Volte mě!

• USA The Campaign (více)

Bratři Mitchovi jsou zazobanými Američany, kteří uplatňují svou moc prostřednictvím ovládání lidí na důležitých místech. Když se kongresman Cam Brady dopustí veřejného faux pas před nadcházejícími volbami, rozhodnou se využít vzniklé situace a nasadit proti němu svého kandidáta, který jim má zajistit vliv nad oblastí Severní Karolíny. Jejich mužem je Marty Huggins - naivní ředitel místního turistického centra. Mezi oběma kandidáty se rozhoří těžký boj, ve kterém se na pravidla slušného chování nehledí. Brady brzy přijde o své postavení, volební příznivce i manželku s dětmi. Jeho syn se dokonce postaví na stranu protivníka, což ho dovede téměř k šílenství. A to nejhorší ho teprve čeká? (TV Nova)

Caminzind

Crazy kampaň plná ujetých gagů a infantilně-humorných hlášek mi docela sedla. Co mi však vadilo, byla disproporce co do absurdnosti mezi dvěma kandidáty. Zatímco Galimatiáš (či jak se ten řecký komik jmenuje) ztvárnil naivního, leč dobromyslného troubu rodinného typu, tak Ferrell vzal na sebe sexistické hovado, jehož popularita výrazně neutprí ani po sérii totálních průserů, kdy mlátí děti, psy, krade policejní auta a z huby mu lezou samé sračky, rasismus nevyjímaje. Tento nepoměr mi hodně vadil. Stejně tak absence konstruktivnějšího děje. Do dvou třetin filmu jsem totiž uvažoval i o čtyřech plackách, pak mě ale monotónnost servírovaných skečů začala přece jen trochu unavovat. Teda trochu víc. 60% ()

M.i.k.e

ono to takhle nějak funguje,ale v případě téhle komedie jde opět o to samé jako vždy a potenciál rozhodně naplněn není.Z toho co by mohla být trefná politická satira je tak jen standartní hollywoodský prefabrikát hrající na klasickou notu.Co víc Ferrell ani Galifianakis nijak nevybočují z charakterů na které jsme u nich zvyklí (jakkoliv to pro Galifianakise byla asi nejnormálnější role ve které jsem ho zatím viděl).Pár gagů je povedených,ale zbytek skončil někde na půli cesty...60% ()

johny89

Nadprůměrná komedie, patří k těm u kterých je vhodné vypnout mozek, ale některé vtípky tam byly dost dobré :) ()

Martin741

Humor je hodne primitivny, obcas sa daz asmiat, ale celkovo je film ustreleny do prazdna. Fakt ako komedia, ktorú som videkl a nic si nepamatam, ciry podpriemer : 20 % ()

honajz2

Viděno v RegioJetu po cestě z Prahy do Brna. Není to špatné, ale jak co a jak kdy. U něčeho jsem se bavil docela slušně a některé ty nápady se mi líbily, navíc místy to dokáže být docela přesné (včetně toho, jak dav jedná naprosto bezhlavě, ať stojí na jakékoli straně barikády), jenže to kazí nemalý počet trapných scének jak z kdejaké podprůměrné americké komedie, kvůli kterému to chytřejší v tom prostě vyniknout nemůže. A kvůli tomu to celé bohužel spadlo do průměru a dokonce ani nevím, jestli se mi to spíš líbilo nebo ne. Tak moc neutrální dojmy z toho mám. Tak jako tak, charakter Martyho Hugginse je zpočátku takový, jako by vypadl z Ligy gentlemanů, to se mi popravdě celkem líbilo... :D 3* ()

Pugo

Len pár gagov, pekné cameá a skvelý a svojmu štýlu humoru verný Will Ferrell. Pramálo pozitív pre túto komédiu. Zach Galifianakis absolútne nevtipný a od kedy som videl prvý Hangover si stojím za svojím: momentálne najpreceňovaný hollywoodsky komik. ()

