patrick Gallagher, Katharine Isabelle, Melanie Papalia, Veena Sood, Shawn Doyle, Torrance Coombs, Michael Shanks, Katie Findlay, David Richmond-Peck (více)
(další profese)

Arkady Balagan je nejlepší a neslavnější hráč šachu všech dob. Jeho život se změní ve chvíli, kdy je jeho snoubenka zabita v hotelu. Od této chvíle není s to z hotelu vyjít. Aby byl schopen za pobyt platit, najde si zajímavou práci. Různým lidem pomáhá neoficiálně řešit všelijaké případy díky jeho logickému a analytickému myšlení. Není ale schopen vyřešit vraždu svojí snoubenky a proto zůstává jediná otázka nezodpovězena: Proč je schopen vyřešit jakýkoliv případ kromě toho vlastního? (Jierl)

(více)

Recenze (2)

wikked 

všechny recenze uživatele

Tradiční procedurální krimi, které pravděpodobně v současné konkurenci neobstojí, protože nemá co nadstandardního nabídnout. Nejzajímavější (bohužel prakticky jako jediná) je právě hlavní postava ruského šachového velmistra Arkadije Balagana. Sympatický, lehce arogantní cynik s dobrým srdcem, který náruživě holduje Stoličnaje a řeší ze svého luxusního pokoje v hotelu případy/problémy. ()

anaon 

všechny recenze uživatele

Hlavní představitel vidí zločiny jako šachovou hru a zúčastněné jako figurky ve hře. V zásadě se jedná o typ seriálu s výstředním a až lehce narušeným hlavním představitelem, kterých se dnes točí hodně. Nejsem si moc jistá, jak v konkurenci Sherlocka, Luthera, Dextera nebo House obstojí. Asi až tak dobře ne, přislíbena byla myslím jen jedna řada. ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama