Volte mě!

• USA The Campaign (více)

Bratři Mitchovi jsou zazobanými Američany, kteří uplatňují svou moc prostřednictvím ovládání lidí na důležitých místech. Když se kongresman Cam Brady dopustí veřejného faux pas před nadcházejícími volbami, rozhodnou se využít vzniklé situace a nasadit proti němu svého kandidáta, který jim má zajistit vliv nad oblastí Severní Karolíny. Jejich mužem je Marty Huggins - naivní ředitel místního turistického centra. Mezi oběma kandidáty se rozhoří těžký boj, ve kterém se na pravidla slušného chování nehledí. Brady brzy přijde o své postavení, volební příznivce i manželku s dětmi. Jeho syn se dokonce postaví na stranu protivníka, což ho dovede téměř k šílenství. A to nejhorší ho teprve čeká? (TV Nova)

Mr.KarlAdler odpad!

Nuda, řiť, řiť. Nedalo se na to dívat, nedalo se to poslouchat. Farrell a Alan jsou příšerná dvojka a snad úplně nejhorší byla Alanova žena (připomínala mi ten vtip o Kvildě). Čistě americký téma a čistě brak. ()

jenik71

Volby úplně k popukání zrovna nejsou. Co by taky na nich mohlo být k smíchu. Pokud se tedy nezesměšňují přiblblí politici sami (a to je prakticky denně). V tomto filmu výborně zastupují politiky pánové Galifianakis a Ferrell. Některé situace a dialogy totiž přivádějí do absurdních mezí, což byl nepochybně i záměr scénáře. Právě proto je vlastně tento film parodií na politickou scénu. Nakonec proč by vlastně předvolební souboj nemohl být také humorný. Tato komedie není žádná velká pecka, ale propadák rovněž ne. ()

jefff

Taková obyčejná komedie, která ale pobaví a hlavně díky hlavní dvojici určitě nenudí. Zach i Will jsou skvělí komediální herci, kteří momentálně patřé k top elitě, v rámci žánru samozřejmě. ()

xstar

Taká stupidita v širšom zmysle slova. Will Ferrell a Zach Galifianakis pre mňa super kombinácia. Obaja sú králi bláznivých komédii. Námet filmu by mohol byť lepši, ale aj tak to stálo za to. Galifianakis predsvedči syna Farrella, že jeho tatko ho zanedbáva a on z toho urobí reklamu. Farrell mu to vráti tak, že mu opicha manželku. Vravel som si, že keď to tak dopadne film pôjde dolu vodou. No, žiaľ mýlil som sa. Film sa po tejto scéne ešte zlepšil. ()

Dromed

Po dlouhé době konečně koukatelná americká komedie. Kromě toho, že je to hlavně díky Galifianakysovi děsná hlína, tak to i když zlehčeně ukazuje reálnou situaci americké respektive celosvětové politiky, až na ten patosojidní happyend samozřejmě. Takhle to ve skutečnosti bohužel nechodí. Tady je jasně vidět, jaké jsou politici loutky v rukou korporací, a přesto, že tam třeba jdete v čistým srdcem, buď vás zlomí jako Reagana, diskreditují jako Clintona nebo dopadnete jako JFK. Apropo všimli jste si jak za ty 4 roky přibylo Husajnovi Obamovi šedivých vlasů a vrásek? Asi to nebude tak lehké být na pyramidě hned pod velkým okem! ()

ZkuKol

Nejde o velkou genialitu, ale bavil jsem se. Ferrel to s debilitou nepřehání, má to střídmou stopáž a i Galifianakis vylezl ze své ulity a trochu hrál. Není to žádná velká kadence, ale smát se budete a pokud potřebujete zaplašit chladný a šedivý den ve městě - tohle je ideální relax... 60% ()

slovan1

Je jasné, že když se podíváte na ústřední hereckou dvojku, tak vám dojde, že se asi budete docela slušně bavit. Oddychový film, který obsahuje množství zapamatovatelných scén. Zase ale v některých momentech nevybočuje z amerických ujetých filmů, které mě tak štvou. Zlatá střední cesta je pro Volte mě! asi nejlepší ohodnocení. ()

sedm.1

Za mě poměrně dost mdlá komedie, kdy je podstatné zmínit, že to celé stojí především na ústřední dvojici komiků, což ale možná bude právě můj největší problém, neboť ani jednoho z nich úplně nevyhledávám. Will Ferrell svou kariéru postavil prakticky jen na exhibicionistickém, křečovitém herectví, kdy se většinou chová jako ze řetězu utržený blázen, což by mi ani tak nevadilo, jen kdyby to na mě většinou nepůsobilo spíš víc trapně, než humorně a navíc, čím je starší, tím je to horší. A Zach Galifianakis krom „Pařeb“ prostě není týpek, který by mohl se svým komediálním herectvím utáhnout film, na to totiž není až tak zábavný a svou vtipností přesvědčivý. Jelikož se film jinak zabývá především politickým tématem, tvůrci si zde neodpustili spousty narážek a vtípků právě na toto odvětví, takže ve výsledku jde částečně i o satiru, nicméně, většina vtípků se pohybuje spíš na úrovni fekálního humoru, postavy se tu navíc chovají jako totální debilové, dějový vývoj je pak předvídatelný až běda, nehorázně naivní a pointa je taková americká klasika, tedy happy end jako kráva, spousta moralizováníčka, no prostě hnus fijalovej. Naštěstí je to ale i poměrně dost krátký, takže nuda se pomalu ani nestačí dostavit, každopádně tato podívaná za nějakou výraznější pozornost určitě nestojí, je to naivní a hloupé, nesoudně praštěné a nefunkčně vtipné, prostě jsem zklamán a rozhodně jsem se u toho nebavil. ()

korndaddy

Trailer byl fajn. Po tom najednou zjistíte, že jediný vtipný momenty jsou jenom ty z traileru. Což znamená pouze to, že pokud chcete ušetřit hromadu času, zkoukněte trailer a budete zpokojení. Zlatej Quimby. ()

Cracker

Will Ferrell + Zach Galifianakis = Kopa smiechu, smutné je však, že po prvých 30 minútach to človeka prestane baviť, zasmeje sa už len pár krát a film sa stane tým, čo mu bolo súdené od jeho vzniku. A to je slátanina, ktorá ma štúdiu nahnať kopce peňazí. Každopádne, pri vypnutom mozgu medzi sviatkami je to ideálna voľba... ()

Jaccobos

Je třeba říct, že je to samozřejmě děsné béčko, ale je to soudržné a trapně vynalézavé :) Navíc se vtipně trefují do amerického národa a jeho bublinových stereotypů o komunistech, křesťanství a americké svobodě se samopaly. ()

CSSML odpad!

Perverzní ulítlá slátanina, kterou rádoby vládci světa servírují svým ovčanům. Proč je distribuovaná v ČR netřeba dlouho přemýšlet. ()

Hanys_

Místy dost trefná satira na americké volby s pro mě překvapivě snesitelným GaliFialiKanastem a klasickým Ferrellem. The Campaign jsem bral spíš jen jako takovou nouzovku na odpoledne, ale nakonec jsem se slušně pobavil. 6/10 ()

Greenpeacak

Aj keď je to trochu prehnané, viem si živo predstaviť, že za tou americkou politickou volebnou oponou to naozaj prebieha podobne. ()

kedl

The Campaign mi tak trochu připomněl obraz české politiky :-) Polovina dělá hov*no a je tam jenom pro to, aby si válela šunky(pokud vůbec do toho parlamentu přijdou) a ten, kdo chce něco udělat udělat( nemyslím Kalouska a podobnou havěť), tak je za akorát debila, takže pokud chcete vidět žumpu české politiky, film je jenom Váš. P.S. Farrell je naprostej šílenec, jeho hlášky jsou smrtící :-) ()

Rssa

Jedna z mála věcí, kde mě Ferrell neštve. Má to svoje chvilky, má to i mouchy. Těch je méně a proto lepší 3. ()