Nach

Willa Ferrella nemusím a filmy s ním už vůbec ne, ale komedie Volte mě! se mi trefila přesně do černého. Ano, tohle je parodizování politiky, její zesměšnění a voličů jakbysmet. Zach Galifianakis a Will Ferrell tvoří ústřední dvojici politických protivníků, kteří mezi sebou hrají opravdu tvrdě a přesto zároveň směšně. V jejich podání je politika vystavěna (a samozřejmě podle scénáristů Shawna Harwella a Chrise Henchyho) na tom, že úspěšný může být jen ten, kdo říká hezké věci, které nedávají vůbec smysl. Krásně je to řečeno v prvních vteřinách filmu. Kdo umí sebevětší blbost s co největším úsměvem prodat, má v USA vyhráno. Jestli to takto funguje skutečně, pochybuji. V tomto filmu to ale bylo super!!! 75% ()

apacka

Pár zásahů do absurdity tohodle světa, obalené debilním fekálním a troškovitým humorem, zástupem nesympatických figur a příběhem, za který by se měla zaplatit pokuta, ne produkce. ()

wohna

V dnešní době se prostě nedočkáme komedie, kde bychom se smíchy váleli po zemi, prostě ne. A tahle není výjimka. To, že jsem čekal více, to nezastírám, ale rozhodně to nezklamalo. Místy vtipné, místy trapné. Zach hraje pořád stejně a pořád poměrně dobře, Will Ferrell má také své světlé momenty. Dohromady tvoří zajímavé duo. Se scénářem by se dalo udělat mnohem víc, ale to nevadí. Volby trošku jinak. Proč ne. ()

Flynn

Pár dobrých gagů, které jsou bohužel povětšinou vyplýtvány v traileru. Škoda, tahle dvojka magorů z toho mohla udělat kultovku. ()

Juto

Humor v tomto filme je veľmi surový a hrubý a má veľmi jednoduchý dej. Cieľom komédie je rozosmiať ľudí a to je presne to, čo som ja od filmu dostal. 6/10 ()

blitzer

Párkrát jsem se upřímně zasmál, ale myslím si, že z tématu šlo vytěžit daleko víc. Místo infantilních vtípků bych ocenil větší míru politický ironie a nekorektnosti. I když to ze začátku vypadalo slibněji, nakonec dávám jen průměr - 3*. ()

Icefist

Ferrellův nekompromisní humor je už tradice, Galifianakisův trouba taky, takže nezbývá než konstatovat, že žádné významné překvapení a skvělé představení se neodehrálo. Jednoduše- rutina. Já děkuju hlavně za úžasnou milfku LaNasu a velmi dobrého McDermotta, všechno ostatní můžu s klidným srdcem označit za průměr až podprůměr. 50 % Oblíbená část- zpomalovačka na malé dítě ()

majo0007

Vcelku som sa bavil. Kúsky z poslednej doby, ako Ferrellova "Casa de mi Padre" alebo Zachov "Due Date" rozhodne neboli žiadné terná, ale táto ich spolupráca má o číslo väčšie grády. S hodnotením však vyššie nejdem z prostej príčiny: prečo ten cinizmus a žiadna morálka nevydržia po celý film ?! Šibnutím zázračného prútika sa z oboch hrdinov paradoxne stávajú také isté karikatúry ako na svojich billboardoch a v reklamných šotoch, ktoré boli celú stopáž vtipným zdrojom satiry. Zmrvený koniec filmu. ()

URBAN

Od tohodle jsem čekal dost a pomalu mi připadá že mi to nestojí ani za ten blbý komentář a jestli jsem se bavil ani ne jenom jsem se divil jak to Zach posral debilismus se tentokrát nevyplatil ()

flyboyeda

Fekalni humor te nejlepsi kvality. Mistrovstvi sveta v bizarnosti v rezii oficialne certifikovanych specialistu. Deatmatch Zach Galifianakis vs Will Ferrell me i pres sacharidove-emo-pateticky konec moc pobavil. ()

otík

Americká pohádka o volbách, sprostých slovech, lidské naivitě, ale i idiocii. Kdo má rád humor Willa Ferrella, bude spokojen, i když místy se jakž takž drží civilního herectví. Rozhodně to není film pro každého diváka, pro Ferrellovi fanoušky to však průměr je. ()

Khumbac

Jasně, že Zach i když možná trošičku s nadsázkou, potřeboval nějakou takovou roli, aby se sebe do konce života nedělal jen blbce. Ferrell zkušeně...celkově trošku lepší průměr, který i pobaví. ()