Dej: jeden pomaturitny vecierok na ktorom sa stretne obrovske mnozstvo hviezdiciek teenagerskych filmov (ja som napocital 23). Staci to na to, aby vznikol dobry film? Podla mna nie. Sica tam par dielcich dejovych liniek bolo, ale neboli podane prilis zabavnym alebo akokolvek zaujimavym sposobom. Proste posobili dost nevyrazne a tak najvacsou zabavou pre mna bolo objavovanie roznych znamych xichtov. Vysledok je cisty priemer na jedno pozretie. 5/10.(12.1.2012)

Výbornej film, na který sem narazila náhodou. Je vtipný, jenom trochu hloupý s bezva postavama. Jeho hlášky cituji ve všedních dnech. A mám ho ráda v češtině. Jedna ze čtyř vyjímek, kdy preferuji dabing. Takže je tak nějak vysokej, má vlasy a trička nosí někdy...Jo, prostě Preston.Mám ho rád. A víš koho mám taky rád? Velmu ze Scooby Doo. Jo, vona je vážně dobrá/ TOhle je můj projekt ze třetí třídy. Funkční deštný prales, který Mike vyhodil ze čtvrtého patra. Od té doby, tam neprší:D(17.8.2008)

To bylo tak super! Videla jsem to náhodou na nocni v praci a zaujalo me to na prvni pohled. Tolik znamych tvari. A absolutně nenudnej děj filmu. A ten konec? O muj boze. Tak blbej úsměv jsem snad mela naposled kdyz jsem se zamilovala do sveho pritele. Aaaaa! Nadhera. Vtipny. Romanticky. Priblbly. Pubertacky. Kouknu znovu!(28.7.2017)

Něco jako "Prci, prci, prcičky", ale s tím rozdílem, že to není tak příjemně ujeté a ani tak vtipné, nemluvě o tom, že o nahotě tady nemůže být řeč, když je to vlastně podivná romantická komedie, kde ten konec ani chvíli nevěříte. Ale naštěstí je tu tolik herců, které poznáte, že vás jen tohle hledání bude bavit.(2.5.2017)

5 hvězdiček. Není to moc? Mohli byste se zeptat. Nuže hned vám vysvětlím proč - 1. hvězda je za Lauren Ambrose (a potažmo i Freddyho Rodrigueze, ale ten už mě tak nepřitahuje) dost pravděpodobně jsem si na ní vypěstoval závislost/úchylku. A krom toho umí i dobře hrát! 2. hvězda putuje kameramanovi - mixáž záběrů a nájezdy kamer jsou většinou dechberoucí, člověk se nenudí a nepřipadá mu že sleduje nudný dokument. 3. hvězda za "profily" postav včetně mott. Povedený nápad, jak vtáhnout člověka nenásilně do děje. 4. hvězdičku si zaslouží všichni vedlejší herci (protože pokud nepoznáte ani jednoho známého, jste buď z marsu a nebo slepí). Za zmínku určitě stojí Shermi- "červená nit" -nátor... A finální 5. hvězda? Scénáristům a režisérům, že tenhle film nezpatlali. Je sice pravda, že je tam kopec moralitek a pouček, ale v kterém filmu není? Navíc u tohoto filmu mi ta atmosféra přišla taková "prcičkovská". EDIT: 6. hvězdičku bych ještě dal za naprosto fascinující obsazení, prakticky většinu herců z toho mejdanu znám. Ba co víc, setkali se tu u jednoho filmu Freddy Rodriguez, Eric Balfour a Lauren Ambrose. EDIT2: Trochu pohádkový happy end, skoro jako nějaká komedie od Shakespeara, přesto ale hodnocení nechávám. Nikdo koneckonců neříká, že se den poté někdo s někým nerozešel.(28.2.2008)

• - Jason Segel v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

• - Melissa Joan Hart není uvedena v titulcích. (Pumiiix)