• zdepapepa
  *****

  5 hvězdiček. Není to moc? Mohli byste se zeptat. Nuže hned vám vysvětlím proč - 1. hvězda je za Lauren Ambrose (a potažmo i Freddyho Rodrigueze, ale ten už mě tak nepřitahuje) dost pravděpodobně jsem si na ní vypěstoval závislost/úchylku. A krom toho umí i dobře hrát! 2. hvězda putuje kameramanovi - mixáž záběrů a nájezdy kamer jsou většinou dechberoucí, člověk se nenudí a nepřipadá mu že sleduje nudný dokument. 3. hvězda za "profily" postav včetně mott. Povedený nápad, jak vtáhnout člověka nenásilně do děje. 4. hvězdičku si zaslouží všichni vedlejší herci (protože pokud nepoznáte ani jednoho známého, jste buď z marsu a nebo slepí). Za zmínku určitě stojí Shermi- "červená nit" -nátor... A finální 5. hvězda? Scénáristům a režisérům, že tenhle film nezpatlali. Je sice pravda, že je tam kopec moralitek a pouček, ale v kterém filmu není? Navíc u tohoto filmu mi ta atmosféra přišla taková "prcičkovská". EDIT: 6. hvězdičku bych ještě dal za naprosto fascinující obsazení, prakticky většinu herců z toho mejdanu znám. Ba co víc, setkali se tu u jednoho filmu Freddy Rodriguez, Eric Balfour a Lauren Ambrose. EDIT2: Trochu pohádkový happy end, skoro jako nějaká komedie od Shakespeara, přesto ale hodnocení nechávám. Nikdo koneckonců neříká, že se den poté někdo s někým nerozešel.(28.2.2008)

 • ripo
  *

  Keď niekde uvidíte žáner "tínedžerovská komédia" očakávate salvy smiechu, trápnych situačných komík, sex, strata panenstva, alkohol a všetko možné, čo s tínedžermi nesúvisí, ale v americkej komédii sa musí objaviť .... Tak toto všetko v tomto filme takmer nie je .... Režiséri si zrejme mysleli, že keď do filmu zapoja stádo hollywoodskych hviezdičiek, že úspech bude zaručený ... Opak bol pravdou. Scenár nebol plytký, scenár, podľa mňa, nebol žiaden. Vyzeralo to, ako čistá improvizácia. Jedným slovom - katastrofa !(11.2.2006)

 • lennyd
  **

  Blíží se konec školního roku, a s tím i poslední letošní spářka. Každý se na konec střední školy chystá svým způsobem, Mike Dexter se rychle rozchází se svoji holkou Amandou (aby si na vejšce mohl pořádně užít),Preston se snaží naopak Amandu sbalit, Kenny se zas chystá na mejdan se seznamem nejhezčích holek na škole aby si už také vrznul. Prostě typické problémy americké omladiny. Jak celý film dopadne je jasné asi po dvou minutách, takže zbytek filmu se můžete jen "bavit" jak vám váš předpoklad krásně vychází... Další ze spousty teenagerovských komedií, která snad zaujme jen krásnou Jennifer Love Hewitt, a docela cool Sethem Greenem... Pokud je vám kolem 17, přičtěte si libovolný počet hvězdiček :)(20.8.2004)

 • kaylin
  ***

  Něco jako "Prci, prci, prcičky", ale s tím rozdílem, že to není tak příjemně ujeté a ani tak vtipné, nemluvě o tom, že o nahotě tady nemůže být řeč, když je to vlastně podivná romantická komedie, kde ten konec ani chvíli nevěříte. Ale naštěstí je tu tolik herců, které poznáte, že vás jen tohle hledání bude bavit.(2.5.2017)

 • NinadeL
  **

  Vcelku tradiční teen komedie o tom, kterak hoši a dívky odmaturovali a jak jim jeden jediný večírek rozházel životy. V hlavní roli posh dámička Jenn Love, Herecky se od té doby ještě hodně naučila, ale už tehdy měla svůj pověstný břink. Ve vedlejších rolích najdeme takové jako Melissu Joan Hart, Liv Tyler nebo Selmu Blair. Klasická devadesátá v rozpuku. Takže pokud patříte k té jejich generaci, tak ano.(1.3.2017)

 • - Jason Segel v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

 • - Melissa Joan Hart není uvedena v titulcích. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace