Volte mě!

• USA The Campaign (více)

Bratři Mitchovi jsou zazobanými Američany, kteří uplatňují svou moc prostřednictvím ovládání lidí na důležitých místech. Když se kongresman Cam Brady dopustí veřejného faux pas před nadcházejícími volbami, rozhodnou se využít vzniklé situace a nasadit proti němu svého kandidáta, který jim má zajistit vliv nad oblastí Severní Karolíny. Jejich mužem je Marty Huggins - naivní ředitel místního turistického centra. Mezi oběma kandidáty se rozhoří těžký boj, ve kterém se na pravidla slušného chování nehledí. Brady brzy přijde o své postavení, volební příznivce i manželku s dětmi. Jeho syn se dokonce postaví na stranu protivníka, což ho dovede téměř k šílenství. A to nejhorší ho teprve čeká? (TV Nova)

Jaroslaf odpad!

když dostalo přes držku nemluvně, řikal jsem si ještě "jako dobrý no", když dostal přes držku pes, znechuceně jsem tu slátaninu vypnul. Opakovaný "vtip"(?) není vtipem. ()

kamil.i

Campaign je nielen vynikajúca moderná satira v odľahčenom Ferellovskom tóne, ale aj pekná ukážka socio-politických pomerov amerických kandidátov. ()

Druury

tak tohle ne... tohle bylo vazne smutný trapný a nevtipný... pokud si libujete v dobrých komediích bláznivých.. doporučim The other guys, to je totiž komedie která má koule! :-) 1* ()

El-Barto

Podobný jako Ferrelův Zprávař. Ale bohužel ne tak vtipný. Nejlepší z toho je porno volební spot, jinak dost slabota, hlavně kvůli tomu, že Ferrel ani Galifianakis nejsou ti pomilováníhodní idioti, ale jen idioti. ()

Derny

Jedna z dalších Ferrellových výbušných komedií, která je zároveň šílenou kravinou i společenskou satirou a ve které je opět přítomno mnoho skvělých hlášek a především Ferellovy improvizace. A jako vždy několik brutálních vtipů, ze kterých se poserete (volební spoty, mimino,...). Prostě je to výborně kombinovaná komedie, kde září kontrastní ústřední dvojice, ale i mnoho dalších komiků. ()

owwidius

V kratkej dobe uz 3. komedia a vobec nie zla. Na Ted-a sa nechyta, ale inak naozaj velmi slusna uroven. So vsetkymi americkymi klise o volbach, fakt dobra oddychovka, oplati sa vidiet. 7/10 [#60/2012, kino#34] ()

GOREGASM

Snaha utahovat si z těch nejnechutnějších politických klišé se cení, ale zároveň je třeba trochu víc, než se jen spoléhat na donekonečna se opakujícího Galifuckinise a střídavě vtipného/trapného Ferrella (tady ale svého kolegu jasně válcuje). Scénář sice místy přijde z docela šíleným nápadem (je třeba zklátit oponentovu manželku a pak ho tím zdiskreditovat :-), ale podobně vysoko si laťku vtipné ulítlosti udrží jen na pár chvil. Námět se dal rozpracovat do šílených rozměrů, místo toho je tady další nedovařená komedie s Willem Ferrellem a tím tučkem z Hangoveru. 40% ()

Mary19

Typický Ferrell... Na jednu vtipnou scénu jsou potřeba další tři trapné... ale už ten jeden moment za to prostě stojí... 65% ()

Olík

Může současný svět „buranského humoru“ nabídnout atraktivnější souboj než je duel Zach Galifianakis versus Will Ferrell?? Volte mě! je typická pásová výroba (to nemyslím ve zlém) made in Will Ferrell, na jejímž konci vypadne řadový produkt, který očekáváme od režiséra zmiňovaného kousku nebo jeho kolegů jakými jsou například Adam McKay, Sean Anders nebo Dennis Dugan. A to, že je navíc také svým způsobem i politickou satirou, je jenom plusovým bonusem navíc. ps: „volte Quimbyho“ ()

rekkky

The whole concept with main idea to put two comedians (Ferrell & Galifianakis] against each other during the campaign for U.S. senator spot, indeed worked out well, because very strict and excessive sense of humor is fresh and absurd enough to entertain the crowds. Some of the gags are unexpected, but with great deal of craziness and that is making the general outlook funnier. When you consider the campaign of real candidates and this kind of show, it is quite adequate satire with proper properties. ()

merigieren

nevím, je to něco mezi 2-3* začíná to vtipně jak jeden chlápek maže lidem med kolem pusy a vychází mu to. Pak se zdiskredituje a film přechází do standardního humoru sex, bobky a nesmysly. Ale občas se jim i něco vtipnýho povede. Rozuzlení s pravdou a znovuzrozením mě moc nedojalo. ()

Rathalos

Will Ferrell je expert na komedie,na neho clovek len pozrie a uz sa smeje a v spojeni so Zachom Galifianakisom to bolo fakt dobre,nasmial som az az...:-) ()

guri

V zasade ide, samozrejme, o stupiditu, ale celkom milu. Galifianakis je x-tou variaciou akejkolvek svojej inej postavy, co zacina byt trochu otrepane. Na moje prekvapenie mi vo filme vobec nevadil Ferrell a dokonca sa mi miestami zdal lepsi z ustrednej dvojice. Vo svetle nedavnych americkych prezidentskych volieb celkom prijemne pobavenie. ()

Torgal

Ujeté Ferrelovky mám svojím spôsobom dosť rád, toto ale nefungovalo. Je tu síce zopár scén, ktoré sú parádne, ale v hlušine čo ich obklopuje sa ľahko stratia. Film zabíja hlavne Galifianakis, ktorý tu hrá priposraného latentného homosexuála a v drvivej väčšine prípadov vôbec nie je vtipný, len pribrzdený. Téma filmu pritom bola veľa sľubná, škoda že sa z nej podarilo vytrieskať tak málo. Potenciál na ostrú satiru a paródiu predvolebného boja v Amerike ťažko nevyužitý. 4/10 ()