• NinadeL

Vcelku tradiční teen komedie o tom, kterak hoši a dívky odmaturovali a jak jim jeden jediný večírek rozházel životy. V hlavní roli posh dámička Jenn Love, Herecky se od té doby ještě hodně naučila, ale už tehdy měla svůj pověstný břink. Ve vedlejších rolích najdeme takové jako Melissu Joan Hart, Liv Tyler nebo Selmu Blair. Klasická devadesátá v rozpuku. Takže pokud patříte k té jejich generaci, tak ano.(1.3.2017)

Dej: jeden pomaturitny vecierok na ktorom sa stretne obrovske mnozstvo hviezdiciek teenagerskych filmov (ja som napocital 23). Staci to na to, aby vznikol dobry film? Podla mna nie. Sica tam par dielcich dejovych liniek bolo, ale neboli podane prilis zabavnym alebo akokolvek zaujimavym sposobom. Proste posobili dost nevyrazne a tak najvacsou zabavou pre mna bolo objavovanie roznych znamych xichtov. Vysledok je cisty priemer na jedno pozretie. 5/10.(12.1.2012)

Tak tomuto hovorím megacasting.Ani jeden z hercov nikdy nekopal za vyššiu ligu, zato každý sa objavil aspoň v jednej z klasík 90.kového teen žánru, prípadne filmov nového milénia, ktoré mu nasledovali.Každý!Rovnako cameá ako vedľajšie úlohy, všetci sú známi so seriálov a komédií a oddychoviek a väčšina z nich na svoju popularitu iba čakala a vážne neviem kto to všetko spískal, no ťažko mohol tušiť, kde bude väčšina z nich dnes.Dokonca Jason Segel tu debutoval! Dvoma slovami: Ťažká pohoda.Ani tá Jennifer mi nevadila.Už nejakú dobu mi strašne lezie na nervy, ale tu bola proste na zožratie.Klasika pokleslého žánru, rovnako ako Trójska vojna.Klasika žánru ktorý milujem a posledný v Bulšite parodovaný film, čo mi doteraz unikal.A soundtrack nemal chybu(19.4.2013)

Výbornej film, na který sem narazila náhodou. Je vtipný, jenom trochu hloupý s bezva postavama. Jeho hlášky cituji ve všedních dnech. A mám ho ráda v češtině. Jedna ze čtyř vyjímek, kdy preferuji dabing. Takže je tak nějak vysokej, má vlasy a trička nosí někdy...Jo, prostě Preston.Mám ho rád. A víš koho mám taky rád? Velmu ze Scooby Doo. Jo, vona je vážně dobrá/ TOhle je můj projekt ze třetí třídy. Funkční deštný prales, který Mike vyhodil ze čtvrtého patra. Od té doby, tam neprší:D(17.8.2008)

Svižná a vtipná teenagerovská komedie se záplavou mladých hereckých hvězdiček a cameo rolí (Jenna Elfman, Jerry O´Connell). Není to zdaleka tolik o sexu jako PRCIČKY, zaměřuje se to hlavně na středoškolský třídní boj "populárních" a "nepopulárních", jiné to oblíbené téma snímků tohoto žánru. A protože mám onen žánr slušně zmapovaný včetně jeho jednotlivých národních mutací, (bože Evropo styď se za ty hrůzy!) a nic lepšího než POSLEDNÍ MEJDAN jsem v jeho rámci neviděl, dávám plný počet bodů. Obzvlášť mě pobavila linie "pomsta šprtů" a z herců mě opět spolehlivě dostal Seth Geen, ale zdaleka nejen on. A ta expozice postav skrze jejich oblíbené citáty byla velice dobrý nápad.(16.1.2006)

• - Melissa Joan Hart není uvedena v titulcích. (Pumiiix)

• - Jason Segel v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)